Aktualności

Przedpełski czwarty, a Iversen siódmy w Ostrowie

Paweł Przedpełski zajął czwarte miejsce w finale towarzyskiego turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa. W zawodach pojechał także Niels Kristian Iversen, który był siódmy. Imprezę wygrał Grzegorz Walasek przed Bjarne Pedersenem i Bartoszem Smektałą.

Klasyfikacja końcowa:
1. Grzegorz Walasek (Cash Broker Stal Gorzów / Polska) – 12+3 (2,3,3,2,2)
2. Bjarne Pedersen (MDM Komputery TŻ Ostrovia / Dania) – 12+2 (3,2,2,3,2)
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno / Polska) – 10+3+1 (3,3,1,0,3)
4. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń / Polska) – 10+2+0 (1,1,2,3,3)
5. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra / Polska) – 11+1 (0,3,3,3,2)
6. Wadim Tarasienko (Lokomotiv Daugavpils / Rosja) – 9+0 (2,2,3,1,1)
7. Niels K. Iversen (Get Well Toruń / Dania) – 8 (0,3,2,1,2)
8. Nicklas Porsing (Stal Rzeszów / Dania) – 8 (1,1,1,2,3)
9. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź / Polska) – 7 (1,2,0,3,1)
10. Kamil Brzozowski (MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów / Polska) – 7 (3,0,2,1,1)
11. Renat Gafurow (MDM Komputery TŻ Ostrovia / Rosja) – 7 (1,1,1,1,3)
12. Zbigniew Suchecki (MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów / Polska) – 6 (0,2,3,0,1)
13. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz / Polska) – 6 (3,d,1,2,0)
14. Sam Masters (Speed Car Motor Lublin / Australia) – 5 (2,1,0,2,0)
15. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk / Polska) – 2 (2,t,0,0,0)
16. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz / Polska) – 0 (0,0,0,0,0)
17. Kamil Nowacki (MDM Komputery TŻ Ostrovia / Polska) – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. (67,35) Brzozowski, Walasek, Przedpełski, Suchecki
2. (67,78) Pieszczek, Żupiński, Porsing, Baliński
3. (66,97) Smektała, Tarasienko, Kościuch, Zengota
4. (67,46) Pedersen, Masters, Gafurow, Iversen
5. (67,00) Smektała, Suchecki, Masters, Baliński
6. (66,95) Zengota, Pedersen, Porsing, Brzozowski
7. (67,42) Walasek, Kościuch, Gafurow, Pieszczek (d4)
8. (67,90) Iversen, Tarasienko, Przedpełski, Nowacki
9. (67,71) Suchecki, Iversen, Porsing, Kościuch
10. (68,08) Tarasienko, Brzozowski, Gafurow, Baliński
11. (67,78) Walasek, Pedersen, Smektała, Żupiński
12. (68,07) Zengota, Przedpełski, Pieszczek, Masters
13. (67,60) Pedersen, Pieszczek, Tarasienko, Suchecki
14. (68,57) Kościuch, Masters, Brzozowski, Żupiński
15. (67,91) Zengota, Walasek, Iversen, Baliński
16. (67,73) Przedpełski, Porsing, Gafurow, Smektała
17. (68,36) Gafurow, Zengota, Suchecki, Żupiński
18. (68,29) Smektała, Iversen, Brzozowski, Pieszczek
19. (68,33) Porsing, Walasek, Tarasienko, Masters
20. (68,29) Przedpełski, Pedersen, Kościuch, Baliński
Półfinał. (67,86) Smektała, Przedpełski, Zengota, Tarasienko
Finał. (68,02) Walasek, Pedersen, Smektała, Przedpełski

Sędzia: Grzegorz Sokołowski (Ostrów Wlkp.)
NCD: 66,95 s – uzyskał Grzegorz Zengota w biegu VI
Widzów: około 2.000 osób

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl