Aktualności

Klasyfikacja generalna „Jesienne Typowanie”

Od 16 września do 4 października kibice czarnego sportu za pośrednictwem profilu społecznościowego www.facebook.com/SpeedwayTorun mogli wziąć udział w serii typowań, w których to do wygrania były wejściówki na zbliżające się wielkimi krokami zawody 2017 NICE Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland, oraz unikatowy zestaw gadżetów z tejże imprezy. Zwycięzcą imprezy został Dominik Nowak! Gratulujemy.

28 pkt.
Dominik Nowak

27 pkt.
Weronika Ziemińska

26 pkt.
Asia Krajewska
Mateusz Wyczyński

25 pkt.
Magdalena ESz
Michal Puchalski

24 pkt.
Anna Maćkiewicz
Darek Pawłowski
Dariusz Bajeński
Marass Marass
Michał Neumann

23 pkt.
Wieslawa Diallo
Wiesław Pasternacki

22 pkt.
Aneta Małek
Ania Gajek
Michalina Wiśniewska
Przemek Rzyski
Radosław Falkowski
Slavko Popławski

21 pkt.
Karol Leszczyński
Karol Urbański
Maciej Kowalski
Martin Katarzyński
MichaLina Anna Cyranowicz
Rafał Sarnowski
Robert Sielatycki
Sebastian Kamiński

20 pkt.
Daniel Kozioł
Mateusz Rogoziński
Michał Maćkiewicz

19 pkt.
Bartek Kwiatkowski
Dawid Pniewski
Łukasz Kowalski
Marcin Balewski
Martin Asz
Mateusz Niedzielski
Monika Gierczak

18 pkt.
Mikołaj Jopczyński
Robert Rygielski

17 pkt.
Bartosz Cieśla
Dariusz Pawlikowski
Kamila Krupińska
Marta Herczuk
Patryk Śliwiński

16 pkt.
Leszek Breza
Marek Łysiak
Michał Gt
Patrycja Anna Dobosz
Rafał Zawadzki
Wiktor Czerwiński

15 pkt.
Mikołaj Falkowski
Szymon Rząd

14 pkt.
Karolina Pawlikowska
Marta Jędrzejewska
Natalia Witkowska

13 pkt.
Kamil Całbecki
Łukasz Urbański
Marek Milewski
Mateusz Barański
Paweł Patalon
Sebastian Krychowiak

12 pkt.
Ilona Durska
Jeremi Zaremba
Julia Bulczyńska
Julia Lemska
Maciej Malinoś
Paweł Hrycz
Wiesław Zalewski

11 pkt.
Agnieszka Zalewczak
Anna Zuzana Pa
Artur Majewski
Damian Chylewski
Jaś Stepiczew
Przemek Wolski

10 pkt.
Andrzej Śliwiński
Gosia Skowron
Karolina K-lix Czarnecka
Karolina Trawińska
Maciej Krywalski
Marcin Guzicki
Monika Kranc
Tomasz Kosalka
Zuzia Świdecka

9 pkt.
Bartek Nowak
Dawid Brożek
Kacper Urbański
Kasiunia Kasia
Krzysztof Belzyt
Marcin Wysocki
Mikołaj Kozubiński
Piotrek MAlutki
Tomasz Recki

8 pkt.
Adam Nestor
Adrian Brzozowski
Anna Magdalena Popławska
Dawid Janas
Julia Lewicka
Kamil Hojnacki
Łukasz Olkowski
Maciek Wiśniewski
Marcelina Pniewska
Marcin Natalia Roszkowscy
Michał Wysocki
Piotr Karbowski
Przemek Tomaszewski
Rafał Ignacak
Rafał Janowicz
Tomasz Kubicki
Tomasz Wróblewski

7 pkt.
Ania Zielińska
Bartek Burtowicz
Karol Bukowski
Mateusz Ostałowski
Paweł Zieliński
Piotr Sójka
Piotr Twarużek
Tomasz Łysiak

6 pkt.
Adam Białasik
Adam Borczyński
Alex Król
Daniel Wilczek
Dariusz Urbanowicz
Dariusz Zakrzewski
Igor Szczęsny
Iwona Knopp
Jakub Kleczek
Janusz Kostek
Joanna Babis
Joanna Machel
Julka Wesołowska
Kacper Guzowski
Kamil Kolasa
Kamil Wiśniewski
Kasia Kraszewska
Lukas Wu
Łukasz Wiśniewski
Magdalena Sitek
Mikołaj Pro
Oliwia Perl
Przemek Aneta Malinowscy
Przemek Herczuk
Rafał Kęder
Rafał Sławomir Milewski
Robert Kowalski
Sławomir Bulczyński
Sławomir Wiśniewski
Wiktoria Kostrzewska
Wojciech Majrowski
Деміан Деміан

5 pkt.
Aleksandra Kręciszewska
Andrzej Korzybski
Arek Duch
Artur Kępiński
Jolanta Rumińska
Karol Heród
Kinga Cieszyńska
Krzysztof Siemiński
Leszek Wolski
Łukasz Leśniak
Maciek Peret
Małgorzata Lewandowska
Marek Krywalski
Mateusz Pruss
Michał Jamrozik
Michał Jędrzejewski
Patryk Woźniak
Paweł Zakrzewski
Radosław Romanowski
Rafał Kępski
Rafał Pniewski
Rafał Wandzioch
Szymon Trojanowski
Wiktoria Skrocka
Wojtek Kuligowski

4 pkt.
Adam Niewiadomski
Adrian Adios Gryga
Adrian Karpinski
Ania Betke-Strączek
Bartek Nycz
Cezary Bajeński
Dawid Dukiewicz
Dawid Soboń
Grażyna Pankowska
Jakub Es
Jarosław Jesionowski
Jo-Anna Kurmin
Jonasz Łukasz Roguski
Judyta Wierzbowska
Karol Łaszewski
Kasia Kosałka
Klaus Kazanecki
Krzysztof Sroka
Kuba Pankiewicz
Kuba Peret
Łukasz Mrówczyński
Łukasz Smulski
Łukasz Strączek
Magdalena Wijas Makowiecka
Marcin Chądzyński
Marcin Szamot
Marcin Zwaliński
Mariusz Zalewski
Michał Bierwald
Michał Kotowski
Michał Moroz
Oliwia Lewandowska
Patrycja Wróblewska
Paweł So-e
Paweł Szelążek
Paweł Żuczek
Piotr Hak
Rafal Jozwicki
Rafał Trusiak
Robert Lange
Sławek Sujkowski
Wiktoria Kłobukowska
Wojciech Trocha
Wojciech Wisniewski

3 pkt.
Artur Szmudziński
Bartek Urtnowski
Darek Marzena
Gracjan Gołata
Julia Lewandowska
Kamil Nowak
Karol Piwko
Kuba Sawinski
Kuba Warachowski
Nicram Challam
Patrycja Marcin
Paweł Włodarczak
Radosław Hewelt
Sara Plewińska
Томэк Дудэк

2 pkt.
Adrian Popławski
Andrzej Małkiewicz
Andrzej Małkiewicz
Czarek Reetz
Dariusz Chinc
Ireneusz Fiałkowski
Joanna Lewandowska
Jonasz Łukasz Roguski
Kamil Woźniak
Krzysztof Malgorzewicz
Łukasz Mazur
Magda Ja
Marcin Wiśnievvski
Marika Insadowska
Mariusz Sabatowski
Marta Kuligowska
Marysia Kaczmarek
Mikołaj Śmiejkowski
Miłosz Nowicki
Mirosław Miro Kadukowski
Szymon Paczkowski

1 pkt.
Borys Wojciechowski
Cezary Poprawa
Marek Lewandowski
Michał Sobierajski
Oliwia Ostrowska
Tomasz Lulek Lewandowski