Aktualności

KS Toruń rozpoczyna sprzedaż biletów stojących na 2019 REVLINE TORUN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND

W ostatnich latach Motoarena regularnie gości w kalendarzu Indywidualnych Mistrzostw Świata. W tym roku elitarny cykl zawita do Grodu Kopernika po raz dziesiąty z rzędu. Toruńskie zmagania nie doczekały się wyraźnego dominatora, co sprawia, że każdy turniej jest nieprzewidywalny, a dzięki temu dostarcza wielu emocji. Międzynarodowe zawody rozgrywane na Motoarenie za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców z całego świata. O toruńskiej rundzie Speedway Grand Prix mówi się zawsze w samych superlatywach, a pozytywne opinie, które spływają z najdalszych zakątków świata, dotyczą nie tylko samej atrakcyjności zawodów, ale również obiektu, na którym się odbywają. 

Motoarena, jako najnowocześniejszy stadion żużlowy cieszy się doskonałą opinią nie tylko wśród sympatyków czarnego sportu, ale również wśród dziennikarzy i przede wszystkim wśród zawodników, którzy niejednokrotnie powtarzają, że zawody w Grodzie Kopernika należą do ich ulubionych. Podczas tegorocznej rundy 2019 Revline Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland poznamy tegorocznego zdobywcę tytułu Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Kto wie, może to właśnie reprezentant Polski, Bartosz Zmarzlik będzie świętował swój sukces na toruńskim stadionie. 

Ze względu na duże zainteresowanie 2019 Revline Toruń FIM Speedway Grand Prix Of Poland, organizatorzy postanowili uruchomić sprzedaż biletów na miejsca stojące, która rozpocznie się 16 września 2019 roku. Bilety będzie można nabywać w kasie Klubu Sportowego Toruń na Motoarenie w godzinach 9-15.

Cena biletu na miejsca stojące (strefa niebieska i strefa zielona) wynosi 100zł.