W najbliższy czwartek (16.07.2020) na MotoArenie w Toruniu odbędzie się I runda Nice Cup 2020. Początek zawodów o godzinie 16:30. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem (do cyklu i pierwszej rundy zostało zgłoszonych ponad 50-ciu zawodników!) oraz obowiązującym reżimem sanitarnym przedstawiamy najważniejsze ustalenia dotyczące czwartkowych zawodów. 

* Kibice wchodzą na stadion nieodpłatnie przez Trybunę Główną.

* Przy wejściu służby porządkowe będą mierzyć kibicom
temperaturę.

* Podczas wchodzenia na stadion, jak i podczas samych zawodów
obowiązują zasady jak podczas sobotniego meczu eWinner 1. Ligi
Żużlowej – prosimy o ponowne zapoznanie się z informatorem
organizacyjno-sanepidowskim.

* Przy wejściu na Trybunę Główną dla wszystkich kibiców będą
przygotowane programy na te zawody.

Lista startowa Nice Cup 2020 (I runda):

Grupa 1:

1. Aleks Rydlewski (KS Toruń)

2. Mateusz Błażykowski (Polonia Bydgoszcz)

3. Ernests Matjusonoks (Lokomotiv Daugavpils)

4. Mateusz Gzyl (Unia Tarnów)

5. Fabian Ragus (Falubaz Zielona Góra)

6. Mikołaj Czapla (GTM Start Gniezno)

7. Denis Zieliński (GKM Grudziądz)

8. Richards Ansvesulis (Lokomotiv Daugavpils)

9. Nile Tufft (Falubaz Zielona Góra)

10. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz)

11. Patryk Kowalik (Włókniarz Częstochowa)

12. Maksymilian Śledź (Speedway Lublin)

Grupa 2:

14. Wiktor Firmuga (Speedway Lublin)

15. Kacper Łobodziński (GKM Grudziądz)

16. Krzysztof Sadurski (Unia Leszno)

17. Kacper Grzelak (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)

18. Kamil Król (Włókniarz Częstochowa)

19. Kacper Pludra (Unia Leszno)

20. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów)

21. Jakub Janik  (KS Toruń)

22. Damian Lotarski (GKM Grudziądz)

23. Wiktor Jasiński (Stal Gorzów)

24. Sebastian Szostak (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)

25. Justin Stolp (KS Toruń)

zawodnicy oczekujący:

1. Jakub Poczta (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)

2. Hubert Ścibak (Unia Leszno)

3. Nikodem Bartoch (Polonia Bydgoszcz)

4. Kacper Mateusz Grzelak (GTM Start Gniezno)

5. Jakub Krawczyk (TŻ Ostrovia)

6. Mateusz Jagła (Polonia Bydgoszcz)

7. Jakub Martyniak (Włókniarz Częstochowa)