YOUTUBE

X

TIKTOK

akredytacje

Procesy akredytacyjne na wszystkie mecze w sezonie 2024 (akredytacje stałe, jak i pojedyncze akredytacje na zawody PGE Ekstraligi oraz U24 Ekstraligi) odbywają się tylko i wyłącznie za pomocą platformy accredito.com.

Zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym po meczach PGE Ekstraligi funkcjonować będzie strefa Ekstraliga Media Center. To właśnie tam po meczach przedstawiciele mediów będą realizować wywiady na tle specjalnej ścianki. Działania te będą podejmowane w koordynacji z rzecznikami prasowymi gości i gospodarzy oraz sztabami szkoleniowymi oraz zawodnikami. Tak jak do tej pory, w PGE Ekstralidze odbywać będą się konferencje prasowe na potrzeby telewizji w Mix Zone TV z udziałem zawodników z każdej drużyny – wskazanych przez telewizję (po jednym przedstawicielu drużyny). Zawodnicy nieuczestniczący w tej aktywności będą musieli pozostawać do dyspozycji mediów przez co najmniej 30 minut po zakończeniu ostatniego biegu (w Ekstraliga Media Center).


Komunikacja dotycząca indywidualnych wywiadów z przedstawicielami toruńskiego Klubu prowadzona będzie za pośrednictwem portalu accredito.com oraz w porozumieniu z Rzecznikiem Prasowym Klubu.

Rzecznik prasowy klubu:

Róża
Koźlikowska