Niezłe występy naszych obcokrajowców w I rundzie Speedway Best Pairs Cup

Monster Energy Team z Gregiem Hancockiem, Chrisem Holderem i Pawłem Przedpełskim w składzie zajął trzecie miejsce w I rundzie Speedway Best Pairs, która odbyła się na MotoArenie. W części zasadniczej zawodów znacznie lepszy był Amerykanin, ale w biegu ostatniej szansy dotknął taśmy i choć świetnie pojechał Australijczyk, to "toruński" team nie awansował do finału. W Nice Racing wystąpił Adrian Miedziński i zdobył jeden punkt. Turniej wygrała ekipa FOGO Power.

Czytaj dalej

Jak zaczynać to z przytupem - zapowiedź Speedway Best Pairs

W sobotę 25 marca nastąpi oficjalne otwarcie sezonu żużlowego w Polsce. Na toruńskiej MotoArenie odbędzie się I runda cyklu Speedway Best Pairs. Na starcie staną najlepsze teamy sponsorskie. Dla zawodników to będzie pierwsza poważna weryfikacja ich zimowych przygotowań. Spragnieni żużla kibice nie powinni narzekać na brak emocji. Początek zawodów o godzinie 18:00. Pół godziny wcześniej rozpocznie się prezentacja.

Czytaj dalej

Paweł Przedpełski: Wygrywać wszystko

Drugi rok z rzędu Paweł Przedpełski będzie reprezentował barwy Monster Energy Speedway Teamu w Speedway Best Pairs. Torunianin podkreśla fakt, że cykl zmagań najlepszych drużyn sponsorskich w sezonie 2017 będzie wyrównany.

Wychowanek klubu z Torunia nie miał zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności w poprzedniej edycji cyklu Speedway Best Pairs. Drużynę Monstera oprócz Przedpełskiego tworzy Chris Holder oraz aktualny indywidualny mistrz świata - Greg Hancock i to właśnie wspomniani dwaj zawodnicy stanowili o sile zespołu prowadzonego przez Joe Parsonsa w ubiegłorocznych zmaganiach. Teraz zawodnik KS Get Well Toruń stoi w obliczu wyzwania, jakim jest przejście w wiek seniora. Dla większości zawodników to zawsze jeden z najtrudniejszych momentów w ich karierach. Ta zmiana nie robi na Przedpełskim jednak większego wrażenia. - Jak co roku, ciężko pracuję w czasie okresie przygotowawczym i mam nadzieję, że to zaprocentuję w nadchodzącym sezonie. Już od dwóch lat mam ustalony z trenerem cykl treningów, który się sprawdza. Rola seniora nie sprawia mi żadnego kłopotu, podchodzę do niej w taki sposób, że zawodnicy i tory będą takie same. Jeżdżąc jako junior, nie było łatwiej. Zmienia się tylko to, że będę seniorem, a co za tym idzie, będę obsadzany w innych biegach, niż było to w ubiegłym sezonie. Podchodzę jednak do tego z optymizmem - powiedział Przedpełski.

Reprezentant Polski wierzy, że zespół jego ekipę - Monster Energy Speedway Team - stać na zwycięstwo w cyklu Speedway Best Pairs 2017. - Myślę, że mamy szansę wygrać. Każdy team jest bardzo mocny, wystarczy spojrzeć na składy. Widać od razu, że wszyscy mogą zwyciężyć. Tak było przecież w poprzednim sezonie. Mój zespół w tym roku na pewno będzie starał się zrobić wszystko, żeby odnieść końcowe zwycięstwo - zapewnia torunianin.

W zeszłorocznej edycji cyklu ekipa Monstera była stawiana w roli faworytów do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej. Po znakomitej rundzie inauguracyjnej przyszły jednak dwa słabsze turnieje, co przełożyło się na czwarte miejsce w tabeli końcowej. - Walczyliśmy o najwyższe cele, ale nie udało się wygrać. W tym sezonie na pewno będzie lepiej -zapowiada 22-latek.

W tegorocznej edycji Speedway Best Pairs, organizatorzy zdecydowali, iż zawody odbywać się będą w Toruniu, Gnieźnie oraz Landshut. - Wiadomo, że Toruń jest moim torem domowym, więc czuję się tam najlepiej. Gniezno też wspominam dobrze, natomiast Landshut jest torem specyficznym. W Polsce
nie ma takiego obiektu. Można go jedynie delikatnie porównać do Grudziądza, ale to nie to samo. Nie jest to łatwy tor dla żadnego zawodnika, ponieważ ma długie proste i ostre łuki, więc ściganie się naprawdę nie jest proste. Dzięki temu będziemy jednak świadkami fajnego widowiska. Miejmy nadzieję, że na każdym torze kibice będą mogli oglądać fantastyczne widowisko - dodaje zawodnik Monster Energy Speedway Teamu.

Jak każdy zawodnik, Paweł Przedpełski ma swoje indywidualne plany na sezon 2017. Szczegóły zawodnik zachował dla siebie. - Jeździć jak najlepiej i wygrywać wszystko. Mam plan, ale szczegółów nie chcę zdradzać, bo zawsze, gdy chwaliłem się swoimi założeniami przed sezonem, nie do końca się spełniał. Przede wszystkim chcę uniknąć kontuzji. To jest dla mnie najważniejsze - zakończył Paweł Przedpełski.

I runda Speedway Best Pairs, Toruń 25 marca. Początek zawodów godzina 17:30.

Pakiet bilet + bilet obejmujący toruńską rundę SBP (25.03) oraz SEC (30.06):

Strefa niebieska:
Bilet normalny: 65 zł
Bilet ulgowy: 25 zł
Strefa zielona:
Bilet normalny: 45 zł
Bilet ulgowy: 15 zł

Ceny biletów na I rundę cyklu SBP (Motoarena, Toruń) przedstawiają się następująco:

Strefa niebieska:
Bilet normalny: 35 zł
Bilet ulgowy: 10 zł
Strefa zielona:
Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 10 zł
Trybuna główna: 100 zł
Bilet VIP: 650 zł
Pakiet Meet & Greet: 1200 zł
Pakiet Meet&Greet (z miejscem noclegowym): 1500 zł
Program: 10 zł
Dzieci do 12 roku życia (rocznik 2005 i młodsi): 1zł (bilet do kupienia w pakiecie z biletem normalnym).
Dzieci do 7. roku życia wstęp darmowy (bez miejsca siedzącego)
Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom (od 13 do 18 roku życia – 1999 rok i młodsi), uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia- 1991 i młodsi), emerytom i rencistom.

Tegoroczna stawka zawodników jest wyjątkowo mocna!

Za niecały miesiąc, cykl Speedway Best Pairs zainauguruje sezon żużlowy w Europie. 25 marca
na toruńskiej Motoarenie, siedem teamów sponsorskich wystawi swoje najmocniejsze składy. Poznajmy zatem bliżej wszystkich uczestników tegorocznej edycji.

Czytaj dalej

Msza św. na początek sezonu

W niedzielę, 19 marca o godz. 11:00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. w Górsku odprawiona zostanie uroczysta Msza św. w intencji żużlowców, kibiców i działaczy drużyn z regionu kujawsko-pomorskiego: Get Well Toruń, MRGARDEN GKM Grudziądz i Polonii Bydgoszcz. Bezpośrednią relację z Eucharystii tradycyjnie przeprowadzi stacja TVP Bydgoszcz. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Polskie wzmocnienia Nice Racing

W ubiegłym roku drużyna Nice Racing zajęła trzecią pozycję w końcowej klasyfikacji cyklu Speedway Best Pairs. Dziś zespół oficjalnie ogłosił swój skład na tegoroczny cykl. Szeregi drużyny prowadzonej przez Adama Krużyńskiego zasilą reprezentanci Polski.

Czytaj dalej

Czy Monster Energy Speedway Team osiągnie magiczny wynik?

W ubiegłym roku zespół napędzany "Potworną Energią" został sklasyfikowany na czwartej pozycji, choć ambicje i oczekiwania miał wyższe. Teraz utrzymał swój skład i znów walczyć będzie o zwycięstwo w Speedway Best Pairs. To świetna informacja dla kibiców - Monster Energy Speedway Team ponownie tworzyć będzie najlepsze żużlowe widowiska świata.

Czytaj dalej

Eko-Dir Speedway Team wkracza do gry!

Zespół debiutantów z aspiracjami na zwycięstwo - tak należy określić zespół Eko-Dir Speedway Team, który pod wodzą Rafała Dobruckiego ścigać się będzie w tegorocznym cyklu Speedway Best Pairs.

Czytaj dalej

Regulamin: "Drugi karnet na Walentynki za pół ceny"!

§1

Definicje

Użyte w niniejszym Regulaminie określenia oznaczają:

 1. Organizator – Klub Sportowy Toruń Spółka Akcyjna. z siedzibą w Toruniu, przy
  ul. Pera Jonssona 7, wpisana
  do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000273592 NIP: 9562186291
 2. Regulamin – zbiór postanowień normujących zasady organizacji i przebiegu Akcji promocyjnej „Drugi karnet na Walentynki za pół ceny” Klubu Sportowego Toruń S.A.;
 3. Akcja promocyjna – przygotowana przez Organizatora na zasadach wskazanych w Regulaminie oferta sprzedaży Karnetów prowadzona pod hasłem „Drugi karnet na Walentynki za pół ceny”;
 4. Karnet - bilet całosezonowy, uprawniający do wejścia na zawody drużyny żużlowej Klubu Sportowego Toruń S.A. w sezonie żużlowym 2017, w ramach niebieskiej strefy;
 5. Rabat – przyznany Uczestnikowi przez Organizatora w ramach Akcji Promocyjnej upust od ceny sprzedaży brutto Karnetu w wysokości i na warunkach określonych w Regulaminie;
 6. Uczestnik - osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych i zapoznała się z Regulaminem, która nabywa Karnety w ramach akcji promocyjnej.

§2

Zasady Akcji promocyjnej

 1. Akcja promocyjna prowadzona jest w dniach od 14.02.2017 r. do 28.02.2017 r.
 2. Akcja promocyjna obowiązuje w stacjonarnych punktach sprzedaży Karnetów na terenie Torunia.
 3. Uczestnik jest uprawniony do skorzystania z Rabatu w ramach Akcji  Promocyjnej na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
 4. Podstawowym warunkiem skorzystania przez Uczestnika z Rabatu w ramach Akcji promocyjnej jest nabycie w stacjonarnych punktach sprzedaży, na zasadach określonych w Regulaminie sprzedaży biletów Klubu Sportowego Toruń S.A. w terminie wskazanym w ust. 1 powyżej, dwóch Karnetów – dla siebie oraz osoby z pary w ramach jednej transakcji.
 5. Dodatkowym warunkiem skorzystania przez uczestnika z Rabatu w ramach Akcji promocyjnej jest okazanie fotografii będącej potwierdzeniem ścisłej relacji z osobą, dla której nabywany jest karnet z Rabatem.
 6. Rabat polega na tym, iż Uczestnik nabywając dwa Karnety w ramach jednej transakcji płaci 100% ceny brutto Karnetu dla siebie oraz 50% ceny brutto Karnetu kupionego dla drugiej osoby z pary.
 7. Uczestnik chcąc skorzystać z Rabatu w ramach Akcji Promocyjnej zobowiązany jest poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z Rabatu najpóźniej z chwilą przystąpienia do zapłaty za Karnety.
 8. Uczestnik ma obowiązek podania danych osobowych swoich oraz partnera, tj. imienia, nazwiska, numeru pesel oraz numeru telefonu obu osób.
 9. Organizator ma prawo przedstawić imienną listę biorących udział w promocji par na swojej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych, po zakończeniu akcji.
 10. Uczestnikowi przysługuje prawo zwrotu Karnetów na zasadach uregulowanych w Regulaminie Sprzedaży Biletów Klubu Sportowego Toruń S.A. Zwrotowi podlegają tyko i wyłącznie oba karnety zakupione w ramach Akcji promocyjnej.

§3

Postanowienia końcowe

 1. Zasady przeprowadzenia Akcji promocyjnej określa wyłącznie niniejszy Regulamin. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny.
 2. Postanowienia Regulaminu Sprzedaży Biletów Klubu Sportowego Toruń S.A. stosuje się odpowiednio.
 3. Regulamin jest dostępny dla Uczestników w siedzibie oraz na stronie internetowej Organizatora.  
 4. Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Akcji promocyjnej.  

Załącznik nr 1 do Regulaminu promocji „Drugi karnet na Walentynki za pół ceny”