Aktualności

Świetne wyniki sprzedaży na 2017 FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Już tylko miesiąc dzieli nas od tegorocznego 2017 FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND. Zainteresowanie imprezą jest bardzo duże, dlatego po raz kolejny Motoarena najpewniej w komplecie przywita najlepszych żużlowców świata. Bilety wciąż można kupować poprzez stronę internetową www.kstorun.kupbilety.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Toruńscy kibice podczas meczu derbowego pokazali, że niezależnie od wyników są ze swoją drużyną na dobre i na złe. Nie inaczej będzie podczas tegorocznego 2017 FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND, które już 7 października odbędzie się na Motoarenie. – Tak jak co roku zainteresowanie toruńską rundą Indywidualnych Mistrzostwa Świata jest bardzo duże, Mogę zdradzić, że na chwilę obecną mamy sprzedanych ponad 11 tysięcy wejściówek na tą imprezę, co jest bardzo dobrym rezultatem na koniec wakacji. Liczę, że podczas ostatnich tygodni sprzedaży biletów uda nam się zapełnić stadion do maksimum. Toruń żyje żużlem, a zawody z cyklu SGP zawsze dostarczają niesamowitych emocji – powiedziała Ilona Termińska.

Obecnie stawce zawodników Speedway Grand Prix przewodzi Australijczyk, Jason Doyle, za którego to plecami znajdują się Maciej Janowski i Patryk Dudek. – Z zainteresowaniem oglądam kolejne rundy cyklu i muszę przyznać, że nie mogę się już doczekać tej naszej, toruńskiej. Niejednokrotnie oglądając zawody na Motoarenie można było obejrzeć biegi zapierające dech w piersiach, a ciarki same przechodziły po plecach. Tym razem trzymamy kciuki za Macieja i Patryka, którzy starają się nie stracić dystansu do Jasona. Osobiście mam nadzieję, że nasze „biało – czerwony Orły” polecą wysoko i uda im się zniwelować straty do Kangura. W całość wmieszać się może jeszcze Tai Woffinden, dlatego jestem przekonana, że 7 października będzie prawdziwym żużlowym świętem – powiedziała prezes toruńskiego Klubu Sportowego.

Przypomnijmy, że kibicom, którzy zakupili karnety na sezon 2017 przysługuje bonifikata w wysokości 20 złotych przy zakupie biletu na Speedway Grand Prix. Zainteresowanych zapraszamy do siedziby Klubu w celu dokonania rezerwacji.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 56 651 80 66.

Ceny biletów:
1. Strefa zielona:
– Normalny: 110 PLN;
– Ulgowy (do 18 roku życia): 80 PLN;

2.Strefa Niebieska:
– Normalny/Adult: 170 PLN;
– Normalny sektor C,D,E/Adult sector C,D,E: 180 PLN (wraz z programem zawodów)

3.Strefa żółta:
– Normalny: 90 PLN;e

4.Trybuna Główna/Strefa Czerwona:
– Loża 1 oraz Loża 2: 1000* PLN;
– Sektory 0,1,2,3,4,5,6,7: 550 PLN;

* Pakiet Super VIP: 300 PLN;

W pakiecie Super VIP:
– torba upominkowa
– numerowane miejsce parkingowe na parkingu B (ilość miejsc ograniczona)
– wstęp do namiotu VIP ROOM (usytuowany na podjeździe na poziom 2 Trybuny Głównej), w namiocie dostępne bez dodatkowych opłat: zimny oraz ciepły bufet, open bar, zimne oraz ciepłe napoje;