Aktualności

Przedpełski i Lindbäck najlepsi na MotoArenie

Paweł Przedpełski wygrał Memoriał Mariana Rosego, a Antonio Lindbäck okazał się najlepszy w turnieju Nice Challenge – Puzon Last Lap, które odbyły się na MotoArenie. Tymi zawodami z czynnym uprawianiem sportu żużlowego pożegnał się wychowanek Apatora – Mariusz Puszakowski.

Memoriał Mariana Rosego

Klasyfikacja końcowa:
1. Paweł Przedpełski – 10 (1,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Szymon Woźniak – 12 (3,3,3,3) + 2. miejsce w finale
3. Adrian Cyfer – 9 (3,2,1,3) + 3. miejsce w finale
4. Igor Kopeć-Sobczyński – 8 (2,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Bartosz Smektała – 8 (3,1,2,2)
6. Damian Baliński – 6 (2,2,0,2)
7. Wiktor Kułakow – 6 (2,1,2,1)
8. Kacper Gomólski – 5 (1,0,2,2)
9. Kamil Brzozowski – 3 (0,2,d,1)
10. Marcin Kościelski – 2 (0,1,1,-)
11. Robert Miśkowiak – 2 (1,d,1,d)
12. Jakub Janik – 1 (0,0,0,1)
13. Aleks Rydlewski – 0 (0)

Bieg po biegu:
3. (61,03) Woźniak, Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Janik
4. (60,49) Smektała, Baliński, Gomólski, Kościelski
5. (61,40) Cyfer, Kułakow, Przedpełski, Brzozowski
7. (61,60) Przedpełski, Baliński, Smektała, Miśkowiak (d4)
8. (61,14) Woźniak, Brzozowski, Kułakow, Gomólski
10. (61,63) Kopeć-Sobczyński, Cyfer, Kościelski, Janik
11. (63,50) Kopeć-Sobczyński, Gomólski, Miśkowiak, Brzozowski (d4)
13. (61,17) Woźniak, Smektała, Cyfer, Janik
14. (61,52) Przedpełski, Kułakow, Kościelski, Baliński
16. (61,50) Cyfer, Smektała, Brzozowski, Rydlewski (za Kościelskiego)
17. (61,15) Woźniak, Baliński, Kułakow, Kopeć-Sobczyński
19. (61,66) Przedpełski, Gomólski, Janik, Miśkowiak (d3)
21. (60,61) Przedpełski (B), Woźniak (A), Cyfer (C), Kopeć-Sobczyński (D)

Nice Challenge – Puzon Last Lap

Klasyfikacja końcowa:
1. Antonio Lindbäck – 12 (3,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Krzysztof Buczkowski – 9 (2,3,3,1) + 2. miejsce w finale
3. Krzysztof Jabłoński – 7 (1,2,2,2) + 3. miejsce w finale
4. Marcin Jędrzejwski – 6 (3,-,1,2) + 7. miejsce w finale
5. Mariusz Puszakowski – 4 (0,1,-,3)
6. Tonasz Orwat – 4 (2,2,0,0)
7. Marcel Szymko – 3 (1,0,1,1)
8. Sebastian Niedźwiedź – 2 (0,0,2,0)
9. Adam Skórnicki – 1 (1,t,-,-)

Bieg po biegu:
1. (62,39) Lindbäck, Buczkowski, Skórnicki, Puszakowski
2. (62,94) Jędrzejewski, Orwat, Jabłoński, Niedźwiedź
6. (64,17) Buczkowski, Orwat, Szymko (za Jędrzejewskieg), Skórnicki (t)
9. (62,73) Lindbäck, Jabłoński, Puszakowski, Niedźwiedź
12. (63,59) Lindbäck, Jabłoński, Jędrzejewski, Szymko (za Skórnickieg)
15. (63,24) Buczkowski, Niedźwiedź, Szymko (za Puszakowskiego), Orwat
18. (64,81) Puszakowski, Jędrzejewski, Szymko (za Skórnickiego), Niedźwiedź
20. (62,45) Lindbäck, Jabłoński, Buczkowski, Orwat
22. (62,21) Lindbäck (A), Buczkowski (B), Jabłoński (C), Jędrzejewski (D)

Biegi weteranów:
0. Sawina, Krzyżaniak, Kowalik
23. Kowalik, Sawina

Sędzia: Piotr Nowak (Toruń)
Widzów: ok. 2000