Aktualności

Żużlowe „Pożegnanie wakacji” już w najbliższy piątek!

Drużyna Get Well Toruń zakończyła tegoroczne zmagania w PGE Ekstralidze. Nie oznacza to jednak braku imprez na Motoarenie. 14 września zawodnicy KS Toruń spotkają się z kibicami podczas „Pożegnania wakacji z KS Toruń” Główną atrakcją imprezy będzie koncert w wykonaniu znanych zespołów – „Kobranocki” i „Big Cyc”. Natomiast 6 października KS Toruń zaprasza na 2018 Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland. Gród Kopernika po raz kolejny gościć będzie najlepszych żużlowców na świecie.

– Koncert zaplanowaliśmy dla naszych kibiców i wszystkich mieszkańców Torunia jeszcze przed sezonem. 14 września wszyscy wspólnie pojawimy się na toruńskiej Motoarenie. Dla nas będzie to znakomita okazja, by podziękować naszym kibicom i sponsorom za wsparcie w sezonie 2018 – powiedziała Ilona Termińska. – Na piątkowej imprezie będą oczywiście zawodnicy naszej drużyny: Jason Doyle, Niels Kristian Iversen, bracia Holderowie, Rune Holta, Paweł Przedpełski i Daniel Kaczmarek wraz z managerem Jackiem Frątczakiem.  Pojawią się wszyscy na scenie, która specjalnie na tą okazję zostanie zainstalowana na murawie Motoareny. Ze względu na zawody w Stralsund nie będzie z nami Igora Kopcia-Sobczyńskiego i trenera Karola Ząbika. Cieszymy się, bo dzięki koncertowi będziemy mieć okazję, by spotkać się bezpośrednio z naszymi kibicami – podkreśla Prezes toruńskiego Klubu.

Całość wydarzenia uświetni występ dwóch, bardzo dobrze znanych w Polsce, kapel rockowych. – Jestem przekonana, że dokonaliśmy dobrego wyboru, jeśli chodzi o dobór zespołów. Kobranocka zajmuje szczególne miejsce w sercach toruńskich kibiców, dzięki wspaniałemu hymnowi sprzed niemalże 15 lat. Piosenki Big Cyca z kolei znają chyba wszyscy. Jestem przekonana, że wszyscy, którzy pojawią się w piątkowy wieczór na Motoarenie będą w pełni usatysfakcjonowani – zakończyła Ilona Termińska.

Przypomnijmy tylko, że wejście na koncert jest bezpłatne. Początek imprezy o godzinie 18.00.

Konceert Big Cyc i Kobranocka