Aktualności

Dołącz do „Żółto-niebiesko-białej Rodziny”!

Klub Sportowy Toruń SA ogłasza nabór do „Żółto-niebiesko-białej Rodziny” i zachęca do aktywności młodych ludzi. W związku z nadchodzącym sezonem poszukujemy osób w charakterze Służby Informacyjnej działającej na zasadach wolontariatu do współpracy przy wydarzeniach sportowych organizowanych przez KST na toruńskiej Motoarenie.

Pasjonujesz się sportem i chcesz być bliżej swojego klubu? Nie możesz przejść obojętnie obok naszego naboru! Dołączenie do naszej Służby Informacyjnej jest doskonałym sposobem na zdobycie zawodowych doświadczeń w dziedzinie organizacji imprez sportowych na najwyższym poziomie.

Dzięki dołączeniu do naszej „Żółto-niebiesko-białej Rodziny”, będziesz miał okazję zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności, nawiązywać nowe znajomości, a także zobaczyć jak wygląda praca w klubie podczas meczów PGE Ekstraligi.

Dla zakwalifikowanych do naszego programu, Klub Sportowy Toruń przygotował specjalny „Żółto-niebiesko-biały” pakiet.

Jak możesz dołączyć do naszej „Żółto-niebiesko-białej Rodziny”? Wystarczy mieć ukończone 18 lat i wysłać wypełniony kwestionariusz na adres: zgloszenie@speedway.torun.pl. Może to właśnie Ty do nas dołączysz!

Regulamin

Kwestionariusz