Jack Holder wygrał turniej o mistrzostwo australijskiego stanu Nowa Południowa Walia. Zawodnik eWinner Apatora Toruń w finałowym wyścigu wyprzedził swojego brata Chrisa. Młodszy z braci przegrał tylko z Joshem Pickeringiem, a starszy uległ dwukrotnie Jackowi.

Klasyfikacja końcowa (za: australianspeedwayriders.com):

  1. Jack Holder – 14+3 (3,3,3,2,3) – 1. miejsce w finale A
  2. Chris Holder – 14+2 (3,3,2,3,3) – 2. miejsce w finale A
  3. Josh Pickering – 13+1 (2,2,3,3,3) – 3. miejsce w finale A
  4. Zach Cook – 12+3+0 (3,3,1,3,2) – 4. miejsce w finale A
  5. Zaine Kennedy – 9+2 (1,2,3,0,3) – 2. miejsce w finale B
  6. Jye Etheridge – 10+1 (2,3,3,2,0) – 3. miejsce w finale B
  7. Kye Thomson – 10+0 (1,2,2,3,2) – 4. miejsce w finale B
  8. Josh MacDonald – 8 (3,1,2,1,1)
  9. Isaac Hawes – 6 (0,2,2,t,2)
  10. Mitch Cluff – 6 (1,1,0,2,2)
  11. Jacob Hook – 6 (2,1,1,1,1)
  12. Kane Lawrence – 5 (2,0,1,1,1)
  13. Alan MacDonald – 3 (d,1,d,2,-)
  14. Jesse Hamilton – 1 (1,0,d,d,-)
  15. Aden Clare – 1 (-,0,d,1,-)
  16. Ben Cook – 0 (d,-,-,-,-)

Bieg po biegu:

  1. J. Holder, Hook, Hamilton, B. Cook (d)
  2. Z. Cook, Etheridge, Kennedy, Hawes
  3. C. Holder, Pickering, Thomson, A. MacDonald (d)
  4. J. MacDonald, Lawrence, Cluff
  5. Etheridge, Pickering, Cluff, Hamilton
  6. C. Holder, Kennedy, Hook, Lawrence
  7. Z. Cook, Thomson, J. MacDonald
  8. J. Holder, Hawes, A. MacDonald, Clare
  9. Kennedy, Thomson, Hamilton (d), Clare (d)
  10. Etheridge, J. MacDonald, Hook, A. MacDonald (d)
  11. Pickering, Hawes, Lawrence
  12. J. Holder, C. Holder, Z. Cook, Cluff
  13. Z. Cook, A. MacDonald, Lawrence, Hamilton (d)
  14. Thomson, Cluff, Hook, Hawes (t)
  15. C. Holder, Etheridge, Clare
  16. Pickering, J. Holder, J. MacDonald, Kennedy
  17. C. Holder, Hawes, J. MacDonald
  18. Pickering, Z. Cook, Hook
  19. Kennedy, Cluff
  20. J. Holder, Thomson, Lawrence, Etheridge

Finał B:

  1. Z. Cook, Kennedy, Etheridge, Thomson

Finał A:

  1. J. Holder, C. Holder, Pickering, Z. Cook

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl