Igor Kopeć-Sobczyński rezerwowym w finale Srebrnego Kasku

Po biegu dodatkowym Igor Kopeć-Sobczyński został rezerwowym w finale Srebrnego Kasku, który 1 maja odbędzie się w Lublinie. Torunianin zajął szóste miejsce w bydgoskiej eliminacji tych rozgrywek i na swoją szansę musi poczekać.

Klasyfikacja końcowa:
1. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 14 (3,2,3,3,3)
2. Kacper Woryna (ROW Rybnik) - 14 (3,3,3,2,3)
3. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,3,1,3,3)
4. Dominik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 10 (3,1,3,1,2)
5. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 9+3 (2,2,2,3,d)
6. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) - 9+2 (2,3,2,1,1)
7. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) - 9+1 (1,0,3,3,2)
8. Aureliusz Bieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 8 (1,3,2,t,2)
9. Kacper Grzegorczyk (Euro Finannce Polonia Piła) - 8 (2,2,1,2,1)
10. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 7 (w,2,2,w,3)
11. Damian Stalkowski (GTM Start Gniezno) - 5 (1,0,0,2,2)
12. Patryk Sitarek (Polonia Bydgoszcz) - 5 (2,1,0,1,1)
13. Marcin Turowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 5 (1,1,1,1,1)
14. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) - 2 (w,d,0,2,0)
15. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) - 2 (0,1,1,w,0)
16. Mateusz Jagła (Polonia Bydgoszcz) - 0 (w,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. (65,25s) Karczmarz, Sitarek, Turowski, Czerniawski (w/2min)
2. (64,28s) Kossakowski, Zgardziński, Bieliński, Burzyński (w/2min)
3. (64,94s) Lis, Kopeć-Sobczyński, Liszka, Szlauderbach
4. (65,28s) Woryna, Grzegorczyk, Stalkowski, Jagła (w/2min)
5. (63,13s) Woryna, Burzyński, Sitarek, Liszka
6. (63,53s) Lis, Karczmarz, Kossakowski, Stalkowski
7. (63,56s) Kopeć-Sobczyński, Zgardziński, Turowski, Jagła
8. (64,53s) Bieliński, Grzegorczyk, Szlauderbach, Czerniawski (d/3)
9. (64,81s) Kossakowski, Kopeć-Sobczyński, Grzegorczyk, Sitarek
10. (64,13s) Karczmarz, Burzyński, Szlauderbach, Jagła
11. (65,40s) Liszka, Bieliński, Turowski, Stalkowski
12. (62,72s) Woryna, Zgardziński, Lis, Czerniawski
13. (64,81s) Zgardziński, Stalkowski, Sitarek, Szlauderbach (w/2min)
14. (63,56s) Karczmarz, Woryna, Kopeć-Sobczyński, Bieliński (t)
15. (65,40s) Lis, Grzegorczyk, Turowski, Burzyński (w/u)
16. (65,41s) Liszka, Czerniawski, Kossakowski, Jagła
17. (65,50s) Lis, Bieliński, Sitarek, Jagła
18. (64,19s) Karczmarz, Liszka, Grzegorczyk, Zgardziński (d/3)
19. (63,88s) Woryna, Kossakowski, Turowski, Szlauderbach
20. (64,84s) Burzyński, Kopeć-Sobczyński, Stalkowski, Czerniawski

Bieg dodatkowy o 5. miejsce:
21. (64,28s) Zgardziński, Kopeć-Sobczyński, Liszka

Sędzia: Piotr Nowak
NCD: 62,72 s - uzyskał Kacper Woryna w biegu 12.
Widzów: ok. 100 osób

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl