Aktualności

Torunianie najlepsi w I rundzie półfinałów DMPJ

Drużyna młodzieżowa Get Well Toruń w składzie: Marcin Kościelski, Igor Kopeć-Sobczyński i Daniel Kaczmarek wygrała bardzo wyrównane pierwsze zawody półfinałowe Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Tarnowie. Najlepszym żużlowcem po naszej stronie był aktualny MIMP – zdobywca jedenastu punktów.

I. Get Well Toruń – 23:
7. Marcin Kościelski – 5+1 (0,1,2*,2)
8. Igor Kopeć-Sobczyński – 7+3 (3,1*,2*,1*)
9. Daniel Kaczmarek – 11 (3,2,3,3)

II. Cash Broker Stal Gorzów – 22:
13. Rafał Karczmarz – 7+1 (3,3,1*,-)
14. Hubert Czerniawski – 7+1 (2*,3,2,-)
15. Alan Szczotka – 7 (1,-,3,3)
26. Kamil Nowacki – 1 (w,1,0)

III. Grupa Azoty Unia Tarnów – 21:
1. Patryk Rolnicki – 11+1 (2*,3,3,3)
2. Michał Nowiński – 8 (3,3,2,w)
3. Krystian Stefanów – 2 (2,0,0,0)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 19:
10. Dominik Kossakowski – ns
11. Marcin Turowski – 6 (2,u,2,2)
12. Aureliusz Bieliński – 6+2 (0,3,1*,2*)
25. Karol Żupiński – 7+1 (1*,2,1,3)

V. Stal Rzeszów – 15:
4. Wiktor Lampart – 7 (0,2,2,3)
5. Patryk Wojdyło – 6 (1,0,3,2)
6. Mateusz Rząsa – 2 (0,1,1,0)

VI. GTM Start Gniezno – 13:
19. Damian Stalkowski – 5 (w,2,0,3)
20. Patryk Fajfer – 5 (w,1,3,1)
21. Maksymilian Bogdanowicz – 3 (d,2,0,1)

VII. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 12:
16. Wojciech Pilarski – 2 (1,-,1,0)
17. Damian Pawliczak – 3 (0,-,2,1)
18. Mateusz Tonder – 3 (3,0,-,0)
27. Mateusz Burzyński – 4+1 (1,1*,2)

Bieg po biegu:
1. Nowiński, Rolnicki, Wojdyło, Lampart
2. Kopeć-Sobczyński, Turowski, Żupiński, Kościelski
3. Karczmarz, Czerniawski, Pilarski, Pawliczak
4. Rolnicki, Stefanów, Stalkowski (w/u), Fajfer (w)
5. Kaczmarek, Lampart, Kościelski, Rząsa
6. Karczmarz, Żupiński, Szczotka, Bieliński
7. Tonder, Stalkowski, Burzyński, Bogdanowicz (d2)
8. Rolnicki, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Stefanów
9. Bieliński, Lampart, Rząsa, Turowski (u3)
10. Czerniawski, Bogdanowicz, Fajfer, Nowacki (w/u)
11. Nowiński, Pawliczak, Burzyński, Stefanów
12. Lampart, Czerniawski, Karczmarz, Wojdyło
13. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Pilarski, Tonder
14. Fajfer, Turowski, Bieliński, Bogdanowicz
15. Szczotka, Nowiński, Nowacki, Stefanów
16. Wojdyło, Burzyński, Rząsa, Pilarski
17. Kaczmarek, Kościelski, Bogdanowicz, Stalkowski
18. Rolnicki, Turowski, Żupiński, Nowiński (w/u)
19. Stalkowski, Wojdyło, Fajfer, Rząsa
20. Szczotka, Kościelski, Kopeć-Sobczyński, Nowacki
21. Żupiński, Bieliński, Pawliczak, Tonder

Sędzia: Tomasz Proszowski
Widzów: około 300

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl