Aktualności

Odkryj „toruńską mafię żużlową” i wygraj karnet!

Szerokim echem w prasie oraz mediach społecznościowych odbiła się grudniowa sesja zawodników KS Toruń, w której to żużlowcy wystylizowani zostali na lata dwudzieste oraz trzydzieste XX wieku.

Sesja z zawodnikami w stylizacji z lat dwudziestych i trzydziestych była miłym zaskoczeniem dla wielu fanów toruńskiej drużyny. Media szybko okrzyknęły zawodników toruńskich jako mafię żużlową, a wyniki tej sesji będziemy mogli oglądać w najbliższych miesiącach. – Temat zawodników stylizowanych na włoską mafię będziemy wykorzystywać tak naprawdę przez cały sezon. Zaczynamy od konkursu, w którym to kibice będą musieli odgadnąć w jakiej kolejności ustawieni są zawodnicy na przygotowanej przez nas wizualizacji. Sami wzięliśmy udział w podobnym konkursie wewnątrz Klubu i muszę przyznać, że mieliśmy dużą frajdę podczas odsłaniania kolejnych postaci. Liczę, że zabawa spodoba się również kibicom – powiedziała Ilona Termińska.

Na profilu facebook.pl/SpeedwayTorun oraz na stronie www.speedway.torun.pl toruński Klub umieścił wizualizację, który został przygotowany po grudniowej sesji. Widocznych jest na niej siedem postaci, które zostały ponumerowane od 1 do 7. Zadaniem kibiców jest poprawne wskazanie zasłoniętych zawodników lub kadry trenerskiej. – Zabawa jest łatwa i przyjemna, a możliwości ustawienia naszych żużlowych gladiatorów sporo. Na poprzednich zdjęciach dokładnie było widać, kto był obecny na sesji, niemniej zastawiliśmy oczywiście kilka pułapek i odgadnięcie całości nie jest wcale takie łatwe – zakończyła prezes KS Toruń.

Aby wziąć udział w konkursie należy do końca stycznia wysłać maila na adres: konkurs@speedway.torun.pl wraz z typowaniem numeru pod którym kryje się zawodnik „toruńskiej mafii żużlowej”. Od 1 do 15 lutego toruński Klub odkrywać będzie kolejne postacie, a cała zabawa zakończy się w drugiej połowie miesiąca.

Partnerem zabawy jest sklep Steve Madox, mieszczący się w Centrum Handlowym Bielawy.

Regulamin dostępny pod adresem: www.speedway.torun.pl/regulamin-konkursu