Aktualności

Kopeć-Sobczyński jedenasty w finale Srebrnego Kasku

Igor Kopeć-Sobczyński zdobył sześć punktów i zajął jedenaste miejsce w finale Srebrnego Kasku, który rozegrano w Grudziądzu. Zawody wygrał Dominik Kubera, który w biegu dodatkowym pokonał Michała Gruchalskiego.

Klasyfikacja końcowa:
1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 14+3 (3,3,2,3,3)
2. Michał Gruchalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 14+2 (3,2,3,3,3)
3. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 11 (1,3,2,3,2)
4. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 10 (2,d,3,2,3)
5. Patryk Rolnicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 10 (3,2,1,1,3)
6. Robert Chmiel (PGG ROW Rybnik) – 10 (2,1,3,3,1)
7. Wiktor Trofimow jr (Speed Car Motor Lublin) – 10 (2,3,2,1,2)
8. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 7 (0,3,2,2,0)
9. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 7 (2,2,1,0,2)
10. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) – 6 (w,0,3,2,1)
11. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 6 (1,2,0,2,1)
12. Rafał Karczmarz (truly.work Stal Gorzów) – 5 (3,1,0,1,0)
13. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) – 5 (1,1,1,1,1)
14. Norbert Krakowiak (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 2 (0,0,0,0,2)
15. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 2 (w,1,1,u,0)
16. Tomasz Orwat (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz) – 1 (1,0,0,d,0)
17. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 0 (w,-,-,-,-)
18. Marcin Kościelski (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – ns

Bieg po biegu:
1. (70,37) Rolnicki, Smektała, Kopeć-Sobczyński, Wojdyło (w/u)
2. (70,03) Gruchalski, Szlauderbach, Orwat, Krakowiak
3. (68,97) Kubera, Chmiel, Liszka, Miśkowiak
4. (69,19) Karczmarz, Trofimow jr, Lampart, Curzytek (w/u) (Drabik – w/2min)
5. (70,97) Miśkowiak, Kopeć-Sobczyński, Karczmarz, Krakowiak
6. (69,89) Kubera, Szlauderbach, Curzytek, Wojdyło
7. (69,93) Lampart, Gruchalski, Chmiel, Smektała (d3)
8. (69,77) Trofimow jr, Rolnicki, Liszka, Orwat
9. (70,52) Chmiel, Trofimow jr, Szlauderbach, Kopeć-Sobczyński
10. (70,04) Wojdyło, Lampart, Liszka, Krakowiak
11. (69,30) Smektała, Miśkowiak, Curzytek, Orwat
12. (69,66) Gruchalski, Kubera, Rolnicki, Karczmarz
13. (70,81) Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Liszka, Curzytek (u4)
14. (71,15) Chmiel, Wojdyło, Karczmarz, Orwat (d4)
15. (–,–) Kubera, Smektała, Trofimow jr, Krakowiak
16. (70,37) Lampart, Miśkowiak, Rolnicki, Szlauderbach
17. (68,81) Kubera, Lampart, Kopeć-Sobczyński, Orwat
18. (69,31) Gruchalski, Trofimow jr, Wojdyło, Miśkowiak
19. (69,23) Smektała, Szlauderbach, Liszka, Karczmarz
20. (70,24) Rolnicki, Krakowiak, Chmiel, Curzytek
Bieg dodatkowy o 1. miejsce. (–,–) Kubera, Gruchalski

Sędzia: Tomasz Fiałkowski
NCD: 68,97 s – uzyskał Dominik Kubera w 3. biegu
Frekwencja: około 2.000 osób

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl