Aktualności

Wakacje z KS Toruń – klasyfikacja generalna

Za nami jedenaście odsłon „Wakacji z KS Toruń” 2018, w którym to kibice poprzez media społecznościowe  mogą typować wyniki poszczególnych wydarzeń sportowych. Partnerem zabawy jest OK TOURS, toruński oddział Wakacji.pl.Klasyfikacja generalna „Wakacji z KS Toruń” i OK TOURS!

74 pkt:
Wiktor Czerwiński

69 pkt:
Przemek Bilicki

68 pkt:
Ilona Durska

66 pkt:
Paweł Gawle
Patrycja Anna Dobosz

64 pkt:
Patryk Śliwiński

61 pkt:
Kamila Krupińska
Mateusz Zieliński
Michał Niejadlik

60 pkt:
Sławomir Gurski
Wojciech Majrowski

59 pkt:
Anna Czerwińska
Jarek Stanecki
Re Mas

58 pkt:
Bartosz Cieśla
Michał Maćkiewicz

57 pkt:
Adrian Jaranowski
Marcin Balewski

56 pkt:
Karolina Trawińska
Marek Detyna

55 pkt:
Karol Goszka
Kasia Rk

54 pkt:
Darek Pawłowski
Jonasz Łukasz Roguski
Magdalena ESz
Michał Gt
Sławomir Bulczyński
Wiesław Zalewski

52 pkt:
Rafał Zawadzki

51 pkt:
Tomasz Recki

50 pkt:
Krzysztof Sławkowski

49 pkt:
Maciej Malinoś

48 pkt:
Przemek Rzyski

47 pkt:
Krzysztof Dokurno
Marta Jędrzejewska
Robert Sielatycki

46 pkt:
Mateusz Rogoziński

45 pkt:
Asia Krajewska
Dorota Tomczak
Karol Urbański

44 pkt:
Kacper Urbański

43 pkt:
Dariusz Pawlikowski
Ewelina Próchniak
Jo-Anna Kurmin

42 pkt:
Joanna Józwiak

41 pkt:
Jaś Stepiczew

40 pkt:
Andrzej Korzybski
Damian Chylewski

39 pkt:
Jarek Madajewski
Szymon Rząd

38 pkt:
Aneta Małek
Julia Bulczyńska

37 pkt:
Krzysztof Belzyt
Maciej Krywalski

35 pkt:
Rafał Kępski

34 pkt:
Marika Chylewska

33 pkt:
Bartek Suski
Natalia Witkowska

31 pkt:
Dariusz Bajeński

30 pkt:
Joanna Pawlikowska

29 pkt:
Patryk Dądajewski
Piotr Piotrowski

28 pkt:
Ania Betke-Strączek

27 pkt:
Marcin Guzicki
Wiktoria Sztuka

26 pkt:
Małgorzata Anna Szczęsna

24 pkt:
Filip Korzeniewski
Tomek Jaworski

23 pkt:
Agnieszka Zalewczak
Daniel Kozioł
Kuba Kwiatek
Paweł Szelążek

22 pkt:
Gosia Skowron
Rafał Janowicz

21 pkt:
Maciek Wiśniewski

20 pkt:
Kamil Woźniak
Karina Rafinska
Marta Herczuk

19 pkt:
Klaudia Krychowiak

18 pkt:
Jakub Owczyński

17 pkt:
Paweł Zygmuntowicz

16 pkt:
Dariusz Urbanowicz
Kasia Litwińska
Mikołaj Kozubiński
Norbert Obwiosło
Paweł Bordewicz

15 pkt:
Dawid Pniewski
Maksym Zielaskowski
Mateusz Lewandowski
Michal Puchalski
Miłosz Wasiniak

13 pkt:
Andrzej Kamiński
Andrzej Małkiewicz
Filip Trawiński
Michał Kotowski

12 pkt:
Dariusz Chinc
Jerzy Rolbiecki
Karol Korbel
Kuba Fordon
Martin Asz
Sławomir Marek
Томэк Дудэк

11 pkt:
Martyna Wójtowicz
Michał Rydzinski
Rafał Pruszyński

10 pkt:
Bartłomiej Konieczny
Ewa Pawlos
Krystian Kuciński
Krzysztof Gregrowski
Wiktoria Kostrzewska

9 pkt:
Maciej Rumiński
Marcin Grajkowski
Michał Juraszek
Oliwia Lewandowska

8 pkt:
Borys Wojciechowski
Darek Stanecki
Paweł Kowallek
Radosław Mal
Sebastian Piatkowski
Slavko Popławski

7 pkt:
Bartek Burtowicz
Ilona Kamińska
Julia Lewandowska
Kamil Kotarski
Klaudiusz Stephan
Martyna Oryl
Paulina Zalewska
Paweł Hrycz
Zuzanna Wittek-Wolak

6 pkt:
Anna Zuzana Pa
Arkadiusz Dominiak
Dawid Kłodawski
Izabela Szymańska
Joanna Drewnowska
Kamil Wiśniewski
Krzysztof Siemiński
Manuela Jankowska
Marek Milewski
Mikołaj Nowakowski
Piotrek Kupczyk
Szymon Miler
Tomasz Langa

5 pkt:
Andrzej Benetkiewicz
Andrzej Burak
Ania Gajek
Bartek Szalewski
Bartłomiej Florek
Błażej Wilczewski
Caro Q Pcz AK
Damian Kukowski
Damian Pietrzyk
Dawid Wiwatowski
Jakub Es
Justyna Chwiałek
Kamil Tokarczyk
Krzysztof Maćkiewicz
Lou Kik
Magdalena Szurpita
Marcin Szamot
Michał Wiśniewski
Mikołaj Detyna
Piotr Urbański
Piotrek Obodziński
Weronika Ziemińska
Wiktor Chlebowski

4 pkt:
Adrian Pepliński
Anna Pawlos
Antoni Czołgowski
Bartłomiej Kuffel
Bartosz Wiśniewski
Dawid Wopp
Gosia Gośka
Jakub Bida
Kasia Łęga
Łukasz Serkowski
Maciek Maciek
Mariusz Sułkowski
Marta Borowicka
Marta Kuźba
Martin Katarzyński
Michał Tuszyński
Mikołay Prusak
Patryk Maselko
Pawel Grzybowski
Paweł Andryańczyk
Paweł Rybicki
Slawomir Kozłowski
Szymon Paczkowski
Tomasz Andrzejewski
Weronika Piętka

3 pkt:
Adrian Brauer
Anna Magdalena Popławska
Artur Rutynowski
Bartek Nowak
Czarek Reetz
Dav Dav
Julia Rogowska
Kacper Jankowski
Kamil Nowak
Karol Leszczyński
Kasiunia Kasia
Łukasz Kowalski
Marcelina Maćkiewicz
Marcin Olkowski
Marti Marti
Mateusz Kurlowicz
Mateusz Zarembo
Michał Lewandowski
Olgierd Abramowicz
Paweł Poźniak
Piotr Makowiecki
Radosław Romanowski
Tomek Kuciński

2 pkt:
Aleksandra Katlewska
Anna Maćkiewicz
Arkadiusz Traczyk
Artur Dąbrowski
Bartłomiej Florek
Daniel Hoffmann
Igor Mazerski
Jakub Piątkowski
Jarosław Fijał
Jarosław Nowotczyński
Judyta Matysik
Kamil Łęgoś Łęgowski
Krzysztof Jabłoński
Krzysztof Kuflewski
Kuba Dziatkowiak
Lucky Luke
Łukasz Mikuć
Marcin Białożyński
Marcin Gromada
Mariusz Zalewski
Marta Gackowska
Mateusz Wrzesiński
Michał Jędrzejewski
Miras Piotrowski
Monika Gierczak
Patryk M-Pe
Paweł Pulik
Piotr Orlowski
Piotrek Pitek
Przemek Dybek
Radek Jedrzejewski
Radomir Czarnecki
Ryszard Piotrowiak
Wiktoria Kurkowska
Wojtek Kuligowski

1 pkt:
Adam Marchlewski
Angela Bee
Bartosz Górecki
Dawid Konczalski
Ewelina Pawlak
Julia Jaworska
Kamil Strzelecki
Karol Łaszewski
Kata Rzynka
Katarzyna Kowalska
Klaus Kazanecki
Lidka Popławska
Łukasz Miur
Maciek Peret
Mateusz Błędzki
Mateusz Usarzewicz
Ola Śliwińska
Patrycja Jałocha
Przemyslaw Ciechacki
Rafał Sławomir Milewski
Rafał Słumski
Remek Wojnowski
Tomasz Ciesielski
Weronika Bielacka
Wojciech Trocha

Regulamin zabawy dostępny jest tutaj -> REGULAMIN „WAKACJE Z KS TORUŃ”