Aktualności

Torunianie poza finałem MMPPK

Drużyna Get Well Toruń zajęła trzecie miejsce w eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, która odbyła się w Rybniku i nie awansowała do finału tych rozgrywek. Daniel Kaczmarek i Igor Kopeć-Sobczynski jako jedyni nie przegrali podwójne ze zwycięzcami zawodów – ekipą z Rybnika, ale pogubili punkty z innymi drużynami. W finale MMPPK pojadą rybniczanie i zielonogórzanie.

I. ROW Rybnik – 28:
1. Lars Skupień – 15+3 (3,2*,3,2*,3,2*)
2. Robert Chmiel – 13+2 (0,3,2*,3,2*,3)
15. Przemysław Giera – ns

II. Falubaz Zielona Góra – 24:
9. Alex Zgardziński – 12+3 (3,2*,1*,2*,1,3)
10. Sebastian Niedźwiedź – 10+1 (2*,3,2,3,u/ns,-)
19. Mateusz Tonder – 2+1 (2*)

III. Get Well Toruń – 22:
3. Igor Kopeć-Sobczyński – 11+3 (1*,3,2*,0,2*,3)
4. Marcin Kościelski – 1 (-,1,-,-,-,-)
16. Daniel Kaczmarek – 10 (2,3,1,3,1)

IV. Orzeł Łódź – 18:
13. Jakub Miśkowiak – 15 (1,3,3,3,3,2)
14. Mateusz Błażykowski – 3+1 (0,1,0,0,2*,0)

V. MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – 15:
7. Kamil Nowacki – 7 (3,1,1,2,0,-)
8. Marcel Studziński – 6+1 (2*,d,-,-,1,3)
18. Nikodem Bartoch – 2+1 (0,1*,1)

VI. Euro Finannce Polonia Piła – 12:
11. Patryk Fajfer – 5 (0,-,0,3,0,2)
12. Paweł Staniszewski – 5 (1,2,1,-,1,-)
20. Piotr Gryszpiński – 2+1 (0,2*,w)

VII. OK Kolejarz Opole – 7:
5. Mateusz Pacek – 2 (0,d,1,0,0,1)
6. Adrian Bialk – 5 (1,2,d,1,1,d)

Bieg po biegu:
1. (69,80) Skupień, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Chmiel
2. (70,00) Nowacki, Studziński, Bialk, Pacek
3. (68,21) Zgardziński, Niedźwiedź, Staniszewski, Fajfer
4. (68,22) Chmiel, Skupień, Miśkowiak, Błażykowski
5. (68,60) Kopeć-Sobczyński, Bialk, Kościelski, Pacek (d)
6. (67,10) Niedźwiedź, Zgardziński, Nowacki, Studziński (d)
7. (68,97) Miśkowiak, Staniszewski, Błażykowski, Gryszpiński
8. (69,52) Skupień, Chmiel, Pacek, Bialk (d)
9. (69,50) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Nowacki, Bartoch
10. (67,69) Miśkowiak, Niedźwiedź, Zgardziński, Błażykowski
11. (68,96) Chmiel, Skupień, Staniszewski, Fajfer
12. (68,11) Niedźwiedź, Zgardziński, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński
13. (69,93) Fajfer, Gryszpiński, Bialk, Pacek
14. (69,53) Miśkowiak, Nowacki, Bartoch, Błażykowski
15. (69,24) Skupień, Chmiel, Zgardziński, Niedźwiedź
16. (71,51) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Staniszewski, Fajfer
17. (69,24) Miśkowiak, Błażykowski, Bialk, Pacek
18. (68,70) Chmiel, Skupień, Studziński, Nowacki
19. (68,75) Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Kaczmarek, Błażykowski
20. (69,29) Zgardziński, Tonder, Pacek, Bialk (d)
21. (69,22) Studziński, Fajfer, Bartoch, Gryszpiński (w)

Sędzia: Piotr Nowak
NCD: 67,10 s – uzyskał Sebastian Niedźwiedź w biegu 6.
Widzów: 50

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl