Aktualności

El. GP 2018: Adrian Miedziński z awansem do SGP Challenge!

Zwycięstwem Leona Madsena zakończył się pierwszy półfinał eliminacji do Grand Prix 2018, który odbył się w Olching. Awans do turnieju Challenge wywalczył komplet Polaków: Piotr Pawlicki, Adrian Miedziński i Mateusz Szczepaniak.

Wyniki:
1. Leon Madsen (Dania) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Piotr Pawlicki (Polska) – 14 (3,3,3,3,2)
3. Martin Smolinski (Niemcy) – 10+3 (1,1,2,3,3)
4. Adrian Miedziński (Polska) – 10+2 (1,3,1,2,3)
5. Martin Vaculik (Słowacja) – 10+ns (3,2,3,2,0)
6. Kai Huckenbeck (Niemcy) – 8+3 (1,2,3,0,2)
7. Mateusz Szczepaniak (Polska) – 8+2 (3,3,1,1,0)
———————————–
8. Kenneth Bjerre (Dania) – 8+1 (0,1,2,3,2) – rezerwowy
———————————–
9. Chris Harris (Wielka Brytania) – 7 (1,2,2,1,1)
10. Peter Ljung (Szwecja) – 6 (0,2,0,1,3)
11. Hans Andersen (Dania) – 6 (0,1,2,2,1)
12. Oliver Berntzon (Szwecja) – 5 (2,1,1,1,0)
13. Mikkel Michelsen (Dania) – 4 (2,0,0,0,2)
14. Maksim Bogdanow (Łotwa) – 4 (0,0,1,2,1)
15. Kjastas Puodżuks (Łotwa) – 3 (2,0,0,0,1)
16. Andriej Karpow (Ukraina) – 2 (2,0,0,0,-)
17. Rene Deddens (Niemcy) – 0 (0)
18. Erik Riss (Niemcy) – ns

Bieg po biegu:
1. Vaculik, Michelsen, Miedziński, Bogdanow
2. Madsen, Puodżuks, Smolinski, Andersen
3. Pawlicki, Karpow, Huckenbeck, Bjerre
4. Szczepaniak, Berntzon, Harris, Ljung
5. Madsen, Huckenbeck, Berntzon, Michelsen
6. Miedziński, Harris, Smolinski, Karpow
7. Pawlicki, Ljung, Andersen, Bogdanow
8. Szczepaniak, Vaculik, Bjerre, Puodżuks
9. Pawlicki, Smolinski, Szczepaniak, Michelsen
10. Madsen, Bjerre, Miedziński, Ljung
11. Huckenbeck, Harris, Bogdanow, Puodżuks
12. Vaculik, Andersen, Berntzon, Karpow
13. Bjerre, Andersen, Harris, Michelsen
14. Pawlicki, Miedziński, Berntzon, Puodżuks
15. Madsen, Bogdanow, Szczepaniak, Karpow
16. Smolinski, Vaculik, Ljung, Huckenbeck
17. Ljung, Michelsen, Puodżuks, Deddens
18. Miedziński, Huckenbeck, Andersen, Szczepaniak
19. Smolinski, Bjerre, Bogdanow, Berntzon
20. Madsen, Pawlicki, Harris, Vaculik

Bieg dodatkowy o awans:
Huckenbeck, Szczepaniak, Bjerre

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
Smolinski, Miedziński, Vaculik (ns)

Sędzia: Giuseppe Grandi (Włochy)

Wyniki za www.sportowefakty.pl