Aktualności

Ponownie dobre występy naszych w Szwecji

Bardzo udane występy zaliczyli żużlowcy Get Well Toruń w swoich szwedzkich klubach w kolejnym meczu Elitserien. Jason Doyle przywiózł czternaście punktów w pięciu startach, Niels Kristian Iversen zdobył jedenaście „oczek” w pięciu biegach, a Paweł Przedpełski dołożył do dorobku drużyny siedem punktów z bonusem w pięciu startach.

Masarna Avesta – Rospiggarna Hallstavik 31:59

Masarna Avesta – 31 pkt.
9. Linus Sundstroem – 9+2 (1*,1,1*,3,2,1)
10. Kim Nilsson – 3 (2,1,d,w)
11. Przemysław Pawlicki – 9 (2,3,2,2,-,w)
12. Artur Czaja – 0 (0,-,-,-)
13. Antonio Lindbaeck – 8 (2,1,2,0,0,3)
14. Adrian Cyfer – 2 (1,d,0,1)
15. Emil Millberg – 0 (0,d,0,d)

Rospiggarna Hallstavik – 59 pkt.
1. Jason Doyle – 14 (3,2,3,3,3)
2. Sam Masters – 2 (d,0,1,1)
3. Robert Lambert – 14+1 (3,3,3,3,2*)
4. Jacob Thorssell – 8+4 (1,2*,2*,2*,1*)
5. Andreas Jonsson – 10+1 (3,3,1*,1,2)
6. Max Fricke – 8 (3,3,2)
7. Tero Aarnio – 3+1 (2*,1,0)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Nilsson, Sundstroem, Masters (d) – 3:3 – (3:3)
2. Fricke, Aarnio, Cyfer, Millberg – 1:5 – (4:8)
3. Lambert, Pawlicki, Thorssell, Czaja – 2:4 – (6:12)
4. Jonsson, Lindbaeck, Aarnio, Cyfer (d) – 2:4 – (8:16)
5. Fricke, Thorssell, Nilsson, Millberg (d) – 1:5 – (9:21)
6. Pawlicki, Doyle, Lindbaeck, Masters – 4:2 – (13:23)
7. Lambert, Thorssell, Sundstroem, Nilsson (d) – 1:5 – (14:28)
8. Jonsson, Pawlicki, Sundstroem, Aarnio – 3:3 – (17:31)
9. Doyle, Lindbaeck, Masters, Cyfer – 2:4 – (19:35)
10. Sundstroem, Fricke, Jonsson, Millberg – 3:3 – (22:38)
11. Lambert, Pawlicki, Masters, Lindbaeck – 2:4 – (24:42)
12. Doyle, Thorssell, Cyfer, Nilsson (w) – 1:5 – (25:47)
13. Lambert, Sundstroem, Jonsson, Lindbaeck – 2:4 – (27:51)
14. Lindbaeck, Jonsson, Thorssell, Millberg (d) – 3:3 – (30:54)
15. Doyle, Lambert, Sundstroem, Pawlicki (w) – 1:5 – (31:59)

Lejonen Gislaved – Eskilstuna Smederna 46:44

Lejonen Gislaved – 46 pkt
9. Jarosław Hampel – 11 (2,3,1,3,2)
10. Rohan Tungate – 8+4 (1*,2*,2*,2,1*)
11. Maksym Drabik – 5 (2,3,0,0)
12. Timo Lahti – 3+1 (1*,0,2,0)
13. Piotr Pawlicki – 10+1 (2,2,2,2*,2)
14. Viktor Bergstroem – 2 (2,0,0)
15. Kacper Woryna – 7+1 (1*,3,3,0)

Eskilstuna Smederna – 44 pkt
1. Fredrik Lindgren – 11+1 (3,1*,3,3,1)
2. Krzysztof Buczkowski – 4 (0,2,1,1)
3. Michael Jepsen Jensen – 7 (3,0,3,1,w)
4. Andrzej Lebiediew – 3 (0,1,1,1)
5. Niels Kristian Iversen – 11 (3,3,2,0,3)
6. Alexander Woentin – 0 (d,w,0)
7. Pontus Aspgren – 8 (3,1,1,3)

Bieg po biegu:
1. Lindgren, Hampel, Tungate, Buczkowski – 3:3 – (3:3)
2. Aspgren, Bergstroem, Woryna, Woentin (d) – 3:3 – (6:6)
3. Jepsen Jensen, Drabik, Lahti, Lebiediew – 3:3 – (9:9)
4. Iversen, Pawlicki, Aspgren, Bergstroem – 2:4 – (11:13)
5. Woryna, Tungate, Lebiediew, Woentin (w) – 5:1 – (16:14)
6. Drabik, Buczkowski, Lindgren, Lahti – 3:3 – (19:17)
7. Hampel, Tungate, Lebiediew, Jepsen Jensen – 5:1 – (24:18)
8. Iversen, Lahti, Aspgren, Drabik – 2:4 – (26:22)
9. Lindgren, Pawlicki, Buczkowski, Bergstroem – 2:4 – (28:26)
10. Woryna, Iversen, Hampel, Woentin – 4:2 – (32:28)
11. Jepsen Jensen, Pawlicki, Buczkowski, Lahti – 2:4 – (34:32)
12. Lindgren, Tungate, Lebiediew, Drabik – 2:4 – (36:36)
13. Hampel, Pawlicki, Jepsen Jensen, Iversen – 5:1 – (41:37)
14. Aspgren, Hampel, Lindgren, Woryna – 2:4 – (43:41)
15. Iversen, Pawlicki, Tungate, Jepsen Jensen (w) – 3:3 – (46:44)

Vastervik Speedway – Dackarna Malilla 45:45

Vastervik Speedway – 45 pkt
9. Nicki Pedersen – 13 (3,3,2,2,3)
10. Grzegorz Zengota – 6+2 (0,2,2*,1,1*)
11. Peter Ljung – 8 (1,2,d,3,2)
12. Mikkel Bech – 2+1 (0,1*,1,-)
13. Peter Kildemand – 8+1 (3,3,2*,0,0)
14. Bartosz Smektała – 7 (3,1,0,3)
15. Magnus Karlsson – 1 (1,0,0)

Dackarna Malilla – 45 pkt
1. Greg Hancock – 11+1 (2,3,1*,2,3)
2. Hans Andersen – 4+1 (1*,0,2,1)
3. Oliver Berntzon – 2+1 (2*,0,w,-)
4. Patryk Dudek – 8+1 (3,3,1,0,1*)
5. Maciej Janowski – 11 (0,3,3,3,2)
6. Joel Kling – 2 (0,1,1)
7. Paweł Przedpełski – 7+1 (2,2,2*,1,0)

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Hancock, Andersen, Zengota – 3:3 – (3:3)
2. Smektała, Przedpełski, Karlsson, Kling – 4:2 – (7:5)
3. Dudek, Berntzon, Ljung, Bech – 1:5 – (8:10)
4. Kildemand, Przedpełski, Smektała, Janowski – 4:2 – (12:12)
5. Dudek, Zengota, Kling, Karlsson – 2:4 – (14:16)
6. Hancock, Ljung, Bech, Andersen – 3:3 – (17:19)
7. Pedersen, Zengota, Dudek, Berntzon – 5:1 – (22:20)
8. Janowski, Przedpełski, Bech, Ljung (d) – 1:5 – (23:25)
9. Kildemand, Andersen, Hancock, Smektała – 3:3 – (26:28)
10. Janowski, Pedersen, Kling, Karlsson – 2:4 – (28:32)
11. Smektała, Kildemand, Andersen, Berntzon (w) – 5:1 – (33:33)
12. Ljung, Hancock, Zengota, Dudek – 4:2 – (37:35)
13. Janowski, Pedersen, Przedpełski, Kildemand – 2:4 – (39:39)
14. Hancock, Ljung, Zengota, Przedpełski – 3:3 – (42:42)
15. Pedersen, Janowski, Dudek, Kildemand – 3:3 – (45:45)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl