W miniony poniedziałek po raz pierwszy od 2013 roku odbyły się Derby Pomorza, w których to Abramczyk Polonia Bydgoszcz podejmowała eWinner Apator Toruń. Mecz padł łupem „Aniołów”, którzy wygrali 55:35. W niedzielę o godzinie 14.00 dojdzie do rewanżu na Motoarenie! 

Na ten mecz czekali kibice w całym województwie kujawsko-pomorskim, ale także i w całej Polsce.  – To będą wyjątkowe, bo okrągłe 90-te Derby Pomorza. Nasza drużyna jedzie bardzo dobrze. Pierwszą część sezonu przejechaliśmy bez porażki dlatego mam nadzieję, że ten stan rzeczy będzie utrzymany również po niedzielnym spotkaniu. W tym sezonie, ze względu na ograniczoną liczbę kibiców na trybunach oraz COVID-19 zrezygnowaliśmy ze standardowych programów zawodów. W zamian przed każdym meczem za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz Facebooka udostępniamy program w wersji wirtualnej. Jednak z racji na to, że są to „okrągłe” 90-te Derby postanowiliśmy wydrukować okolicznościowy program, który będzie dostępny w kwocie 2 złotych – powiedziała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

Bilety można kupować poprzez stronę www.kstorun.kupbilety.pl. W dniu meczu kasa przy strefie niebieskiej będzie otwarta od godziny 12.00. Bramy stadionu będą otwarte od godziny 12.30.

Ceny biletów: 

STREFA NIEBIESKA:

Bilet Normalny – 35 złotych;

Bilet Ulgowy – 25 złotych (przysługuje młodzieży w wieku 8-24 lat);

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych.

STREFA ZIELONA:

Bilet Normalny – 30 złotych;

Bilet Ulgowy – 25 złotych (przysługuje młodzieży w wieku 8-24 lat);

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych.

#RazemSilniejsi     #ŻyjeMyŻużlem