Aktualności

Komplet Doyle’a, 13 punktów Przedpełskiego i 6 „oczek” Iversena w półfinałach Elitserien

Jason Doyle zdobył czysty komplet punktów, a Paweł Przedpełski przywiózł trzynaście „oczek” w pięciu biegach dla swoich drużyn, które wygrał pierwsze mecze półfinałowe szwedzkiej Elitserien. Niels Kristian Iversen wywalczył sześć punktów w pięciu startach.

Dackarna Malilla – Vastervik Speedway 49:41

Dackarna Malilla – 49 pkt.
1. Greg Hancock – 9+2 (1,2*,1,3,2*)
2. Paweł Przedpełski – 13 (3,3,3,1,3)
3. Oliver Berntzon – 9 (3,2,1,3,0)
4. Patryk Dudek – 3+2 (2*,1*,d,w)
5. Maciej Janowski – 3+1 (0,2*,1,0)
6. Hans Andersen – 10 (2,2,3,3)
7. Joel Kling – 2+1 (0,2*,0)

Vastervik Speedway – 41 pkt.
1. Martin Vaculik – 1+1 (0,0,-,0,1*)
2. Peter Kildemand – 9+1 (2,3,1,2*,1)
3. Peter Ljung – 9 (1,1,3,2,2)
4. Bartosz Smektała – 1 (0,1,0,-)
5. Nicki Pedersen – 10+1 (3,3,3,1*,d)
6. Anton Karlsson – 3+1 (1,0,2*)
7. Mikkel Bech – 8+1 (3,1,2*,0,2)

Bieg po biegu:
1. Przedpełski, Kildemand, Hancock, Vaculik – 4:2 – (4:2)
2. Bech, Andersen, Karlsson, Kling – 2:4 – (6:6)
3. Berntzon, Dudek, Ljung, Smektała – 5:1 – (11:7)
4. Pedersen, Andersen, Bech, Janowski – 2:4 – (13:11)
5. Przedpełski, Kling, Smektała, Karlsson – 5:1 – (18:12)
6. Kildemand, Berntzon, Dudek, Vaculik – 3:3 – (21:15)
7. Przedpełski, Hancock, Ljung, Smektała – 5:1 – (26:16)
8. Pedersen, Bech, Berntzon, Dudek (d) – 1:5 – (27:21)
9. Andersen, Janowski, Kildemand, Bech – 5:1 – (32:22)
10. Pedersen, Karlsson, Hancock, Kling – 1:5 – (33:27)
11. Ljung, Kildemand, Janowski, Dudek (w) – 1:5 – (34:32)
12. Berntzon, Bech, Przedpełski, Vaculik – 4:2 – (38:34)
13. Hancock, Ljung, Pedersen, Janowski – 3:3 – (41:37)
14. Andersen, Ljung, Vaculik, Berntzon – 3:3 – (44:40)
15. Przedpełski, Hancock, Kildemand, Pedersen (d) – 5:1 – (49:41)

Eskilstuna Smederna – Rospiggarna Hallstavik 39:51

Eskilstuna Smederna – 39 pkt.
9. Fredrik Lindgren – 11 (2,3,3,3,w)
10. Mikkel Michelsen – 5+2 (1*,1*,1,2,0)
11. Michael Jepsen Jensen – 5+2 (1*,2,0,1*,1)
12. Krzysztof Buczkowski – 5+1 (2,1*,2,0)
13. Niels Kristian Iversen – 6 (2,w,2,1,1)
14. Linus Ekloef – 2+1 (1*,0,1)
15. Pontus Aspgren – 5 (2,2,1)

Rospiggarna Hallstavik – 51 pkt.
1. Jason Doyle – 15 (3,3,3,3,3)
2. Max Fricke – 7+2 (0,0,2*,3,2*)
3. Andreas Jonsson – 9 (3,2,1,0,3)
4. Jacob Thorssell – 3 (0,3,0,0)
5. Robert Lambert – 12+1 (3,3,2,2,2*)
6. Gleb Czugunow – 3 (3,d,d)
7. Tero Aarnio – 2 (0,1,1)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Lindgren, Michelsen, Fricke – 3:3 – (3:3)
2. Czugunow, Aspgren, Ekloef, Aarnio – 3:3 – (6:6)
3. Jonsson, Buczkowski, Jepsen Jensen, Thorssell – 3:3 – (9:9)
4. Lambert, Iversen, Aarnio, Ekloef – 2:4 – (11:13)
5. Thorssell, Aspgren, Michelsen, Czugunow (d) – 3:3 – (14:16)
6. Doyle, Jepsen Jensen, Buczkowski, Fricke – 3:3 – (17:19)
7. Lindgren, Jonsson, Michelsen, Thorssell – 4:2 – (21:21)
8. Lambert, Buczkowski, Aarnio, Jepsen Jensen – 2:4 – (23:25)
9. Doyle, Fricke, Ekloef, Iversen (w) – 1:5 – (24:30)
10. Lindgren, Lambert, Aspgren, Czugunow (d) – 4:2 – (28:32)
11. Fricke, Iversen, Jonsson, Buczkowski – 2:4 – (30:36)
12. Doyle, Michelsen, Jepsen Jensen, Thorssell – 3:3 – (33:39)
13. Lindgren, Lambert, Iversen, Jonsson – 4:2 – (37:41)
14. Jonsson, Fricke, Iversen, Michelsen – 1:5 – (38:46)
15. Doyle, Lambert, Jepsen Jensen, Lindgren (w) – 1:5 – (39:51)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl