Znamy już oficjalny terminarz Drużynowych Mistrzostw 1. Ligi Żużlowej na sezon 2020. Nasza drużyna zmagania rozpocznie w pierwszy weekend kwietnia wyjazdem do Gniezna. Pierwsze spotkanie na MotoArenie odbędzie się dwa tygodnie później, a rywalem będzie ekipa z Łodzi.

  1. runda: sobota, 4 kwietnia 2020 / niedziela, 5 kwietnia 2020

Gniezno – Toruń

sobota, 11 kwietnia 2020

data rezerwowa

niedziela, 12 kwietnia 2020

data rezerwowa

  1. runda: sobota, 18 kwietnia 2020 / niedziela, 19 kwietnia 2020

Toruń – Łódź

piątek, 24 kwietnia 2020

data rezerwowa

niedziela, 26 kwietnia 2020

data rezerwowa

  1. runda: piątek, 1 maja 2020 / niedziela, 3 maja 2020

Toruń – Ostrów

niedziela, 10 maj 2020

data rezerwowa

niedziela, 17 maj 2020

data rezerwowa

  1. runda: sobota, 23 maja 2020 / niedziela, 24 maja 2020

Daugavpils – Toruń

  1. runda: sobota, 30 maja 2020 / niedziela, 31 maja 2020

Toruń – Tarnów

  1. runda: sobota, 6 czerwca 2020 / niedziela, 7 czerwca 2020

Bydgoszcz – Toruń

czwartek, 11 czerwca 2020

data rezerwowa

  1. runda: sobota, 13 czerwca 2020 / niedziela, 14 czerwca 2020

Toruń – Gdańsk

  1. runda: sobota, 20 czerwca 2020 niedziela, 21 czerwca 2020

Gdańsk – Toruń

  1. runda: piątek, 26 czerwca 2020 / sobota, 27 czerwca 2020 / niedziela, 28 czerwca 2020

Toruń – Bydgoszcz

  1. runda: sobota, 4 lipca 2020 / niedziela, 5 lipca 2020

Tarnów – Toruń

  1. runda: sobota, 11 lipca 2020 / niedziela, 12 lipca 2020

Toruń – Daugavpils

  1. runda: sobota, 18 lipca 2020 / niedziela, 19 lipca 2020

Ostrów – Toruń

sobota, 25 lipca 2020

data rezerwowa

  1. runda: sobota, 1 sierpnia 2020 / niedziela, 2 sierpnia 2020

Łódź – Toruń

  1. runda: sobota, 8 sierpnia 2020 / niedziela, 9 sierpnia 2020

Toruń – Gniezno

niedziela, 16 sierpnia 2020

data rezerwowa

  1. runda finałowa: sobota, 22 sierpnia 2020 / niedziela, 23 sierpnia 2020

(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej

(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

W przypadku awansu drużyny z Łodzi do rundy finałowej, pierwszy mecz półfinałowy drużyna rozegra w Łodzi.

W przypadku awansu drużyny z Torunia do rundy finałowej, klub z Torunia będzie gospodarzem meczu 2. rundy finałowej.

piątek, 28 sierpnia 2020

data rezerwowa

  1. runda finałowa: sobota, 29 sierpnia 2020 / niedziela, 30 sierpnia 2020

(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej

(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

piątek, 4 września 2020

data rezerwowa

piątek, 11 września 2020

data rezerwowa

  1. runda finałowa: niedziela, 13 września 2020

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

piątek, 18 września 2020

data rezerwowa

  1. runda finałowa: niedziela, 20 września 2020

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

niedziela, 27 września 2020

data rezerwowa

niedziela, 4 października 2020

data rezerwowa

Baraż I: niedziela, 4 października 2020

Baraż II: niedziela, 11 październik 2020