Aktualności

MEP: Polacy z Norbertem Kościuchem bez medalu

Reprezentacja Polski w składzie z Tobiaszem Musielakiem, Norbertem Kościuchem i Kacprem Gomólskim zajęła czwarte miejsce w finale Mistrzostw Europy Par, który rozegrano w rosyjskim Bałakowie. Z bardzo dobrej strony pokazali się w turnieju Andrzej Lebiediew, Vaclav Milik i Wiktor Kułakow, a Tobiasz Musielak był liderem ekipy polskiej.

I. Reprezentacja Rosji – 26 pkt
5. Wiktor Kułakow – 9 (3,3,2,-,1,-)
6. Grigorij Łaguta – 8 (1,-,-,3,3,1)
17. Władimir Borodulin – 9 (2,3,2,2)

II. Reprezentacja Czech – 22 pkt
9. Vaclav Milik – 16 (2,2,3,3,3,3)
10. Eduard Krcmar – 6 (1,0,2,2,1,0)
19. Ondrej Smetana – ns

III. Reprezentacja Łotwy – 20 pkt
7. Andrzej Lebiediew – 17 (2,3,3,3,3,3)
8. Oleg Michaiłow – 3 (0,1,1,0,1,d)

IV. Reprezentacja Polski – 16 pkt
11. Tobiasz Musielak – 12 (3,1,2,1,3,2)
12. Norbert Kościuch – 2 (0,2,w,0,-,-)
20. Kacper Gomólski – 2 (1,1)

V. Reprezentacja Francji – 16 pkt
13. David Bellego – 11 (3,3,1,2,2,d)
14. Dimitri Berge – 5 (1,0,0,1,0,3)

VI. Młoda Europa – 14 pkt
1. Ricards Ansviesulis – 5 (3,d,1,1,-,0)
2. Patryk Rolnicki – 0 (w,-,0,-,w,-)
15. Aleksandr Kajbuszew – 9 (2,3,2,2)

VII. Reprezentacja Włoch – 12 pkt
3. Nicolas Vicentin – 4 (2,0,0,0,u,2)
4. Paco Castagna – 8 (1,1,2,1,2,1)

Bieg po biegu:
1. Ansviesulis, Vicentin, Castagna, Rolnicki (w/u) (Europa – Włochy 3:3)
2. Kułakow, Lebiediew, Łaguta, Michaiłow (Rosja – Łotwa 4:2)
3. Musielak, Milik, Krcmar, Kościuch (Czechy – Polska 3:3)
4. Bellego, Kajbuszew, Berge, Ansviesulis (d4) (Francja – Europa 4:2)
5. Kułakow, Borodulin, Castagna, Vicentin (Włochy – Rosja 1:5)
6. Lebiediew, Milik, Michaiłow, Krcmar (Łotwa – Czechy 4:2)
7. Bellego, Kościuch, Musielak, Berge (Francja – Polska 3:3)
8. Borodulin, Kułakow, Ansviesulis, Rolnicki (Europa – Rosja 1:5)
9. Lebiediew, Castagna, Michaiłow, Vicentin (Łotwa – Włochy 4:2)
10. Milik, Krcmar, Bellego, Berge (Czechy – Francja 5:1)
11. Kajbuszew, Musielak, Ansviesulis, Kościuch (w/u) (Polska – Europa 2:4)
12. Milik, Krcmar, Castagna, Vicentin (Włochy – Czechy 1:5)
13. Łaguta, Borodulin, Musielak, Kościuch (Rosja – Polska 5:1)
14. Lebiediew, Bellego, Berge, Michaiłow (Francja – Łotwa 3:3)
15. Milik, Kajbuszew, Krcmar, Rolnicki (w/u) (Europa – Czechy 2:4)
16. Musielak, Castagna, Gomólski, Vicentin (u4) (Polska – Włochy 4:2)
17. Łaguta, Bellego, Kułakow, Berge (Rosja – Francja 4:2)
18. Lebiediew, Kajbuszew, Michaiłow, Ansviesulis (Łotwa – Europa 4:2)
19. Berge, Vicentin, Castagna, Bellego (d4) (Włochy – Francja 3:3)
20. Milik, Borodulin, Łaguta, Krcmar (Czechy – Rosja 3:3)
21. Lebiediew, Musielak, Gomólski, Michaiłow (d4) (Polska – Łotwa 3:3)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl