Aktualności

Kopeć-Sobczyński dwunasty w finale MIMP

Igor Kopeć-Sobczyński zajął dwunaste miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, który rozegrano w Tarnowie. Zawodnik Get Well Toruń zgromadził cztery punkty wygrywając swój pierwszy wyścig, ale w kolejnych czterech startach przywiózł tylko jedno „oczko”. Po biegu dodatkowym na podium stanęli: Jakub Miśkowiak, Dominik Kubera i Wiktor Lampart.

Klasyfikacja końcowa:
1. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 13+3 (3,2,2,3,3)
2. Dominik Kubera (FOGO Unia Leszno) – 13+2 (3,3,2,3,2)
3. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 13+1 (3,3,3,2,2)
4. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 10 (2,3,3,1,1)
5. Bartosz Smektała (FOGO Unia Leszno) – 10 (1,1,3,2,3)
6. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 10 (2,2,1,2,3)
7. Norbert Krakowiak (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 8 (0,2,2,3,1)
8. Wiktor Trofimow (Speed Car Motor Lublin) – 7 (1,3,3,w,w)
9. Michał Gruchalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 7 (1,1,1,2,2)
10. Rafał Karczmarz (truly.work Stal Górzów) – 6 (1,0,1,3,1)
11. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 6 (2,2,0,0,2)
12. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 4 (3,1,0,0,0)
13. Piotr Pióro (Orzeł Łódź) – 4 (0,0,0,1,3)
14. Damian Pawliczak (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 4 (0,0,2,1,1)
15. Marcin Turowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 3 (0,1,1,1,0)
16. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 2 (2,0,0,w,0)
17. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) – NS
18. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – NS

Bieg po biegu:
1. Miśkowiak, Drabik, Trofimow, Krakowiak
2. Lampart, Żupiński, Smektała, Turowski
3. Kopeć-Sobczyński, Wieczorek, Karczmarz, Pióro
4. Kubera, Cierniak, Gruchalski, Pawliczak
5. Wieczorek, Krakowiak, Smektała, Pawliczak
6. Lampart, Drabik, Gruchalski, Pióro
7. Kubera, Miśkowiak, Turowski, Karczmarz
8. Trofimow, Cierniak, Kopeć-Sobczyński, Żupiński
9. Lampart, Krakowiak, Karczmarz, Cierniak
10. Smektała, Kubera, Drabik, Kopeć-Sobczyński
11. Wieczorek, Miśkowiak, Gruchalski, Żupiński
12. Trofimow, Pawliczak, Turowski, Pióro
13. Krakowiak, Gruchalski, Turowski, Kopeć-Sobczyński
14. Karczmarz, Drabik, Pawliczak, Żupiński (w/u2)
15. Miśkowiak, Smektała, Pióro, Cierniak
16. Kubera, Lampart, Wieczorek, Trofimow (w/su)
17. Pióro, Kubera, Krakowiak, Żupiński
18. Drabik, Cierniak, Wieczorek, Turowski
19. Miśkowiak, Lampart, Pawliczak, Kopeć-Sobczyński
20. Smektała, Gruchalski, Karczmarz, Trofimow (w/u)
21. (o medale) Miśkowiak (C), Kubera (A), Lampart (B)