Aktualności

Get Well Toruń – FOGO Unia Leszno 42:48

Drużyna Get Well Toruń przegrała już drugie spotkanie w tym sezonie ulegając na MotoArenie ekipie FOGO Unii Leszno 42:48. Goście objęli prowadzenie po drugim biegu i nie oddali go ani na moment do końca meczu. W naszym zespole z dobrej strony pokazali się Jason Doyle, Niels Kristian Iversen i Chris Holder, którzy łącznie zdobyli aż 38 z 42 punktów. Kompletnie zawiódł natomiast Jack Holder.

FOGO Unia Leszno – 48:
1. Emil Sajfutdinow – 10 (2,3,2,3,0)
2. Jaimon Lidsey – 1+1 (-,-,1*,-)
3. Brady Kurtz – 4 (1,1,1,0,1)
4. Janusz Kołodziej – 13 (3,3,3,2,2)
5. Piotr Pawlicki – 9+1 (2,2,1,1*,3)
6. Dominik Kubera – 2+1 (2*,0,0,0)
7. Bartosz Smektała – 9+2 (1*,3,1*,3,1)
8. Szymon Szlauderbach – NS

Get Well Toruń – 42:
9. Jason Doyle – 15 (3,3,d,3,3,3)
10. Norbert Kościuch – 0 (0,-,-,-)
11. Chris Holder – 11+1 (2,2,2,2,1*,2)
12. Filip Nizgorski – NS (-,-,-,-,-)
13. Niels Kristian Iversen – 12+1 (3,2,1,3,2*,1)
14. Maksymilian Bogdanowicz – 1 (1,0,-)
15. Igor Kopeć-Sobczyński – 2 (0,0,0,2)
16. Jack Holder – 1+1 (0,1*,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. (61,03) Doyle, Sajfutdinow, Smektała, Kościuch 3:3
2. (61,13) Smektała, Kubera, Bogdanowicz, Kopeć-Sobczyński 1:5 (4:8)
3. (60,88) Kołodziej, C. Holder, Kurtz, J. Holder 2:4 (6:12)
4. (61,19) Iversen, Pawlicki, Smektała, Kopeć-Sobczyński 3:3 (9:15)
5. (61,85) Sajfutdinow, C. Holder, J. Holder, Kubera 3:3 (12:18)
6. (61,09) Kołodziej, Iversen, Kurtz, Bogdanowicz 2:4 (14:22)
7. (60,75) Doyle, Pawlicki, Iversen, Kubera 4:2 (18:24)
8. (62,53) Iversen, Sajfutdinow, Lidsey, Kopeć-Sobczyński 3:3 (21:27)
9. (62,66) Kołodziej, C. Holder, Kurtz, Doyle (d3) 2:4 (23:31)
10. (61,59) Smektała, C. Holder, Pawlicki, J. Holder 2:4 (25:35)
11. (62,84) Doyle, Iversen, Smektała, Kurtz 5:1 (30:36)
12. (61,15) Sajfutdinow, Kopeć-Sobczyński, C. Holder, Kubera 3:3 (33:39)
13. (61,15) Doyle, Kołodziej, Pawlicki, J. Holder 3:3 (36:42)
14. (62,35) Pawlicki (B), C. Holder (C), Kurtz (D), J. Holder (A) 2:4 (38:46)
15. (61,15) Doyle (D), Kołodziej (C), Iversen (B), Sajfutdinow (A) 4:2 (42:48)

Sędzia: Remigiusz Substyk
NCD – 60,88 s uzyskał w biegu 3. Janusz Kołodziej
Widzów: ok. 13000