Rozgrywki

CZĘŚĆ ZASADNICZA:
 

1. kolejka: 8-10 kwietnia
Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów (8 kwietnia - nSport+)*
MRGARDEN GKM Grudziądz - Unia Tarnów (9 kwietnia - nSport+)*
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (10 kwietnia - nSport+)
ROW Rybnik - Get Well Toruń (10 kwietnia - nSport+)

* data rezerwowa - 10 kwietnia

 

2. kolejka: 15-17 kwietnia
Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (15 kwietnia - nSport+)*
Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno (16 kwietnia - nSport+)*
Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik (17 kwietnia - nSport+)
Get Well Toruń - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (17 kwietnia - nSport+)

data rezerwowa - 17 kwietnia

 

3. kolejka: 22, 24 kwietnia
Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń (22 kwietnia - nSport+)*
Unia Tarnów - Stal Gorzów (24 kwietnia)
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik (24 kwietnia)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (24 kwietnia)

* data rezerwowa - 24 kwietnia

 

4. kolejka: 1 maja
ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Get Well Toruń - Unia Tarnów

 

5. kolejka: 6, 8 maja
MRGARDEN GKM Grudziądz - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (6 maja - nSport+)*
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław (8 maja)
Stal Gorzów - Get Well Toruń (8 maja)
Fogo Unia Leszno - ROW Rybnik (8 maja)

* data rezerwowa - 8 maja

 

6. kolejka: 22 maja
ROW Rybnik - Unia Tarnów
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław

 

7. kolejka: 27, 29 maja
Unia Tarnów - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (mecz przełożony)
Stal Gorzów - ROW Rybnik (29 maja)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (29 maja)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (29 maja)

* data rezerwowa - 29 maja

 

8. kolejka: 5 czerwca
Get Well Toruń - ROW Rybnik
Unia Tarnów - MRGARDEN GKM Grudziądz 
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 
Betard Sparta Wrocław - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

* data rezerwowa - 5 czerwca

 

12 czerwca - data rezerwowa

 

9. kolejka: 19 czerwca
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń
Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów
MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów
ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław (data rezerwowa - mecz ma się odbyć 10 lipca)

 

10. kolejka: 26 czerwca
Stal Gorzów - Unia Tarnów
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno
ROW Rybnik - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

 

11. kolejka: 31 lipca
Unia Tarnów - Get Well Toruń
Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
MRGARDEN GKM Grudziądz - ROW Rybnik

 

12. kolejka: 5, 7 sierpnia
ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno (5 sierpnia, nSport+)*
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (7 sierpnia)
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów (7 sierpnia)
Get Well Toruń - Stal Gorzów (7 sierpnia)

* data rezerwa - 7 sierpnia

 

13. kolejka: 15 sierpnia (poniedziałek)
Unia Tarnów - ROW Rybnik
Stal Gorzów - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno

 

14. kolejka: 21 sierpnia
ROW Rybnik - Stal Gorzów
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz

 

28 sierpnia - data rezerwowa

 

Runda finałowa:

 

1 runda finałowa (3 września) - półfinały (4-1, 3-2)

2 runda finałowa (11 września) - półfinały, rewanże (1-4, 2-3)

3 runda finałowa (18 września) - finały

4 runda finałowa (25 września) - finały, rewanże

Baraż - 2 października / data rezerwowa

Baraż, rewanż - 9 października / data rezerwowa

16 października - data rezerwowa

  • Word logo      logo-pge.png     nitstal.png     petrus-logo-135x44.png      Logo_PGE_ekstraliga.png         IMG 1273
  • Tyskie_sponsor_korona.jpg  lotto     logo_bulwar_hotel.png     rogowo.jpg    Herb1.png    Intercars_logo_1.png    nc.jpg
  • Interisk       FST_Grupa_Brokerska.png        for_nature_nowe_logo.png         INS24.png         Altom 
  •             Leroy-merlin-logo1.png             SMlowicz-logo.jpg             First_Price_Solutions_last_gradient.png            Ostromecko        kopel-logo1.jpg  Logo ALSTAL JPG
  • FST_TaxConsulting.png                    logo_nice1.jpg               logo.jpg                       eko_tech.jpg 
  • FST_Management.png     index_04.jpg        Genoa.png               ITSERWIS.png
  • FST_Sport_Team.png                   Profesbruk1                     jurmet.jpg                   logo.png
  • seban.jpg          autoster.png               LOGO_KRISPOL_GRAFITOWE.png        logo.gif.png
  •                                          Arriva                           floppy               Gam          magiczna tecza
  •                                                          govena                 Redis             SGB2                taurus
  •                                                                                                              Best4Game - Sklep dla Graczy