Aktualności

Udany wieczór naszych w Szwecji

Bardzo dobrze w meczach ligi szwedzkiej spisali się Jason Doyle, Jack Holder, Niels Kristian Iversen i Chris Holder. Poniżej wyniki spotkań z udziałem żużlowców Get Well Toruń.

Vetlanda Speedway – Vastervik Speedway 56:34

Vetlanda Speedway – 56
1. Szymon Woźniak – 7+2 (0,2,2,2*,1*)
2. Dominik Kubera – 8 (3,3,0,0,2)
3. Artiom Łaguta – 12 (3,3,3,3)
4. Brady Kurtz – 7+3 (1,2*,2*,2*,0)
5. Bartosz Zmarzlik – 15 (3,3,3,3,3)
6. Filip Hjelmland – 3 (3,0,0)
7. Victor Palovaara – 4+2 (2*,1,1*)

Vastervik Speedway – 34
1. Nicki Pedersen – 9 (2,1,2,2,2)
2. Krzysztof Buczkowski – 1+1 (1*,0,-,-)
3. Peter Ljung – 7+2 (2,3,1*,0,0,1*)
4. Bartosz Smektała – 4+1 (0,2,1,1*,0)
5. Jack Holder – 11 (2,1,3,1,1,3)
6. Anton Karlsson – 0 (0,0,0)
7. Peter Kildemand – 2+1 (1,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (63,1) Kubera, Pedersen, Buczkowski, Woźniak – 3:3 – (3:3)
2. (63,8) Hjelmland, Palovaara, Kildemand, Karlsson – 5:1 – (8:4)
3. (62,6) Łaguta, Ljung, Kurtz, Smektała – 4:2 – (12:6)
4. (62,4) Zmarzlik, Holder, Kildemand, Hjelmland – 3:3 – (15:9)
5. (63,2) Kubera, Smektała, Palovaara, Karlsson – 4:2 – (19:11)
6. (62,7) Łaguta, Kurtz, Pedersen, Buczkowski – 5:1 – (24:12)
7. (63,4) Ljung, Woźniak, Smektała, Kubera – 2:4 – (26:16)
8. (63,1) Łaguta, Kurtz, Holder, Kildemand – 5:1 – (31:17)
9. (63,3) Zmarzlik, Pedersen, Ljung, Hjelmland – 3:3 – (34:20)
10. (63,8) Holder, Woźniak, Palovaara, Karlsson – 3:3 – (37:23)
11. (63,7) Zmarzlik, Kurtz, Holder, Ljung – 5:1 – (42:24)
12. (63,1) Łaguta, Pedersen, Smektała, Kubera – 3:3 – (45:27)
13. (63,6) Zmarzlik, Woźniak, Holder, Ljung – 5:1 – (50:28)
14. (63,2) Holder, Kubera, Woźniak, Smektała – 3:3 – (53:31)
15. (63,6) Zmarzlik, Pedersen, Ljung, Kurtz – 3:3 – (56:34)

Rospiggarna Hallstavik – Lejonen Gislaved 50:40

Rospiggarna Hallstavik – 50 pkt.
9. Max Fricke – zastępstwo zawodnika
10. Wiktor Kułakow – 13+1 (u,3,3,2,3,2*)
11. Andreas Jonsson – 9+4 (3,2*,1*,0,2*,1*)
12. Rasmus Jensen – 8 (3,2,1,0,-,2)
13. Jason Doyle – 13+1 (3,2*,3,1,1,3)
14. Daniel Bewley – 3 (3,0,0,0)
15. Tomas H. Jonasson – 4+2 (2*,1,1*)

Lejonen Gislaved – 40 pkt.
1. Nicolai Klindt – 4+1 (1*,0,2,1)
2. Mathias Thoernblom – 9+1 (2,3,1*,-,3)
3. Timo Lahti – 7+1 (1,1,3,2*,0)
4. Kacper Woryna – 2 (0,2,0,0)
5. Krzysztof Kasprzak – 10+2 (1*,2*,3,3,1)
6. William Bjoerling – 0 (0,0,0)
7. Adrian Gała – 8+1 (1,2,3,2*,0)

Bieg po biegu:
1. (58,00) Jonsson, Thoernblom, Klindt, Kułakow (u) – 3:3 – (3:3)
2. (57,90) Bewley, Jonasson, Gała, Bjoerling – 5:1 – (8:4)
3. (57,90) Jensen, Jonsson, Lahti, Woryna – 5:1 – (13:5)
4. (57,80) Doyle, Gała, Kasprzak, Bewley – 3:3 – (16:8)
5. (57,70) Kułakow, Woryna, Jonasson, Bjoerling – 4:2 – (20:10)
6. (58,00) Thoernblom, Jensen, Jonsson, Klindt – 3:3 – (23:13)
7. (57,40) Kułakow, Doyle, Lahti, Woryna – 5:1 – (28:14)
8. (57,40) Gała, Kasprzak, Jensen, Jonsson – 1:5 – (29:19)
9. (57,40) Doyle, Klindt, Thoernblom, Bewley – 3:3 – (32:22)
10. (58,00) Kasprzak, Kułakow, Jonasson, Bjoerling – 3:3 – (35:25)
11. (58,00) Lahti, Gała, Doyle, Jensen – 1:5 – (36:30)
12. (57,70) Kułakow, Jonsson, Klindt, Woryna – 5:1 – (41:31)
13. (57,60) Kasprzak, Lahti, Doyle, Bewley – 1:5 – (42:36)
14. (57,70) Thoernblom, Jensen, Jonsson, Gała – 3:3 – (45:39)
15. (57,70) Doyle, Kułakow, Kasprzak, Lahti – 5:1 – (50:40)

Kumla Indianerna – Masarna Avesta 31:28

Kumla Indianerna – 31 pkt.
9. Kenneth Bjerre – 6 (0,3,3)
10. Tai Woffinden – 3+1 (2,1*,d)
11. Piotr Protasiewicz – 2+1 (d,0,2*)
12. Krystian Pieszczek – 7 (2,2,3)
13. Chris Holder – 6 (3,3)
14. Joel Andersson – 4+1 (2,w,2*)
15. Ludvig Lindgren – 3 (d,2,1)

Masarna Avesta – 28 pkt.
1. David Bellego – 5 (1,3,1)
2. Oskar Fajfer – 4 (3,1,u)
3. Rohan Tungate – 2 (w,2)
4. Martin Smolinski – 7+1 (3,3,1*)
5. Kim Nilsson – 5 (2,1,2)
6. Aleksandr Łoktajew – 1 (1,d,0)
7. Philip Hellstroem-Baengs – 4+1 (3,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (65,50) Fajfer, Woffinden, Bellego, Bjerre – 2:4 – (2:4)
2. (66,50) Hellstroem-Baengs, Andersson, Łoktajew, Lindgren (d) – 2:4 – (4:8)
3. (67,40) Smolinski, Pieszczek, Protasiewicz (d), Tungate (w) – 2:3 – (6:11)
4. (66,20) Holder, Nilsson, Hellstroem-Baengs, Andersson (w/u) – 3:3 – (9:14)
5. (66,50) Smolinski, Lindgren, Woffinden, Łoktajew (d) – 3:3 – (12:17)
6. (66,70) Bellego, Pieszczek, Fajfer, Protasiewicz – 2:4 – (14:21)
7. (65,60) Bjerre, Tungate, Smolinski, Woffinden (d) – 3:3 – (17:24)
8. (66,70) Pieszczek, Protasiewicz, Nilsson, Hellstroem-Baengs – 5:1 – (22:25)
9. (66,80) Holder, Andersson, Bellego, Fajfer (u) – 5:1 – (27:26)
10. (65,80) Bjerre, Nilsson, Lindgren, Łoktajew – 4:2 – (31:28)

Eskilstuna Smederna – Piraterna Motala 49:41

Eskilstuna Smederna – 49
9. Andrzej Lebiediew – 13+1 (3,2,2,1,3,2*)
10. Fredrik Lindgren – zastępstwo zawodnika
11. Michael Jepsen Jensen – 11+3 (2*,2,1*,3,1,2*)
12. Adrian Miedziński – 10+1 (1*,2,1,3,0,3)
13. Przemysław Pawlicki – 10+3 (1*,1*,2,2*,1,3)
14. Alexander Woentin – 3+1 (0,2,1*)
15. Pontus Aspgren – 2 (2,0,0)

Piraterna Motala – 41
1. Mikkel Michelsen – 10 (1,3,3,3,0)
2. Daniel Kaczmarek – 0 (0,0,0,-)
3. Linus Sundstroem – 1 (0,0,1,0)
4. Paweł Przedpełski – 12+1 (3,3,3,2*,1)
5. Niels Kristian Iversen – 11 (3,2,3,2,1)
6. Kai Huckenbeck – 6+1 (3,1,2*,0,0)
7. Jonas Davidsson – 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (61,4) Lebiediew, Jepsen Jensen, Michelsen, Kaczmarek – 5:1 – (5:1)
2. (60,7) Huckenbeck, Aspgren, Davidsson, Woentin – 2:4 – (7:5)
3. (61,5) Przedpełski, Jepsen Jensen, Miedziński, Sundstroem – 3:3 – (10:8)
4. (61,1) Iversen, Woentin, Pawlicki, Davidsson – 3:3 – (13:11)
5. (61,0) Przedpełski, Lebiediew, Huckenbeck, Aspgren – 2:4 – (15:15)
6. (60,7) Michelsen, Miedziński, Jepsen Jensen, Kaczmarek – 3:3 – (18:18)
7. (61,3) Przedpełski, Lebiediew, Pawlicki, Sundstroem – 3:3 – (21:21)
8. (61,4) Jepsen Jensen, Iversen, Miedziński, Davidsson – 4:2 – (25:23)
9. (61,5) Michelsen, Pawlicki, Woentin, Kaczmarek – 3:3 – (28:26)
10. (61,8) Iversen, Huckenbeck, Lebiediew, Aspgren – 1:5 – (29:31)
11. (61,3) Miedziński, Pawlicki, Sundstroem, Huckenbeck – 5:1 – (34:32)
12. (61,5) Michelsen, Przedpełski, Jepsen Jensen, Miedziński – 1:5 – (35:37)
13. (61,9) Lebiediew, Iversen, Pawlicki, Sundstroem – 4:2 – (39:39)
14. (61,1) Miedziński, Jepsen Jensen, Iversen, Huckenbeck – 5:1 – (44:40)
15. (62,0) Pawlicki, Lebiediew, Przedpełski, Michelsen – 5:1 – (49:41)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl