Polskie wzmocnienia Nice Racing

W ubiegłym roku drużyna Nice Racing zajęła trzecią pozycję w końcowej klasyfikacji cyklu Speedway Best Pairs. Dziś zespół oficjalnie ogłosił swój skład na tegoroczny cykl. Szeregi drużyny prowadzonej przez Adama Krużyńskiego zasilą reprezentanci Polski.

Czytaj dalej

Czy Monster Energy Speedway Team osiągnie magiczny wynik?

W ubiegłym roku zespół napędzany "Potworną Energią" został sklasyfikowany na czwartej pozycji, choć ambicje i oczekiwania miał wyższe. Teraz utrzymał swój skład i znów walczyć będzie o zwycięstwo w Speedway Best Pairs. To świetna informacja dla kibiców - Monster Energy Speedway Team ponownie tworzyć będzie najlepsze żużlowe widowiska świata.

Czytaj dalej

Eko-Dir Speedway Team wkracza do gry!

Zespół debiutantów z aspiracjami na zwycięstwo - tak należy określić zespół Eko-Dir Speedway Team, który pod wodzą Rafała Dobruckiego ścigać się będzie w tegorocznym cyklu Speedway Best Pairs.

Czytaj dalej

Regulamin: "Drugi karnet na Walentynki za pół ceny"!

§1

Definicje

Użyte w niniejszym Regulaminie określenia oznaczają:

 1. Organizator – Klub Sportowy Toruń Spółka Akcyjna. z siedzibą w Toruniu, przy
  ul. Pera Jonssona 7, wpisana
  do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000273592 NIP: 9562186291
 2. Regulamin – zbiór postanowień normujących zasady organizacji i przebiegu Akcji promocyjnej „Drugi karnet na Walentynki za pół ceny” Klubu Sportowego Toruń S.A.;
 3. Akcja promocyjna – przygotowana przez Organizatora na zasadach wskazanych w Regulaminie oferta sprzedaży Karnetów prowadzona pod hasłem „Drugi karnet na Walentynki za pół ceny”;
 4. Karnet - bilet całosezonowy, uprawniający do wejścia na zawody drużyny żużlowej Klubu Sportowego Toruń S.A. w sezonie żużlowym 2017, w ramach niebieskiej strefy;
 5. Rabat – przyznany Uczestnikowi przez Organizatora w ramach Akcji Promocyjnej upust od ceny sprzedaży brutto Karnetu w wysokości i na warunkach określonych w Regulaminie;
 6. Uczestnik - osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych i zapoznała się z Regulaminem, która nabywa Karnety w ramach akcji promocyjnej.

§2

Zasady Akcji promocyjnej

 1. Akcja promocyjna prowadzona jest w dniach od 14.02.2017 r. do 28.02.2017 r.
 2. Akcja promocyjna obowiązuje w stacjonarnych punktach sprzedaży Karnetów na terenie Torunia.
 3. Uczestnik jest uprawniony do skorzystania z Rabatu w ramach Akcji  Promocyjnej na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
 4. Podstawowym warunkiem skorzystania przez Uczestnika z Rabatu w ramach Akcji promocyjnej jest nabycie w stacjonarnych punktach sprzedaży, na zasadach określonych w Regulaminie sprzedaży biletów Klubu Sportowego Toruń S.A. w terminie wskazanym w ust. 1 powyżej, dwóch Karnetów – dla siebie oraz osoby z pary w ramach jednej transakcji.
 5. Dodatkowym warunkiem skorzystania przez uczestnika z Rabatu w ramach Akcji promocyjnej jest okazanie fotografii będącej potwierdzeniem ścisłej relacji z osobą, dla której nabywany jest karnet z Rabatem.
 6. Rabat polega na tym, iż Uczestnik nabywając dwa Karnety w ramach jednej transakcji płaci 100% ceny brutto Karnetu dla siebie oraz 50% ceny brutto Karnetu kupionego dla drugiej osoby z pary.
 7. Uczestnik chcąc skorzystać z Rabatu w ramach Akcji Promocyjnej zobowiązany jest poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z Rabatu najpóźniej z chwilą przystąpienia do zapłaty za Karnety.
 8. Uczestnik ma obowiązek podania danych osobowych swoich oraz partnera, tj. imienia, nazwiska, numeru pesel oraz numeru telefonu obu osób.
 9. Organizator ma prawo przedstawić imienną listę biorących udział w promocji par na swojej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych, po zakończeniu akcji.
 10. Uczestnikowi przysługuje prawo zwrotu Karnetów na zasadach uregulowanych w Regulaminie Sprzedaży Biletów Klubu Sportowego Toruń S.A. Zwrotowi podlegają tyko i wyłącznie oba karnety zakupione w ramach Akcji promocyjnej.

§3

Postanowienia końcowe

 1. Zasady przeprowadzenia Akcji promocyjnej określa wyłącznie niniejszy Regulamin. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny.
 2. Postanowienia Regulaminu Sprzedaży Biletów Klubu Sportowego Toruń S.A. stosuje się odpowiednio.
 3. Regulamin jest dostępny dla Uczestników w siedzibie oraz na stronie internetowej Organizatora.  
 4. Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Akcji promocyjnej.  

Załącznik nr 1 do Regulaminu promocji „Drugi karnet na Walentynki za pół ceny”

Meet&Greet – takiego pakietu jeszcze nie było

Jesteś fanem speedway’a? Zawsze chciałeś być w samym środku żużlowego widowiska, a może byłeś ciekaw, jak wygląda turniej Speedway Best Pairs od kulis? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania to znak, że mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie w postaci pakietu Meet & Greet! To pierwszy, tak rozbudowanym zestaw "All Inclusive" przygotowanym dla fanów "czarnego sportu" z okazji wielkiego otwarcia sezonu żużlowego.


Drogi kibicu!
25 marca, na toruńskiej Motoarenie rozpoczniemy sezon 2017. Zaczynamy z "wysokiego c". Speedway Best Pairs - siedem zespołów, najlepsi zawodnicy na świecie, najnowocześniejszy stadion w Europie  i tłumy kibiców - te cztery czynniki sprawiają, że pierwsza runda cyklu SBP to pozycja obowiązkowa dla każdego fana sportu żużlowego.

Od blisko pięciu lat organizujemy zawody żużlowe najwyższej rangi w całej Europie.
Nieustannie staramy się podnosić poziom naszych eventów, jakimi są cykle Speedway Best Pairs i Speedway Euro Championship. Wszystkie powody, dla których to robimy, mają jeden wspólny mianownik - kibic. Właśnie dlatego przygotowaliśmy zestaw "VIP", który przeniesie Cię do samego centrum największych żużlowych imprez w Europie!

Pakiet Meet&Greet to dwanaście niesamowitych atrakcji, które sprawią, że staniesz się częścią europejskich eventów, organizowanych przez toruńską firmę One Sport. Począwszy od przyjazdu do hotelu, przez rozmowy z głównymi bohaterami zawodów, aż po ostatnie podpisy swoich ulubieńców. Oto pakiet Meet&Greet, przygotowany specjalnie dla Ciebie:

1. Zakwaterowanie w hotelu
Na początek Twojej przygody, proponujemy nocleg w miejscu, w którym spać będą startujący w zawodach żużlowcy. Kto wie, co może się tam wydarzyć? Być może już tam poznasz swojego idola!

2. Wejście do parku maszyn
Podejdź bliżej i zobacz, w jaki sposób żużlowcy przygotowują się do zawodów! Rób im zdjęcia i zbieraj ich podpisy. Kartę autografową otrzymasz od nas w prezencie. Oczywiście z pakietem Meet&Greet to Ty masz pierwszeństwo wejścia do parku maszyn.

3. Spacer po torze
Wejdź na tor wraz ze swoim ulubionym zawodnikiem. Sprawdź stan nawierzchni, dowiedz się, jakie przełożenie będzie optymalne na "dzisiejsze" zawody. Zapytaj, o co tylko chcesz – "Twój" zawodnik odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania!

4. Wejście na wieżyczkę sędziowską
Poznałeś atmosferę parkingu, teraz czas poznać pracę sędziego. Zapewne nie raz zastanawiałeś się, jaki widok na tor i stadion, podczas zawodów, ma arbiter główny? Teraz przekonasz się o tym osobiście.

5. Spotkanie z podprowadzającymi
Czas poznać piękniejszą stronę żużla. Osobiście poznasz nasze podprowadzające! Tego punktu programu nie można było tak po prostu ominąć. Wspólne zdjęcie może okazać się najpiękniejszą pamiątką z tych zawodów.

6. Rozmowa z ulubionym zawodnikiem
Nigdy nie miałeś okazji porozmawiać ze swoim ulubionym zawodnikiem? Zmienimy to! Zaaranżujemy dla Ciebie spotkanie w parku maszyn, podczas którego będziesz mieć okazję do wymiany kilku zdań ze swoim faworytem.

7.  Zdjęcie z ulubionym zawodnikiem
Po zakończonej rozmowie zrobimy Wam zdjęcie na tle ścianki wywiadowej. Fotka trafi następnie na Twoją skrzynkę e-mailową, dzięki czemu będziesz mógł ją udostępnić na portalach społecznościowych.

8. Obecność na murawie podczas prezentacji
Już raz byłeś na torze, ale co powiesz na możliwość obejrzenia z bliska przedmeczowej prezentacji zawodników? Niesamowita oprawa, spiker nieustannie podgrzewający emocje oraz Ty – w samym środku wydarzeń!

9. Miejsce na trybunie VIP
Teraz wiesz już najlepiej, że rozpoczynające się zawody będą ekscytujące, a Ty obejrzysz
je z najlepszego miejsca na stadionie - na trybunie głównej. Usiądź wśród VIP-ów i delektuj się wspaniałym widowiskiem.

10. Strefa gastronomiczna VIP
Emocje sprawiły, że "burczy Ci w brzuchu"? A może masz ochotę na "małe co nieco"? Szwedzki stół i zimne napoje, również te dozwolone od lat osiemnastu, czekać będą na Ciebie w strefie gastronomicznej VIP.

11. Ponowna wizyta w parku maszyn
Rywalizacja na torze już zawodach, ale to wcale nie znaczy, że Twoja przygoda już się zakończyła! Znasz już wyniki końcowe turnieju, możesz więc pogratulować zwycięstwa najlepszemu zawodnikowi. Umożliwi Ci to ponowne wejście do parku maszyn, tuż po zakończeniu ceremonii dekoracji najlepszych żużlowców.

12. Pamiątka z zawodów
Jesteśmy przekonani, że pakiet Meet&Greet w pełni Ciebie zadowolił. Na zakończenie tej przygody otrzymasz od nas pamiątkowy laminat, oficjalny plakat oraz zestaw gadżetów, które przez długie lata przypominać będą Tobie o naszych zawodach.
A jeśli jeszcze Ci mało, możesz zostać w hotelu na kolejną noc i korzystać z uroków "nocnego życia" w danym mieście.

Nie zwlekaj, druga taka okazja może się już nie powtórzyć! Zostań częścią największych imprez żużlowych w Europie i poczuj niezapomniane emocje na własnej skórze.

Cena pakietu Meet&Greet:
- 1500 zł (zawiera opłatę za jedną noc w hotelu poprzedzającą turniej)
- 1200 zł (nie zawiera opłaty za noc w hotelu)

Link do pakietu Meet&Greet: http://tiny.pl/gftdp

Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszą rundę SBP

Inauguracja sezonu żużlowego zbliża się wielkimi krokami. Najlepsze żużlowe teamy, a w ich składach najlepsi zawodnicy świata. To znak, że tradycyjnie, na toruńskiej Motoarenie, sezon żużlowy w Europie zainauguruje cykl Speedway Best Pairs.

Czytaj dalej

Fogo Power odkrywa karty. Trzech Polaków w składzie

Najlepsi polscy zawodnicy tworzyć będą skład Fogo Power w nadchodzących rozgrywkach Speedway Best Pairs. Do Bartosza Zmarzlika i Piotra Pawlickiego dołącza Przemysław Pawlicki. "Serdecznie witamy Przemka w naszym teamie. Liczymy, że będzie silnym punktem naszego zespołu" – powiedział Adam Goliński, menedżer Fogo Power.

Czytaj dalej

Chris Holder wygrał turniej dla Darcy'ego Warda

Chris Holder zwyciężył w rozegranym na torze w Brisbane turnieju towarzyskim, z którego dochód przekazany zostanie na rehabilitację Darcy'ego Warda. Australijski żużlowiec Get Well Toruń wygrał sześć wyścigów i tylko raz dojechał drugi. Siódme miejsce zajął jego młodszy brat - Jack.

Czytaj dalej
 • Word logo      logo-pge.png     nitstal.png     petrus-logo-135x44.png      Logo_PGE_ekstraliga.png         IMG 1273
 • Tyskie_sponsor_korona.jpg  lotto     logo_bulwar_hotel.png     rogowo.jpg    Herb1.png    Intercars_logo_1.png    nc.jpg
 • Interisk       FST_Grupa_Brokerska.png        for_nature_nowe_logo.png         INS24.png         Altom 
 •             Leroy-merlin-logo1.png             SMlowicz-logo.jpg             First_Price_Solutions_last_gradient.png            Ostromecko        kopel-logo1.jpg  Logo ALSTAL JPG
 • FST_TaxConsulting.png                    logo_nice1.jpg               logo.jpg                       eko_tech.jpg 
 • FST_Management.png     index_04.jpg        Genoa.png               ITSERWIS.png
 • FST_Sport_Team.png                   Profesbruk1                     jurmet.jpg                   logo.png
 • seban.jpg          autoster.png               LOGO_KRISPOL_GRAFITOWE.png        logo.gif.png
 •                                          Arriva                           floppy               Gam          magiczna tecza
 •                                                          govena                 Redis             SGB2                taurus
 •                                                                                                              Best4Game - Sklep dla Graczy