Meet&Greet – takiego pakietu jeszcze nie było

Jesteś fanem speedway’a? Zawsze chciałeś być w samym środku żużlowego widowiska, a może byłeś ciekaw, jak wygląda turniej Speedway Best Pairs od kulis? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania to znak, że mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie w postaci pakietu Meet & Greet! To pierwszy, tak rozbudowanym zestaw "All Inclusive" przygotowanym dla fanów "czarnego sportu" z okazji wielkiego otwarcia sezonu żużlowego.


Drogi kibicu!
25 marca, na toruńskiej Motoarenie rozpoczniemy sezon 2017. Zaczynamy z "wysokiego c". Speedway Best Pairs - siedem zespołów, najlepsi zawodnicy na świecie, najnowocześniejszy stadion w Europie  i tłumy kibiców - te cztery czynniki sprawiają, że pierwsza runda cyklu SBP to pozycja obowiązkowa dla każdego fana sportu żużlowego.

Od blisko pięciu lat organizujemy zawody żużlowe najwyższej rangi w całej Europie.
Nieustannie staramy się podnosić poziom naszych eventów, jakimi są cykle Speedway Best Pairs i Speedway Euro Championship. Wszystkie powody, dla których to robimy, mają jeden wspólny mianownik - kibic. Właśnie dlatego przygotowaliśmy zestaw "VIP", który przeniesie Cię do samego centrum największych żużlowych imprez w Europie!

Pakiet Meet&Greet to dwanaście niesamowitych atrakcji, które sprawią, że staniesz się częścią europejskich eventów, organizowanych przez toruńską firmę One Sport. Począwszy od przyjazdu do hotelu, przez rozmowy z głównymi bohaterami zawodów, aż po ostatnie podpisy swoich ulubieńców. Oto pakiet Meet&Greet, przygotowany specjalnie dla Ciebie:

1. Zakwaterowanie w hotelu
Na początek Twojej przygody, proponujemy nocleg w miejscu, w którym spać będą startujący w zawodach żużlowcy. Kto wie, co może się tam wydarzyć? Być może już tam poznasz swojego idola!

2. Wejście do parku maszyn
Podejdź bliżej i zobacz, w jaki sposób żużlowcy przygotowują się do zawodów! Rób im zdjęcia i zbieraj ich podpisy. Kartę autografową otrzymasz od nas w prezencie. Oczywiście z pakietem Meet&Greet to Ty masz pierwszeństwo wejścia do parku maszyn.

3. Spacer po torze
Wejdź na tor wraz ze swoim ulubionym zawodnikiem. Sprawdź stan nawierzchni, dowiedz się, jakie przełożenie będzie optymalne na "dzisiejsze" zawody. Zapytaj, o co tylko chcesz – "Twój" zawodnik odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania!

4. Wejście na wieżyczkę sędziowską
Poznałeś atmosferę parkingu, teraz czas poznać pracę sędziego. Zapewne nie raz zastanawiałeś się, jaki widok na tor i stadion, podczas zawodów, ma arbiter główny? Teraz przekonasz się o tym osobiście.

5. Spotkanie z podprowadzającymi
Czas poznać piękniejszą stronę żużla. Osobiście poznasz nasze podprowadzające! Tego punktu programu nie można było tak po prostu ominąć. Wspólne zdjęcie może okazać się najpiękniejszą pamiątką z tych zawodów.

6. Rozmowa z ulubionym zawodnikiem
Nigdy nie miałeś okazji porozmawiać ze swoim ulubionym zawodnikiem? Zmienimy to! Zaaranżujemy dla Ciebie spotkanie w parku maszyn, podczas którego będziesz mieć okazję do wymiany kilku zdań ze swoim faworytem.

7.  Zdjęcie z ulubionym zawodnikiem
Po zakończonej rozmowie zrobimy Wam zdjęcie na tle ścianki wywiadowej. Fotka trafi następnie na Twoją skrzynkę e-mailową, dzięki czemu będziesz mógł ją udostępnić na portalach społecznościowych.

8. Obecność na murawie podczas prezentacji
Już raz byłeś na torze, ale co powiesz na możliwość obejrzenia z bliska przedmeczowej prezentacji zawodników? Niesamowita oprawa, spiker nieustannie podgrzewający emocje oraz Ty – w samym środku wydarzeń!

9. Miejsce na trybunie VIP
Teraz wiesz już najlepiej, że rozpoczynające się zawody będą ekscytujące, a Ty obejrzysz
je z najlepszego miejsca na stadionie - na trybunie głównej. Usiądź wśród VIP-ów i delektuj się wspaniałym widowiskiem.

10. Strefa gastronomiczna VIP
Emocje sprawiły, że "burczy Ci w brzuchu"? A może masz ochotę na "małe co nieco"? Szwedzki stół i zimne napoje, również te dozwolone od lat osiemnastu, czekać będą na Ciebie w strefie gastronomicznej VIP.

11. Ponowna wizyta w parku maszyn
Rywalizacja na torze już zawodach, ale to wcale nie znaczy, że Twoja przygoda już się zakończyła! Znasz już wyniki końcowe turnieju, możesz więc pogratulować zwycięstwa najlepszemu zawodnikowi. Umożliwi Ci to ponowne wejście do parku maszyn, tuż po zakończeniu ceremonii dekoracji najlepszych żużlowców.

12. Pamiątka z zawodów
Jesteśmy przekonani, że pakiet Meet&Greet w pełni Ciebie zadowolił. Na zakończenie tej przygody otrzymasz od nas pamiątkowy laminat, oficjalny plakat oraz zestaw gadżetów, które przez długie lata przypominać będą Tobie o naszych zawodach.
A jeśli jeszcze Ci mało, możesz zostać w hotelu na kolejną noc i korzystać z uroków "nocnego życia" w danym mieście.

Nie zwlekaj, druga taka okazja może się już nie powtórzyć! Zostań częścią największych imprez żużlowych w Europie i poczuj niezapomniane emocje na własnej skórze.

Cena pakietu Meet&Greet:
- 1500 zł (zawiera opłatę za jedną noc w hotelu poprzedzającą turniej)
- 1200 zł (nie zawiera opłaty za noc w hotelu)

Link do pakietu Meet&Greet: http://tiny.pl/gftdp