Aktualności

Kaczmarek startował w Memoriale Krystiana Rempały

Daniel Kaczmarek wziął udział w Memoriale Krystiana Rempały, który odbył się w Tarnowie. Jedynie zawodnik Get Well punktował w parze z Patrykiem Zielińskim, co dało ex aequo przedostatnie miejsce. Zawody wygrali Bartosz Smektała z Sebastianem Niedźwiedziem.

I Drużyna Lombard u Górala – 25 pkt.
1. Bartosz Smektała – 10+2 (1,0,3,3,2*,1*)
2. Sebastian Niedźwiedź – 15+2 (3,3,2*,2*,3,2)

II Drużyna Hektor – 24 pkt.
13. Artur Czaja – 17 (2,3,3,3,3,3)
14. Michał Gruchalski – 7+3 (1*,2*,d,1,2*,1)

III Drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów – 21 pkt.
9. Mateusz Cierniak – 10+1 (2*,1,2,1,1,3)
10. Patryk Rolnicki – 11+1 (3,2,1,3,0,2*)

IV – V Drużyna FRB Stasiak – 18 pkt.
7. Dominik Kubera – 16 (3,3,2,2,3,3)
8. Bartłomiej Kowalski – 2 (1,w,0,0,0,1)

IV – V Drużyna WesBud – 18 pkt.
3. Jakub Jamróg – 9 (2,1,1,2,1,2)
4. Oskar Bober – 9 (0,3,3,0,3,0)

VI-VII Drużyna Rigatoni – 10 pkt.
5. Denis Zieliński – 2+1 (0,0,0,1*,0,1)
6. Marcin Rempała – 8 (2,2,1,2,1,d)

VI-VII Drużyna Grupa 4×4 – 10 pkt.
11. Daniel Kaczmarek – 10 (1,1,1,3,2,2)
12. Patryk Zieliński – 0 (0,0,0,0,0,0)

R1. Michał Nowiński – nie startował
R2. Przemysław Konieczny – nie startował

Bieg po biegu:
1. Niedźwiedź, Jamróg, Smektała, Bober
2. Kubera, Rempała, Kowalski, D. Zieliński
3. Rolnicki, Cierniak, Kaczmarek, P. Zieliński
4. Niedźwiedź, Czaja, Gruchalski, Smektała
5. Bober, Rempała, Jamróg, D. Zieliński
6. Kubera, Rolnicki, Cierniak, Kowalski (w/su)
7. Czaja, Gruchalski, Kaczmarek, P. Zieliński
8. Smektała, Niedźwiedź, Rempała, D. Zieliński
9. Bober, Kubera, Jamróg, Kowalski
10. Czaja, Cierniak, Rolnicki, Gruchalski (d1)
11. Smektała, Niedźwiedź, Kaczmarek, P. Zieliński
12. Rolnicki, Jamróg, Cierniak, Bober
13. Kaczmarek, Rempała, D. Zieliński, P. Zieliński
14. Czaja, Kubera, Gruchalski, Kowalski
15. Niedźwiedź, Smektała, Cierniak, Rolnicki
16. Bober, Kaczmarek, Jamróg, P. Zieliński
17. Czaja, Gruchalski, Rempała, D. Zieliński
18. Kubera, Niedźwiedź, Smektała, Kowalski
19. Czaja, Jamróg, Gruchalski, Bober
20. Cierniak, Rolnicki, D. Zieliński, Rempała (d3)
21. Kubera, Kaczmarek, Kowalski, P. Zieliński

Bieg najlepiej punktujących zawodników:
22. Kubera, Czaja, Rolnicki, Niedźwiedź (d4)

Sędzia: Paweł Słupski
Frekwencja: 2000 osób

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl