Aktualności

Torunianie na drugim i czwartym miejscu w zawodach DMPJ

Na torach w Pile i Gdańsku rozegrano dwie kolejne rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W obu zawodach wystartowała ekipa Get Well Toruń zajmując odpowiednio drugie i piąte miejsce. W turniejach zaprezentowali się wszyscy czterej juniorzy będący obecnie w kadrze „Aniołów”: Daniel Kaczmarek, Igor Kopeć-Sobczyński, Marcin Kościelski i Aleks Rydlewski.

Zawody DMPJ w Pile

I. Iveston PSŻ Poznań – 23:
16. Mateusz Adamczewski – 2+1 (2*,-,-,-)
17. Marek Lutowicz – 9 (3,2,2,2)
18. Jakub Osyczka – 6+2 (0,1*,3,2*)
27. Kevin Fajfer – 5+2 (1*,2,2*)

II. Get Well Toruń – 22:
19. Igor Kopeć-Sobczyński – 7 (2,3,1,1)
20. Marcin Kościelski – 5+1 (-,3,2*,-)
21. Aleks Rydlewski – 1 (1,0,-,-)
28. Daniel Kaczmarek – 9 (w,3,3,3)

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 21:
4. Dominik Kossakowski – 9+1 (2*,1,3,3)
5. Karol Żupiński – 7+1 (3,2*,0,2)
6. Marcin Turowski – 5+1 (2,2*,1,0)

IV. Cash Broker Stal Gorzów – 20:
1. Rafał Karczmarz – 4 (1,3,w,-)
2. Hubert Czerniawski – 4+2 (0,-,2*,2*)
3. Alan Szczotka – 3 (1,2,0,-)
22. Mateusz Bartkowiak – 9 (3,3,3)

V. Aforti Start Gniezno – 19:
7. Norbert Krakowiak – 8 (2,3,2,1)
8. brak zawodnika
9. Szymon Szwacher – 1 (w,1,0,0)
24. Maksymilian Bogdanowicz – 10+1 (1*,3,3,3)

VI. Euro Finannce Polonia Piła – 12:
10. Patryk Fajfer – 7 (3,3,1,d)
11. Piotr Gryszpiński – 0 (0,0,0,0)
12. Paweł Staniszewski – 5+1 (2*,1,1,1)

VII. Polonia Bydgoszcz – 9:
13. Tomasz Orwat – 4 (d,1,1,2)
14. Kamil Pytlewski – 4 (1,2,0,1)
15. Mateusz Jagła – 1+1 (0,1*,0,ns)

Bieg po biegu:
1. (66,09) Żupiński, Kossakowski, Karczmarz, Czerniawski
2. (67,11) P. Fajfer, Krakowiak, Bogdanowicz, Gryszpiński
3. (67,50) Lutowicz, Adamczewski, Pytlewski, Orwat (d1)
4. (64,53) Karczmarz, Kopeć-Sobczyński, Szczotka, Kaczmarek (w/su)
5. (66,37) Krakowiak, Turowski, Kossakowski, Szwacher (w/2x)
6. (66,91) P. Fajfer, Staniszewski, Orwat, Jagła
7. (67,22) Kopeć-Sobczyński, Lutowicz, Rydlewski, Osyczka
8. (67,25) Bogdanowicz, Szczotka, Szwacher, Karczmarz (w/u)
9. (67,28) Kossakowski, Turowski, Staniszewski, Gryszpiński
10. (68,75) Kościelski, Pytlewski, Jagła, Rydlewski
11. (67,00) Bartkowiak, Lutowicz, K. Fajfer, Szczotka
12. (68,56) Kossakowski, Żupiński, Orwat, Pytlewski
13. (67,94) Bogdanowicz, K. Fajfer, Osyczka, Szwacher
14. (67,94) Kaczmarek, Kościelski, Staniszewski, Gryszpiński
15. (68,02) Bartkowiak, Czerniawski, Pytlewski, Jagła
16. (68,12) Osyczka, K. Fajfer, Turowski, Żupiński
17. (67,91) Kaczmarek, Krakowiak, Kopeć-Sobczyński, Szwacher
18. (67,25) Bartkowiak, Czerniawski, P. Fajfer, Gryszpiński
19. (67,91) Kaczmarek, Żupiński, Kopeć-Sobczyński, Turowski
20. (68,82) Bogdanowicz, Orwat, Krakowiak, Jagła (ns)
21. (68,37) Osyczka, Lutowicz, Staniszewski, P. Fajfer (d2)

Zawody DMPJ w Gdańsku

I Aforti Start Gniezno – 25 pkt
4. Norbert Krakowiak – 10+1 (2,2*,3,3)
5. Damian Stalkowski – 5+3 (1*,2*,2*,0)
6. Maksymilian Bogdanowicz – 10+1 (3,2*,3,2)
23. Szymon Szwacher – NS

II Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 23 pkt
1. Dominik Kossakowski – 11 (3,2,3,3)
2. Karol Żupiński – 8+1 (0,3,3,2*)
3. Marcin Turowski – 4+1 (u,2*,1,1)

III MRGARDEN GKM Grudziądz – 21 pkt
19. Kamil Wieczorek – 12 (3,3,3,3)
20. Dawid Wawrzyniak – 7 (1,2,3,1)
21. Damian Lotarski – 2+1 (0,1*,w,1)
28. Filip Nizgorski – NS

IV Iveston PSŻ Poznań – 18 pkt
13. Marek Lutowicz – 7 (3,3,0,1)
14. Jakub Osyczka – 4 (0,3,1,u)
15. Kevin Fajfer – 7+1 (2*,0,2,3)
26. Mateusz Adamczewski – NS

V Get Well Toruń – 15 pkt
16. Marcin Kościelski – 1+1 (1*,0,0,0)
17. Igor Kopeć-Sobczyński – 8+1 (2,1*,2,3)
18. Aleks Rydlewski – 0 (-,-,-,0)
27. Daniel Kaczmarek – 6 (2,3,1)

VI Euro Finannce Polonia Piła – 12 pkt
7. Piotr Gryszpiński – 2 (2,0,0,0)
8. Patryk Fajfer – 5+1 (1,1*,1,2)
9. Paweł Staniszewski – 5 (1,0,2,2)

Niesklasyfikowana: Polonia Bydgoszcz – 11 pkt
10. Tomasz Orwat – 7 (3,1,1,2)
11. Mateusz Jagła – 0 (ns,ns,ns,ns)
12. Kamil Pytlewski – 4+1 (0,1,2,1*)

Bieg po biegu:
1. (65,72) Kossakowski, Krakowiak, Stalkowski, Żupiński
2. (67,16) Orwat, Gryszpiński, P.Fajfer
3. (66,33) Lutowicz, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Osyczka
4. (66,28) Wieczorek, Kossakowski, Wawrzyniak, Turowski (u2)
5. (65,41) Bogdanowicz, Krakowiak, Staniszewski, Gryszpiński
6. (67,34) Lutowicz, K.Fajfer, Orwat, Pytlewski
7. (66,50) Wieczorek, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Lotarski
8. (66,88) Kossakowski, Turowski, P.Fajfer, Staniszewski
9. (67,16) Krakowiak, Bogdanowicz, Pytlewski
10. (66,88) Osyczka, Wawrzyniak, Lotarski, K.Fajfer
11. (66,56) Żupiński, Kopeć-Sobczyński, Turowski, Kościelski
12. (67,28) Krakowiak, Stalkowski, Osyczka, Lutowicz
13. (66,97) Kaczmarek, Staniszewski, Fajfer, Kościelski
14. (68,44) Wawrzyniak, Pytlewski, Lotarski (w/2x)
15. (66,91) Żupiński, K.Fajfer, Turowski, Osyczka (u4)
16. (66,47) Bogdanowicz, Stalkowski, Kaczmarek, Kościelski
17. (67,18) Wieczorek, Staniszewski, Lotarski, Gryszpiński
18. (67,00) Kossakowski, Żupiński, Orwat
19. (66,72) Wieczorek, Bogdanowicz, Wawrzyniak, Stalkowski
20. (67,57) K.Fajfer, P.Fajfer, Lutowicz, Gryszpiński
21. (66,69) Kopeć-Sobczyński, Orwat, Pytlewski, Rydlewski

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl