Aktualności

Nasi startowali na miniżużlowych torach

W Rybniku i Częstochowie odbyły się kolejne zawody miniżużlowe z cyklu rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Polski. Najlepiej zaprezentował się Borys Kopeć-Sobczyński zajmując piąte miejsce w częstochowskim turnieju.

X runda IMP w miniżużlu w Rybniku:
1. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Wojciech Fajfer (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) – 12 (3,1,3,2,3)
3. Dawid Piestrzyński (Rybki Rybnik) – 12 (2,3,2,3,2)
4. Jacek Fajfer (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) – 12 (2,2,3,2,3)
5. Paweł Trześniewski (Rybki Rybnik) – 11 (1,3,1,3,3)
6. Sebastian Borszcz (Rybki Rybnik) – 11 (2,2,2,3,2)
7. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 9 (3,1,3,1,1)
8. Krzysztof Lewandowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) – 8 (2,w,2,2,2)
9. Kacper Makowski (KS Toruń) – 7 (3,w,1,1,2)
10. Szymon Ludwiczak (Rybki Rybnik) – 5 (1,1,2,0,1)
11. Jakub Breński (KS Toruń) – 4 (1,2,0,1,0)
12. Kacper Teska (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) – 4 (0,2,1,0,1)
13. Borys Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) – 4 (1,0,w,2,1)
14. Kacper Halkiewicz (Włókniarz Częstochowa) – 3 (0,3,w,-,-)
15. Mikołaj Krok (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) – 2 (0,1,0,1,0)
16. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 0 (0,0,0,0,w)
17. Kacper Król (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 0 (0,0)

VI runda IMP w klasie 80-125 ccm w Częstochowie:
1. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) – 14 (3,3,3,2,3)
2. Jacek Fajfer (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) – 13 (2,2,3,3,3)
3. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 12 (3,3,2,3,1)
4. Krzysztof Lewandowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) – 11 (2,2,2,3,2)
5. Borys Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) – 10 (1,1,3,3,2)
6. Wojciech Fajfer (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) – 9 (3,0,3,w,3)
7. Kacper Makowski (KS Toruń) – 8 (3,3,0,t,2)
8. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) – 8 (1,2,w,2,3)
9. Sebastian Borszcz (MKMŻ Rybki Rybnik) – 8 (1,2,w,2,3)
10. Kacper Łobodziński (BTŻ Polonia Bydgoszcz) – 6 (1,3,1,1,-)
11. Kacper Halkiewicz (Włókniarz Częstochowa) – 6 (0,2,1,2,1)
12. Szymon Ludwiczak (MKMŻ Rybki Rybnik) – 3 (0,1,1,w,1)
13. Jakub Breński (KS Toruń) – 3 (2,1,0,0,w)
14. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) – 3 (d,1,2,w,-)
15. Mikołaj Krok (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) – 2 (1,0,1,0,0)
16. Kacper Teska (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) – 1 (0,0,0,1,0)
17. Kacper Król (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 1 (1,0)
18. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 1 (1)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl