Aktualności

DMPJ: Torunianie znowu na ostatnim miejscu w Ostrowie

Drużyna Get Well APRO Toruń zajęła siódme, ostatnie miejsce w kolejnych półfinałowych zawodach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które rozegrano w Ostrowie. Torunian reprezentowali Jakub Janik, Aleks Rydlewski i Filip Nizgorski.

I. Bogdanka Motor Lublin – 24 pkt.
4. Wiktor Lampart – 9 (3,3,3,-)
5. Wiktor Trofimow jr – 9 (2,2,3,2)
6. Michał Curzytek – 3 (-,1,2,-)
23. Maciej Kuromonow – 3 (2,0,1)

II. MRGARDEN GKM Grudziądz – 23 pkt.
13. Marcin Turowski – 9 (3,3,3,-)
14. Kamil Wieczorek – 4 (1,-,1,2)
15. Patryk Rolnicki – 7 (u,3,1,3)
26. Damian Lotarski – 3 (2,1)

III. truly.work Stal Gorzów – 19 pkt.
16. Rafał Karczmarz – 8 (2,2,3,1)
17. Alan Szczotka – 5 (0,1,1,3)
18. Wiktor Jasiński – 6 (3,2,0,1)
27. Kamil Pytlewski – NS

IV-V. Lokomotiv Daugavpils – 18 pkt.
10. Oleg Michaiłow – 6 (2,2,0,2)
11. Davis Kurmis – 9 (3,2,2,2)
12. Ricards Ansviesulis – 3 (u,0,3,0)

IV-V. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 18 pkt.
1. Marcin Kościelski – 6 (d,3,-,3)
2. Kamil Nowacki – 5 (1,3,-,1)
3. Kacper Grzelak – 1 (1,0,0,0)
22. Sebastian Szostak – 6 (3,3)

VI. Fogo Unia Leszno – 13 pkt.
19. Szymon Szlauderbach – 10 (2,2,3,3)
20. Krzysztof Sadurski – 2 (0,1,1,0)
21. Hubert Ścibak – 1 (u,0,0,1)

VII. Get Well APRO Toruń – 9 pkt.
7. Jakub Janik – 2 (w,0,2,0)
8. Aleks Rydlewski – 4 (w,1,1,2)
9. Filip Nizgorski – 3 (1,2,0,d)

Bieg po biegu:
1. (66,71) Lampart, Trofimow jr, Nowacki, Kościelski (d)
2. (69,98) Kurmis, Michaiłow, Janik (w), Rydlewski (w)
3. (66,75) Turowski, Karczmarz, Wieczorek, Szczotka
4. (66,83) Kościelski, Szlauderbach, Grzelak, Sadurski
5. (65,29) Lampart, Kuromonow, Nizgorski, Janik
6. (67,11) Turowski, Michaiłow, Ansviesulis (u), Rolnicki (u)
7. (68,47) Jasiński, Szlauderbach, Szczotka, Ścibak (u)
8. (68,55) Szostak, Nizgorski, Rydlewski, Grzelak
9. (64,40) Lampart, Kurmis, Curzytek, Ansviesulis
10. (68,90) Rolnicki, Lotarski, Sadurski, Ścibak
11. (65,62) Nowacki, Karczmarz, Szczotka, Grzelak
12. (65,86) Turowski, Trofimow jr, Wieczorek, Kuromonow
13. (64,98) Karczmarz, Jasiński, Rydlewski, Nizgorski
14. (68,97) Ansviesulis, Kurmis, Sadurski, Ścibak
15. (66,47) Szostak, Wieczorek, Rolnicki, Grzelak
16. (66,20) Trofimow jr, Curzytek, Karczmarz, Jasiński
17. (68,32) Szlauderbach, Janik, Ścibak, Nizgorski (d)
18. (66,90) Kościelski, Kurmis, Nowacki, Michaiłow
19. (66,28) Szlauderbach, Trofimow jr, Kuromonow, Sadurski
20. (69,05) Rolnicki, Rydlewski, Lotarski, Janik
21. (68,61) Szczotka, Michaiłow, Jasiński, Ansviesulis

Sędzia: Paweł Palka
NCD: 64.40 uzyskał Wiktor Lampart w biegu IX

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl