Tylko Hancock pojechał w półfinale Grand Prix Słowenii

Greg Hancock zdobył jedenaście punktów i zajął szóste miejsce w Grand Prix Słowenii, które rozegrano na torze w Krsko. Amerykanin awansował do półfinału zdobywając dziesięć "oczek" w pięciu startach wygrywając dwa wyścigi. W 22. biegu jadąc z wewnętrznego pola pomimo dobrego startu dał się wyprzedzić dwójce rywali na pierwszym łuku. Chris Holder rywalizację zakończył na trzynastej pozycji z sześcioma punktami bez zwycięstwa indywidualnego.

Czytaj dalej

Lista startowa Grand Prix Słowenii (29.04.2017)

W sobotę, 29 kwietnia na torze stadionu Matije Gubca w Krsko rozpocznie się tegoroczna rywalizacja o Indywidualne Mistrzostwo Świata. O godz. 19:00 żużlowcy wyjadą do pierwszego wyścigu Grand Prix Słowenii. Na liście startowej tego turnieju znajdują się dwaj zawodnicy Get Well Toruń: Greg Hancock i Chris Holder. Amerykanin i Australijczyk spotkają się już w biegu trzecim.

Awizowane składy na niedzielny mecz we Wrocławiu

W najbliższą niedzielę, 30 kwietnia o godz. 19:00 we Wrocławiu drużyna Get Well Toruń odjedzie spotkanie w ramach III kolejki PGE Ekstraligi. "Anioły" zmierzą się na wyjeździe z Betardem Spartą Wrocław i nie będą faworytami tego meczu. Jacek Gajewski zdecydował się w pierwszej parze zestawić dwóch Indywidualnych Mistrzów Świata: Grega Hancocka i Chrisa Holdera. W pierwszym wyścigu tego spotkania dojdzie zatem do pojedynku trzech IMŚ, gdyż po stronie wrocławskiej pojedzie Tai Woffinden.

Adrian Miedziński szósty w finale Złotego Kasku

Adrian Miedziński zajął szóste miejsce w finale Złotego Kasku, który rozegrano na torze w Zielonej Górze. Zawodnik Get Well Toruń na trochę dziurawym torze zdobył dziewięć punktów wygrywając dwa wyścigi i notując jeden groźnie wyglądający upadek. Na szczęście nic mu się nie stało. Zawody po raz trzeci w karierze wygrał Przemysław Pawlicki. Drugi z torunian - Paweł Przedpełski uzbierał sześć "oczek" i przy jednym zwycięstwie indywidualnym był trzynasty.

Marcin Kościelski w finale Brązowego Kasku!

Duży sukces odniósł wychowanek toruńskiego klubu - Marcin Kościelski. Zawodnik Get Well zdobywając dziesięć punktów zajął piąte miejsce w półfinale Brązowego Kasku, który rozegrano w Pile i awansował do finału tej rywalizacji. Awans wywalczył też reprezentujący obecnie ekipę z Gdańska Marcin Turowski. Odpadł natomiast Igor Kopeć-Sobczyński.

Awizowany skład Get Well na mecz w Zielonej Górze

W najbliższą sobotę, 22 kwietnia o godz. 20:00 w Zielonej Górze rozpocznie się spotkanie II kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy miejscowym Ekantor.pl Falubazem a Get Well Toruń. Menedżer "Aniołów" podał już awizowane zestawienie swojego zespołu, w którym zabrakło Michaela Jepsena Jensena. Nie oznacza to jednak, że Duńczyka zabraknie w składzie Get Well, gdyż Jacek Gajewski ma możliwość wprowadzenia dwóch zmian do awizowanego składu.