Aktualności

Jason Doyle ósmy w Memoriale Alfreda Smoczyka

Jason Doyle zdobył osiem punktów i zajął ósme miejsce w Memoriale Alfreda Smoczyka, który rozegrano w Lesznie. Australijczyk wygrał jeden bieg, dwukrotnie był drugi oraz po razie trzeci i czwarty. W zawodach najlepszy po wyścigu dodatkowym okazał się Przemysław Pawlicki przed Bradym Kurtzem i Dominikiem Kuberą.

Klasyfikacja końcowa:
1. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 12+3 (2,2,3,2,3)
2. Brady Kurtz (Fogo Unia Leszno) – 12+2 (3,0,3,3,3)
3. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 12+1 (2,2,3,3,2)
4. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 11 (3,1,1,3,3)
5. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź) – 10 (1,3,1,3,2)
6. Kacper Gomólski (Falubaz Zielona Góra) – 10 (3,3,1,2,1)
7. Tomasz Jędrzejak (Stal Rzeszów) – 10 (3,1,2,2,2)
8. Jason Doyle(Get Well Toruń) – 8 (0,3,2,1,2)
9. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 7 (1,2,2,1,1)
10. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) – 6 (2,3,1,0,d)
11. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra) – 6 (2,1,0,2,1)
12. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) – 5 (0,2,3,d,0)
13. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 4 (0,0,0,1,3)
14. Wiktor Trofimow jr (Fogo Unia Leszno) – 4 (1,0,2,1,0)
15. Jaimon Lidsey (Fogo Unia Leszno) – 2 (0,1,0,d,1)
16. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – 1 (1,u,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. (62,69) Smektała, Pawlicki, Trofimow jr, Pieszczek
2. (63,38) Jędrzejak, Kubera, Kościuch, Doyle
3. (63,38) Kurtz, Zengota, Baliński, Protasiewicz
4. (63,56) Gomólski, Miedziński, Buczkowski, Lidsey
5. (64,13) Gomólski, Kubera, Smektała, Kurtz
6. (63,00) Doyle, Buczkowski, Zengota, Trofimow jr
7. (65,34) Miedziński, Protasiewicz, Jędrzejak, Pieszczek
8. (64,19) Kościuch, Pawlicki, Lidsey, Baliński (u)
9. (64,75) Protasiewicz, Doyle, Smektała, Lidsey
10. (63,87) Kubera, Trofimow jr, Miedziński, Baliński
11. (63,94) Kurtz, Buczkowski, Kościuch, Pieszczek
12. (63,44) Pawlicki, Jędrzejak, Gomólski, Zengota
13. (64,06) Smektała, Jędrzejak, Buczkowski, Baliński
14. (64,25) Kościuch, Gomólski, Trofimow jr, Protasiewicz (d)
15. (64,03) Kubera, Zengota, Pieszczek, Lidsey (d)
16. (64,63) Kurtz, Pawlicki, Doyle, Miedziński
17. (64,31) Smektała, Kościuch, Zengota, Miedziński (d)
18. (64,75) Kurtz, Jędrzejak, Lidsey, Trofimow jr
19. (65,31) Pieszczek, Doyle, Gomólski, Baliński
20. (64,19) Pawlicki, Kubera, Buczkowski, Protasiewicz

Bieg dodatkowy o miejsca 1-3:
21. (64,37) Pawlicki, Kurtz, Kubera

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl