Aktualności

DMPJ: Trzecie i pierwsze miejsce młodzieżowców Get Well

Juniorzy Get Well Toruń od początku sezonu spisują się lepiej niż się spodziewano. Oprócz dobrej jazdy w lidze, młode „Anioły” zanotowały także udany początek rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. We wtorkowym turnieju w Częstochowie drużyna Get Well zajęła trzecie miejsce za gospodarzami i grudziądzanami, ale w środę w Gdańsku nasi juniorzy byli już bezkonkurencyjni. Komplet punktów nad morzem przywiózł Igor Kopeć-Sobczyński.
Zawody w Częstochowie – 16 maja 2017

I. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 26 pkt.:
1. Bartosz Świącik – 7 (-,3,3,1)
2. Michał Gruchalski – 6+1 (2*,3,1,-)
3. Mateusz Świdnicki – 4+2 (2*,2*,-,-)
22. Oskar Polis – 9 (3,t,3,3)

II. MRGARDEN GKM Grudziądz – 22 pkt.:
13. Kamil Wieczorek – 8+1 (t,3,2*,3)
14. Mateusz Rujner – 10+1 (3,2*,3,2)
15. Mike Trzensiok – 3 (t,3,t,d)
26. Dawid Wawrzyniak – 1 (1,0)

III. Get Well Toruń – 21 pkt.:
16. Daniel Kaczmarek – 10 (2,2,3,3)
17. Igor Kopeć-Sobczyński – 4 (0,3,1,0)
18. Marcin Kościelski – 7+2 (2*,2*,0,3)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 19 pkt.:
4. Dominik Kossakowski – 8 (1,3,3,1)
5. Aureliusz Bieliński – 4 (0,0,1,3)
6. Marcin Turowski – 7+2 (2*,1,2,2*)

V. GTM Start Gniezno – 18 pkt.:
10. Damian Stalkowski – 7+2 (2,1*,2,2)
11. Kevin Fajfer – 5+2 (1*,2,2*,0)
12. Patryk Fajfer – 6+1 (2,d,3,1*)

VI. Polonia Bydgoszcz – 12 pkt.:
7. Mateusz Jagła – 5 (0,1,3,1)
8. Patryk Sitarek – 7 (3,1,1,2)
9. Tomasz Orwat – NS

VII. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – 7 pkt.:
19. Bartosz Tyras – 3 (u,1,2,d)
20. Mateusz Adamczewski – 4 (1,1,1,1)
21. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. (70,55s) Polis, Gruchalski, Kossakowski, Bieliński
2. (70,96s) Sitarek, Stalkowski, K. Fajfer, Jagła
3. (69,84s) Rujner, Kaczmarek, Wawrzyniak (Wieczorek – t), Kopeć-Sobczyński
4. (70,99s) Świącik, Świdnicki, Adamczewski, Tyras (u/3)
5. (70,68s) Kossakowski, Turowski, Jagła
6. (70,21s) Wieczorek, P. Fajfer, Stalkowski, Wawrzyniak (Trzensiok – t)
7. (70,41s) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Tyras
8. (70,38s) Świącik, Świdnicki, Sitarek
9. (69,76s) Kossakowski, K. Fajfer, Turowski, P. Fajfer (d/2)
10. (69,68s) Trzensiok, Rujner, Adamczewski
11. (68,83s) Gruchalski, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Polis (t)
12. (68,78s) Rujner, Wieczorek, Kossakowski, Bieliński
13. (70,05s) Kaczmarek, Kościelski, Sitarek
14. (70,58s) P. Fajfer, K. Fajfer, Adamczewski
15. (68,09s) Polis, Rujner, Gruchalski, Trzensiok (t)
16. (70,49s) Kaczmarek, Turowski, Bieliński, Kościelski
17. (75,31s) Jagła, Tyras
18. (–,–s) Polis, Stalkowski, Świącik, K. Fajfer
19. (71,12s) Bieliński, Turowski, Adamczewski, Tyras (d/4)
20. (69,67s) Wieczorek, Sitarek, Jagła, Trzensiok (d/1)
21. (69,32s) Kościelski, Stalkowski, P. Fajfer, Kopeć-Sobczyński

Zawody w Gdańsku – 17 maja 2017

I Get Well Toruń – 28
13. Daniel Kaczmarek – 11 (3,2,3,3)
14. Igor Kopeć Sobczyński – 10+2 (2*,3,2*,3)
15. Marcin Kościelski – 7+3 (1,2*,2*2*)

II MRGARDEN GKM Grudziądz – 26
10. Kamil Wieczorek – 8+1 (3,3,0,2*)
11. Dawid Wawrzyniak – 10 (2*,2*,3,3)
12. Mike Trzensiok – 8 (t,3,2,3)
25. Mateusz Rujner – 0 (u)

III Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 23
1. Dominik Kossakowski – 11 (3,3,3,2)
2. Aureliusz Bieliński – 6+3 (2*,2*,1,1*)
3. Marcin Turowski – 6+1 (2*,1,3,0)

IV GTM Start Gniezno – 14
7. Damian Stalkowski – 0 (w,-,-,-)
8. Kevin Fajfer – 4 (1,0,2,1)
9. Patryk Fajfer – 10 (3,2,3,2)

V Polonia Bydgoszcz – 10
4. Mateusz Jagła – 4 (0,2,1,1)
5. Patryk Sitarek – 6 (1,d,3,2)
6. Tomasz Orwat – 0 (-,-,-,-)

VI Euro Finannce Polonia Piła – 9
19. Kacper Grzegorczyk – 5 (1,d,3,1)
20. Paweł Staniszewski – 4 (0,1,u,3)

VII Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – 8
16. Bartosz Tyras – 2 (u,0,w,2)
17. Mateusz Adamczewski – 6 (1,3,1,1)

Bieg po biegu:
1. Kossakowski, Bieliński, Sitarek, Jagła
2. Wieczorek, Wawrzyniak, K.Fajfer, Stalkowski (w/su)
3. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Adamczewski, Tyras (u4)
4. Kossakowski, Turowski, Grzegorczyk, Staniszewski
5. P.Fajfer, Jagła
6. Wieczorek, Kaczmarek, Kościelski, Rujner (w/u4), Trzensiok (t)
7. Adamczewski, Grzegorczyk (d/s)
8. Kossakowski, P.Fajfer, Turowski, K.Fajfer
9. Trzensiok, Wawrzyniak, Jagła
10. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Staniszewski
11. Turowski, Bieliński, Adamczewski, Tyras
12. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Jagła, Sitarek (d3)
13. P.Fajafer, K.Fajfer, Tyras (w/2 min.).
14. Wawrzyniak, Trzensiok, Staniszewski (u/start)
15. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Bieliński, Turowski
16. Sitarek, Tyras
17. Grzegorczyk, P.Fajfer
18. Wawrzyniak, Kossakowski, Bieliński, Wieczorek
19. Staniszewski, Sitarek, Grzegorczyk
20. Kaczmarek, Kościelski, K.Fajfer
21. Trzensiok, Wieczorek, Adamczewski

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl