Aktualności

Marcin Kościelski poza finałem Srebrnego Kasku

Marcin Kościelski zdobył siedem punktów i zajął dziewiąte miejsce w eliminacji Srebrnego Kasku, którą rozegrano w Częstochowie. Nasz żużlowiec wygrał jeden bieg i czterokrotnie był trzeci. Pozycja dziewiąta nie wystarczyła do awansu.

Klasyfikacja końcowa:
1. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław ) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Michał Gruchalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 14 (3,3,3,2,3)
3. Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra) – 12 (2,2,2,3,3)
4. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 11 (2,2,3,1,3)
5. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 11 (3,2,2,2,2)
————-
6. Maksymilian Bogdanowicz (Car Gwarant Start Gniezno) – 10 (w,3,2,3,2) – rezerwowy
————-
7. Kamil Nowacki (MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 8 (1,2,1,3,1)
8. Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź) – 7 (0,3,1,1,2)
9. Marcin Kościelski (Get Well Toruń) – 7 (1,1,3,1,1)
10. Hubert Czerniawski (Cash Broker Stal Gorzów) – 6 (w,1,2,2,1)
11. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz) – 4 (3,1,0,0,0)
12. Bartosz Świącik (forBET Włókniarz Częstochowa) – 4 (1,u,1,2,0)
13. Adrian Woźniak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 4 (2,1,1,d,w)
14. Paweł Staniszewski (Euro Finannce Polonia Piła) – 3 (w,0,0,1,2)
15. Mateusz Błażykowski (Orzeł Łódź) – 2 (2,0,d,0,0)
16. Nikodem Bartoch (MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 1 (0,0,0,1)
17. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 0 (w/u,-,-,-,-)
18. Daniel Bajor (forBET Włókniarz Częstochowa) – NS

Bieg po biegu:
1. Gruchalski, Woźniak, Świącik, Miśkowiak
2. Drabik, Zgardziński, Kościelski, Bogdanowicz (w)
3. Wieczorek, Żupiński, Nowacki, Czerniawski (w)
4. Orwat, Błażykowski, Szlauderbach (w), Staniszewski (w)
5. Bogdanowicz, Wieczorek, Orwat, Świącik (u)
6. Gruchalski, Zgardziński, Czerniawski, Bartoch
7. Miśkowiak, Żupiński, Kościelski, Staniszewski
8. Drabik, Nowacki, Woźniak, Błażykowski
9. Żupiński, Zgardziński, Świącik, Błażykowski (d3)
10. Gruchalski, Bogdanowicz, Nowacki, Staniszewski
11. Drabik, Wieczorek, Miśkowiak, Bartoch
12. Kościelski, Czerniawski, Woźniak, Orwat
13. Nowacki, Świącik, Kościelski, Bartoch
14. Drabik, Gruchalski, Żupiński, Orwat
15. Bogdanowicz, Czerniawski, Miśkowiak, Błażykowski
16. Zgardziński, Wieczorek, Staniszewski, Woźniak (d4)
17. Drabik, Staniszewski, Czerniawski, Świącik
18. Gruchalski, Wieczorek, Kościelski, Błażykowski
19. Zgardziński, Miśkowiak, Nowacki, Orwat
20. Żupiński, Bogdanowicz, Bartoch, Woźniak (w)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl