Aktualności

Kościuch ósmy w XI Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski

Norbert Kościuch wystartował w Gnieźnie w towarzyskim XI Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski. Zawodnik Get Well Toruń zdobył osiem punktów w serii zasadniczej i wobec wycofania się z dalszej rywalizacji Rafała Okoniewskiego, awansował do półfinału. W tym biegu przyjechał jednak trzeci zajmując ostatecznie ósme miejsce w turnieju.

Klasyfikacja końcowa:
1. Przemysław Pawlicki – 16 (2,3,2,2,1,3,3)
2. Kacper Gomólski – 14 (2,2,1,2,2,3,2)
3. Andrzej Lebiediew – 13 (2,1,2,3,2,2,1)
4. Oliver Berntzon – 12 (3,2,1,3,1,2,d)
5. Oskar Fajfer – 10 (0,3,0,3,3,1)
6. Adrian Gała – 9 (3,1,2,0,3,0)
7. Rafał Okoniewski – 9 (3,2,3,1,w)
8. Norbert Kościuch – 9 (1,1,3,1,2,1)
9. Andriej Kudriaszow – 8 (1,0,3,1,3,0)
10. Krzysztof Buczkowski – 8 (1,1,2,2,2)
11. David Bellego – 7 (1,3,3,0,0)
12. Mirosław Jabłoński – 7 (3,2,0,2,w)
13. Jurica Pavlic – 6 (0,0,0,3,3)
14. Marcin Nowak – 6 (2,3,0,0,1)
15. Frederik Jakobsen – 2 (0,0,1,1,0)
16. Kevin Fajfer – 1 (0,-,1,-,0)
17. Damian Stalkowski – 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. (67,90) Jabłoński, Nowak, Kościuch, Fajfer
2. (67,00) Okoniewski, Lebiediew, Kudriaszow, Pavlic
3. (67,82) Berntzon, Gomólski, Buczkowski, Jakobsen
4. (66,23) Gała, Pawlicki, Bellego, Fajfer
5. (67,48) Fajfer, Berntzon, Gała, Pavlic
6. (66,57) Bellego, Okoniewski, Kościuch, Jakobsen
7. (66,97) Pawlicki, Jabłoński, Buczkowski, Kudriaszow
8. (67,07) Nowak, Gomólski, Lebiediew, Stalkowski
9. (67,35) Okoniewski, Buczkowski, Fajfer, Fajfer
10. (66,72) Kościuch, Pawlicki, Gomólski, Pavlic
11. (66,57) Bellego, Lebiediew, Berntzon, Jabłoński
12. (67,55) Kudriaszow, Gała, Jakobsen, Nowak
13. (67,20) Fajfer, Gomólski, Kudriaszow, Bellego
14. (66,59) Lebiediew, Buczkowski, Kościuch, Gała
15. (66,37) Pavlic, Jabłoński, Jakobsen, Stalkowski
16. (66,23) Berntzon, Pawlicki, Okoniewski, Nowak
17. (66,57) Fajfer, Lebiediew, Pawlicki, Jakobsen
18. (66,72) Kudriaszow, Kościuch, Berntzon, Fajfer
19. (66,30) Gała, Gomólski, Jabłoński (w), Okoniewski (w)
20. (66,02) Pavlic, Buczkowski, Nowak, Bellego
Półfinał 1. (66,38) Gomólski, Berntzon, Fajfer, Kudriaszow
Półfinał 2. (65,88) Pawlicki, Lebiediew, Kościuch, Gała
Finał. (66,10) Pawlicki, Gomólski, Lebiediew, Berntzon (d)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl