Aktualności

Nasi naprawdę się przełamali!

Wyniki wtorkowych meczów ligi szwedzkiej potwierdzają nasz optymizm po niedzielnym zwycięstwie nad ekipą z Częstochowy. Jason Doyle, Niels Kristian Iversen, Chris Holder i Paweł Przedpełski byli czołowymi postaciami swoich drużyn.

Dackarna Malilla – Masarna Avesta 56:34

Dackarna Malilla – 56 pkt.
9. Greg Hancock – 6 (0,3,2,1)
10. Hans Andersen – 9 (3,3,0,3)
11. Oliver Berntzon – 9+4 (2,2*,2*,2*,1*)
12. Patryk Dudek – 9+3 (1*,3,3,1*,1*)
13. Maciej Janowski – 13 (3,3,2,3,2)
14. Joel Kling – 3+1 (2*,1,0)
15. Paweł Przedpełski – 7+1 (3,1,1*,2)

Masarna Avesta – 34 pkt.
1. Antonio Lindbaeck – 3+2 (1*,1,1*,0)
2. Kim Nilsson – 4 (2,0,2,0,0)
3. Tai Woffinden – 12+1 (3,1*,3,2,3)
4. Linus Sundstroem – 5 (0,2,2,1,0)
5. Przemysław Pawlicki – 9 (2,1,3,0,3)
6. Emil Millberg – 0 (0,0,0)
7. Adrian Cyfer – 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Andersen, Nilsson, Lindbaeck, Hancock – 3:3 – (3:3)
2. Przedpełski, Kling, Cyfer, Millberg – 5:1 – (8:4)
3. Woffinden, Berntzon, Dudek, Sundstroem – 3:3 – (11:7)
4. Janowski, Pawlicki, Kling, Cyfer – 4:2 – (15:9)
5. Andersen, Sundstroem, Przedpełski, Millberg – 4:2 – (19:11)
6. Dudek, Berntzon, Lindbaeck, Nilsson – 5:1 – (24:12)
7. Hancock, Sundstroem, Woffinden, Andersen – 3:3 – (27:15)
8. Dudek, Berntzon, Pawlicki, Cyfer – 5:1 – (32:16)
9. Janowski, Nilsson, Lindbaeck, Kling – 3:3 – (35:19)
10. Pawlicki, Hancock, Przedpełski, Millberg – 3:3 – (38:22)
11. Woffinden, Janowski, Dudek, Nilsson – 3:3 – (41:25)
12. Andersen, Berntzon, Sundstroem, Lindbaeck – 5:1 – (46:26)
13. Janowski, Woffinden, Hancock, Pawlicki – 4:2 – (50:28)
14. Pawlicki, Przedpełski, Berntzon, Nilsson – 3:3 – (53:31)
15. Woffinden, Janowski, Dudek, Sundstroem – 3:3 – (56:34)

Kumla Indianerna – Rospiggarna Hallstavik 47:43

Kumla Indianerna – 47 pkt.
9. Vaclav Milik – 8+4 (1*,2,2*,1*,2*)
10. Kenneth Bjerre – 8+1 (2,3,1*,0,2)
11. Piotr Protasiewicz – 10 (2,2,1,2,3)
12. Ludvig Lindgren – 0 (0,0,-,-)
13. Anders Thomsen – 11 (3,3,3,2,0)
14. Victor Palovaara – 0 (0,0,0)
15. Bjarne Pedersen – 10+2 (3,2*,0,3,2*)

Rospiggarna Hallstavik – 43 pkt.
1. Jason Doyle – 11+1 (3,3,1*,1,3)
2. Sam Masters – 3 (0,1,2,0)
3. Robert Lambert – 8 (3,3,1,0,1)
4. Jacob Thorssell – 1 (1,0,0,-)
5. Andreas Jonsson – 9+1 (2,2*,1,3,1)
6. Max Fricke – 3 (2,1,0)
7. Tero Aarnio – 8+2 (1*,1*,3,3,0)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Bjerre, Milik, Masters – 3:3 – (3:3)
2. Pedersen, Fricke, Aarnio, Palovaara – 3:3 – (6:6)
3. Lambert, Protasiewicz, Thorssell, Lindgren – 2:4 – (8:10)
4. Thomsen, Jonsson, Aarnio, Palovaara – 3:3 – (11:13)
5. Bjerre, Pedersen, Fricke, Thorssell – 5:1 – (16:14)
6. Doyle, Protasiewicz, Masters, Lindgren – 2:4 – (18:18)
7. Lambert, Milik, Bjerre, Thorssell – 3:3 – (21:21)
8. Aarnio, Jonsson, Protasiewicz, Pedersen – 1:5 – (22:26)
9. Thomsen, Masters, Doyle, Palovaara – 3:3 – (25:29)
10. Pedersen, Milik, Jonsson, Fricke – 5:1 – (30:30)
11. Thomsen, Pedersen, Lambert, Masters – 5:1 – (35:31)
12. Aarnio, Protasiewicz, Doyle, Bjerre – 2:4 – (37:35)
13. Jonsson, Thomsen, Milik, Lambert – 3:3 – (40:38)
14. Protasiewicz, Milik, Jonsson, Aarnio – 5:1 – (45:39)
15. Doyle, Bjerre, Lambert, Thomsen – 2:4 – (47:43)

Lejonen Gislaved – Vetlanda Speedway 45:45

Lejonen Gislaved – 45 pkt.
1. Piotr Pawlicki – 8 (2,3,w,2,1)
2. Maksym Drabik – 8+2 (w,3,2*,1*,2)
3. Jarosław Hampel – 11 (3,2,1,2,3)
4. Chris Holder – 8+1 (1,1*,3,3,0)
5. Timo Lahti – 1+1 (1*,0,-,0)
6. Rohan Tungate – 7 (3,2,2,0)
7. Viktor Bergstroem – 2 (1,0,1)

Vetlanda Speedway – 45 pkt.
1. Artiom Łaguta – 13 (3,3,3,3,1)
2. Szymon Woźniak – 3+1 (1,0,1,1*)
3. Tomas H. Jonasson – 3 (0,0,2,1,0)
4. Brady Kurtz – 7 (2,2,1,0,2)
5. Bartosz Zmarzlik – 14 (3,2,3,3,3)
6. Filip Hjelmland – 3+2 (0,1*,2*)
7. Robert Miśkowiak – 2 (2,0,0)

Bieg po biegu:
1. Łaguta, Pawlicki, Woźniak, Drabik (w) – 2:4 – (2:4)
2. Tungate, Miśkowiak, Bergstroem, Hjelmland – 4:2 – (6:6)
3. Hampel, Kurtz, Holder, Jonasson – 4:2 – (10:8)
4. Zmarzlik, Tungate, Lahti, Miśkowiak – 3:3 – (13:11)
5. Drabik, Kurtz, Hjelmland, Bergstroem – 3:3 – (16:14)
6. Łaguta, Hampel, Holder, Woźniak – 3:3 – (19:17)
7. Pawlicki, Drabik, Kurtz, Jonasson – 5:1 – (24:18)
8. Holder, Zmarzlik, Hampel, Miśkowiak – 4:2 – (28:20)
9. Łaguta, Tungate, Woźniak, Lahti – 2:4 – (30:24)
10. Zmarzlik, Hjelmland, Bergstroem, Pawlicki (w) – 1:5 – (31:29)
11. Holder, Jonasson, Woźniak, Tungate – 3:3 – (34:32)
12. Łaguta, Hampel, Drabik, Kurtz – 3:3 – (37:35)
13. Zmarzlik, Pawlicki, Jonasson, Lahti – 2:4 – (39:39)
14. Hampel, Kurtz, Pawlicki, Jonasson – 4:2 – (43:41)
15. Zmarzlik, Drabik, Łaguta, Holder – 2:4 – (45:45)

Eskilstuna Smederna – Vastervik Speedway 60:30

Eskilstuna Smederna – 60 pkt
1. Fredrik Lindgren – 14+1 (3,3,3,3,2*)
2. Krzysztof Buczkowski – 6+1 (2*,3,0,1)
3. Michael Jepsen Jensen – 15 (3,3,3,3,3)
4. Pontus Aspgren – 4+1 (1,2*,1,0)
5. Niels Kristian Iversen – 10+1 (3,2*,2,w,3)
6. Andrzej Lebiediew – 10+2 (3,2*,3,2*)
7. Alexander Woentin – 1 (0,1,0)

Vastervik Speedway – 30 pkt
1. Peter Ljung – 3 (1,0,1,-,1)
2. Grzegorz Zengota – 1 (0,1,0,-)
3. Matej Zagar – 7+2 (2,1*,3,1*,0)
4. Mikkel Bech – 3 (0,w,2,1,0)
5. Peter Kildemand – 8 (1,2,2,2,1)
6. Bartosz Smektała – 7+1 (2,2,1*,2,0)
7. Daniel Henderson – 1+1 (1*,0,0)

Bieg po biegu:
1. Lindgren, Buczkowski, Ljung, Zengota – 5:1 – (5:1)
2. Lebiediew, Smektała, Henderson, Woentin – 3:3 – (8:4)
3. Jepsen Jensen, Zagar, Aspgren, Bech – 4:2 – (12:6)
4. Iversen, Lebiediew, Kildemand, Henderson – 5:1 – (17:7)
5. Buczkowski, Smektała, Woentin, Bech (w) – 4:2 – (21:9)
6. Jepsen Jensen, Aspgren, Zengota, Ljung – 5:1 – (26:10)
7. Lindgren, Bech, Zagar, Buczkowski – 3:3 – (29:13)
8. Jepsen Jensen, Kildemand, Aspgren, Henderson – 4:2 – (33:15)
9. Lebiediew, Iversen, Ljung, Zengota – 5:1 – (38:16)
10. Lindgren, Kildemand, Smektała, Woentin – 3:3 – (41:19)
11. Zagar, Iversen, Bech, Aspgren – 2:4 – (43:23)
12. Jepsen Jensen, Smektała, Buczkowski, Bech – 4:2 – (47:25)
13. Lindgren, Kildemand, Zagar, Iversen (w) – 3:3 – (50:28)
14. Iversen, Lebiediew, Ljung, Smektała – 5:1 – (55:29)
15. Jepsen Jensen, Lindgren, Kildemand, Zagar – 5:1 – (60:30)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl