Aktualności

Bardzo dobre występy naszych w Szwecji

We wtorkowej kolejce szwedzkiej Elitserien najwięcej punktów zdobył Chris Holder (13/6), ale niewiele gorzej spisali się Jason Doyle (11/4), Jack Holder (10+1/4) i Niels Kristian Iversen (8+2/5). Poniżej szczegółowe wyniki spotkań Elitserien z udziałem żużlowców Get Well Toruń.

Vastervik Speedway – Rospiggarna Hallstavik 47:37

Vastervik Speedway – 47 pkt.
9. Nicki Pedersen – 10+2 (2,2*,2,1*,3)
10. Jack Holder – 10+1 (1*,3,3,3)
11. Bartosz Smektała – 8+2 (1*,2,2,1,2*)
12. Krzysztof Buczkowski – 3+1 (2,0,1*,0)
13. Peter Ljung – 10 (3,3,2,2)
14. Mikkel Bech – 3 (3,0,0)
15. Anton Karlsson – 3+1 (1,1,1*)

Rospiggarna Hallstavik – 37 pkt.
1. Max Fricke – 6 (3,1,2,0)
2. Rasmus Jensen – 8+1 (0,3,1*,3,1)
3. Andreas Jonsson – 4 (3,0,1,0)
4. Wiktor Kułakow – 5 (d,2,1,2,0)
5. Jason Doyle – 11 (2,3,3,3)
6. Andreas Westlund – 0 (0,0,0)
7. Tomas H. Jonasson – 3+1 (2,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (56,80) Fricke, Pedersen, Holder, Jensen – 3:3 – (3:3)
2. (57,50) Bech, Jonasson, Karlsson, Westlund – 4:2 – (7:5)
3. (57,10) Jonsson, Buczkowski, Smektała, Kułakow (d) – 3:3 – (10:8)
4. (57,00) Ljung, Doyle, Jonasson, Bech – 3:3 – (13:11)
5. (56,60) Holder, Kułakow, Karlsson, Westlund – 4:2 – (17:13)
6. (56,60) Jensen, Smektała, Fricke, Buczkowski – 2:4 – (19:17)
7. (56,80) Holder, Pedersen, Kułakow, Jonsson – 5:1 – (24:18)
8. (56,60) Doyle, Smektała, Buczkowski, Jonasson – 3:3 – (27:21)
9. (57,20) Ljung, Fricke, Jensen, Bech – 3:3 – (30:24)
10. (57,10) Doyle, Pedersen, Karlsson, Westlund – 3:3 – (33:27)
11. (57,50) Jensen, Ljung, Jonsson, Buczkowski – 2:4 – (35:31)
12. (57,70) Holder, Kułakow, Smektała, Fricke – 4:2 – (39:33)
13. (57,60) Doyle, Ljung, Pedersen, Jonsson – 3:3 – (42:36)
14. (59,40) Pedersen, Smektała, Jensen, Kułakow – 5:1 – (47:37)

Lejonen Gislaved – Kumla Indianerna 54:36

Lejonen Gislaved – 54 pkt.
9. Maksym Drabik – 9+3 (2*,2*,3,2*,0)
10. Jarosław Hampel – 9 (3,3,3,0)
11. Krzysztof Kasprzak – 8+2 (2*,1,2,1,2*)
12. Timo Lahti – 9+2 (3,3,1*,1*,1)
13. Kacper Woryna – 10+2 (1*,1*,2,3,3)
14. Nicolai Klindt – 4 (0,2,2)
15. Mathias Thoernblom – 5+1 (3,2*,0)

Kumla Indianerna – 36 pkt.
1. Tai Woffinden – 12+1 (1,2,3,3,2*,1)
2. Piotr Protasiewicz – 0 (0,0,0,-)
3. Kenneth Bjerre – 2 (1,1,0,-,0)
4. Krystian Pieszczek – 5+1 (0,-,0,3,0,2*)
5. Chris Holder – 13 (3,1,3,2,1,3)
6. Ludvig Lindgren – 2+2 (1*,0,1*)
7. Joel Andersson – 2 (2,0,0)

Bieg po biegu:
1. (66,20) Hampel, Drabik, Woffinden, Protasiewicz – 5:1 – (5:1)
2. (66,40) Thoernblom, Andersson, Lindgren, Klindt – 3:3 – (8:4)
3. (66,80) Lahti, Kasprzak, Bjerre, Pieszczek – 5:1 – (13:5)
4. (66,20) Holder, Klindt, Woryna, Andersson – 3:3 – (16:8)
5. (66,10) Hampel, Thoernblom, Holder, Lindgren – 5:1 – (21:9)
6. (66,50) Lahti, Woffinden, Kasprzak, Protasiewicz – 4:2 – (25:11)
7. (65,90) Hampel, Drabik, Bjerre, Pieszczek – 5:1 – (30:12)
8. (66,40) Holder, Kasprzak, Lahti, Andersson – 3:3 – (33:15)
9. (65,30) Woffinden, Klindt, Woryna, Protasiewicz – 3:3 – (36:18)
10. (65,50) Drabik, Holder, Lindgren, Thoernblom – 3:3 – (39:21)
11. (65,80) Woffinden, Woryna, Lahti, Bjerre – 3:3 – (42:24)
12. (66,40) Pieszczek, Woffinden, Kasprzak, Hampel – 1:5 – (43:29)
13. (65,50) Woryna, Drabik, Holder, Pieszczek – 5:1 – (48:30)
14. (66,10) Woryna, Kasprzak, Woffinden, Bjerre – 5:1 – (53:31)
15. (66,60) Holder, Pieszczek, Lahti, Drabik – 1:5 – (54:36)

Piraterna Motala – Dackarna Malilla 43:47

Piraterna Motala – 43
1. Mikkel Michelsen – 12+1 (3,1*,3,2,3)
2. Kai Huckenbeck – 7 (0,3,2,2,0)
3. Linus Sundstroem – 1 (1,0,-,0)
4. Paweł Przedpełski – 10+1 (3,2,2,2*,1)
5. Niels Kristian Iversen – 8+2 (2*,1,3,0,2*)
6. Jonas Davidsson – 5 (2,3,0,0)
7. Daniel Davidsson – 0 (0,0,0)

Dackarna Malilla – 47
1. Maciej Janowski – 11+1 (1*,3,3,1,3)
2. Piotr Pawlicki – 6+1 (2,1,2*,1)
3. Oliver Berntzon – 7 (2,3,0,1,1)
4. Jacob Thorssell – 4+1 (0,1*,0,3,0)
5. Patryk Dudek – 10+1 (0,3,2,3,2*)
6. Kacper Gomólski – 6+1 (3,2,1*)
7. Frederik Jakobsen – 3 (1,1,1)

Bieg po biegu:
1. (57,6) Michelsen, Pawlicki, Janowski, Huckenbeck – 3:3 – (3:3)
2. (58,3) Gomólski, J. Davidsson, Jakobsen, D. Davidsson – 2:4 – (5:7)
3. (57,4) Przedpełski, Berntzon, Sundstroem, Thorssell – 4:2 – (9:9)
4. (56,9) J. Davidsson, Iversen, Jakobsen, Dudek – 5:1 – (14:10)
5. (57,6) Huckenbeck, Gomólski, Thorssell, D. Davidsson – 3:3 – (17:13)
6. (57,7) Janowski, Przedpełski, Pawlicki, Sundstroem – 2:4 – (19:17)
7. (58,1) Berntzon, Huckenbeck, Michelsen, Thorssell – 3:3 – (22:20)
8. (57,1) Dudek, Przedpełski, Jakobsen, J. Davidsson – 2:4 – (24:24)
9. (57,5) Janowski, Pawlicki, Iversen, J. Davidsson – 1:5 – (25:29)
10. (57,5) Michelsen, Dudek, Gomólski, D, Davidsson – 3:3 – (28:32)
11. (57,4) Iversen, Przedpełski, Pawlicki, Berntzon – 5:1 – (33:33)
12. (57,9) Thorssell, Huckenbeck, Janowski, Sundstroem – 2:4 – (35:37)
13. (57,7) Dudek, Michelsen, Berntzon, Iversen – 2:4 – (37:41)
14. (58,1) Michelsen, Iversen, Berntzon, Thorssell – 5:1 – (42:42)
15. (58,5) Janowski, Dudek, Przedpełski, Huckenbeck – 1:5 – (43:47)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl