Aktualności

Kościuch siódmy w Turnieju o Łańcuch Herbowy

Norbert Kościuch zdobył osiem punktów i zajął siódme miejsce w tradycyjnym Turnieju o Łańcuch Herbowy, który rozegrano w Ostrowie. Zawody wygrał Bartosz Zmarzlik.

Klasyfikacja końcowa:
1. Bartosz Zmarzlik (Polska) – 13+3 (3,2,3,3,2) – 1. miejsce w finale
2. Szymon Woźniak (Polska) – 12+3+2 (2,3,2,3,2) – 2. miejsce w finale
3. Mikkel Michelsen (Dania) – 12+1 (1,3,2,3,3) – 3. miejsce w finale
4. Daniel Jeleniewski (Polska) – 12+2+0 (3,3,3,1,2) – 4. miejsce w finale
5. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 8+1 (3,1,d,1,3) – 3. miejsce w barażu
6. Artiom Łaguta (Rosja) – 11+d (1,2,3,2,3) – defekt w barażu
7. Norbert Kościuch (Polska) – 8 (2,2,1,2,1)
8. Robert Lambert (Wielka Brytania) – 7 (0,1,3,0,3)
9. Przemysław Pawlicki (Polska) – 7 (1,0,2,3,1)
10. Nicolai Klindt (Dania) – 7 (1,3,1,1,1)
11. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) – 6 (0,2,2,2,0)
12. Tomasz Gapiński (Polska) – 6 (0,1,1,2,2)
13. Krzysztof Buczkowski (Polska) – 4 (3,0,0,1,0)
14. Renat Gafurow (Rosja) – 3 (2,w,0,w,1)
15. Kamil Brzozowski (Polska) – 2 (2,w,-,-,-)
16. Marcin Kościelski (Polska) – 2 (1,1,0,0,w)
17. Grzegorz Walasek (Polska) – 0 (0,d,d,d,-)

Bieg po biegu:
1. (65,89) Jeleniewski, Kościuch, Klindt, Lambert
2. (66,09) Buczkowski, Brzozowski, Pawlicki, Gapiński
3. (65,17) Lebiediew, Gafurow, Łaguta, Walasek
4. (65,23) Zmarzlik, Woźniak, Michelsen, Łoktajew
5. (65,61) Klindt, Zmarzlik, Gapiński, Walasek (d4)
6. (66,66) Jeleniewski, Łoktajew, Lebiediew, Buczkowski
7. (67,15) Woźniak, Łaguta, Lambert, Pawlicki
8. (65,53) Michelsen, Kościuch, Kościelski, Gafurow (w/u)
9. (66,56) Łaguta, Michelsen, Klindt, Buczkowski
10. (67,40) Jeleniewski, Woźniak, Gapiński, Gafurow
11. (67,90) Lambert, Łoktajew, Kościelski, Walasek (d4)
12. (67,56) Zmarzlik, Pawlicki, Kościuch, Lebiediew (d4)
13. (67,61) Pawlicki, Łoktajew, Klindt, Gafurow (w/u)
14. (66,99) Zmarzlik, Łaguta, Jeleniewski, Kościelski
15. (67,21) Michelsen, Gapiński, Lebiediew, Lambert
16. (67,76) Woźniak, Kościuch, Buczkowski, Walasek (d/st)
17. (67,19) Lebiediew, Woźniak, Klindt, Kościelski
18. (66,72) Michelsen, Jeleniewski, Pawlicki, Kościelski (w/2min)
19. (67,95) Lambert, Zmarzlik, Gafurow, Buczkowski
20. (67,34) Łaguta, Gapiński, Kościuch, Łoktajew

Bieg ostatniej szansy:
21. (67,21) Woźniak, Jeleniewski, Lebiediew, Łaguta (d4)

Finał:
22. (67,34) Zmarzlik, Woźniak, Michelsen, Jeleniewski

Sędzia: Remigiusz Substyk
NCD: 65,17 s – uzyskał Andrzej Lebiediew w biegu 3.
Frekwencja: około 3.000 osób

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl