Ruszamy ponownie z akcją "Drugi karnet na Walentynki za pół ceny"!

Kibice 1

Ruszamy ponownie z akcją "Drugi karnet na Walentynki za pół ceny"!

KS Toruń wprowadza promocję karnetową na Walentynki. Dokładnie 14 lutego uruchomiona promocję na karnety dla tych par, które zdecydują się w najbliższych dniach nabyć całoroczne wejściówki.

- Jak co roku zainteresowanie karnetami w Toruniu jest wysokie, co nas bardzo cieszy. Pomimo wielu zawiłości myślę, że ten sezon będzie dla nas udany. Mamy fajny kolektyw zawodników, którzy wiedzą czego chcą oraz czego od nich oczekujemy. Cele jak co roku zostają niezmienne – walczymy o trofea, bo inaczej być po prostu nie może (uśmiech). Oczywiście wciąż zapraszamy kibiców do odwiedzenia Motoareny oraz Atrium Copernicus, w celu zakupu wejściówek na cały rok. Obiecujemy zaangażowanie przez cały sezon oraz wiele żużlowych emocji na toruńskim stadionie – powiedziała Ilona Termińska.

Akcja wprowadzona właśnie przez toruńskich działaczy jest bardzo prosta: każda para, która w okresie od 14 do 28 lutego 2017 roku (w weekend możliwość zakupu tylko w Atrium Copernicus) zakupi dwa karnety na mecze "Aniołów" na Motoarenie nabędzie 50% rabat na zakup drugiego z nich. Promocja obowiązuje przy zakupie karnetów na strefę niebieską. Aby z niej skorzystać dana para musi przedstawić fotografię będącą potwierdzeniem, iż jest ona w ścisłej relacji. - Nie chcieliśmy ograniczać promocji tylko do związków zalegalizowanych dlatego regulamin promocji został skonstruowany tak, a nie inaczej. Liczymy, że ten minimalny wymóg, jakim jest wspólne zdjęcie przedstawiające daną parę na przykład podczas wakacji, nie będzie wielkim problemem - kontynuuje prezes toruńskiego Klubu.

Promocja jest ponowieniem akcji z 2015 roku. Duży odsetek publiczności stanowią rodziny z dziećmi, których nie stać na zakup karnetów. Promocja "Drugi karnet na Walentynki za pół ceny" może nieco odciążyć domowy budżet - Nie da się ukryć, że dla wielu rodzin zakup dwóch karnetów jest niemalże niemożliwy. Pragniemy wspomóc małżeństwa, pary, ludzi zakochanych nie tylko w sobie nawzajem, ale również i w żużlu. Dodatkowo tak samo jak dwa lata temu można będzie wygrać pyszną przekąskę w Pizza Hut, czy też pełną kolację w tej samej restauracji. Podobnie jak poprzednio pizzę oraz małą paczkę niespodziankę wygra co piąta para, natomiast kolację co piętnasta. Naprawdę nie ma na co czekać! – zachęca Ilona Termińska.

Przypomnijmy tylko, iż w obecnym sezonie karnety podzielone są na dwie części. Kibic ma do wyboru zakup karnetu na rundę zasadniczą oraz wraz z play-offami. Cena karnetów na niebieską strefę wynosi odpowiednio 220 złotych za karnet normalny, oraz 200 złotych za karnet lojalnościowy przy założeniu zakupu karnetu tylko na rundę zasadniczą. Z kolei karnety wraz z rundą play-off kosztują odpowiednio 290 złotych oraz 260 złotych za karnet lojalnościowy. Drugi karnet w promocji można nabyć za kwotę niższą o 50% w stosunku do cen pierwotnych.