YOUTUBE

X

TIKTOK

Bauhaus Ligan: Dobre występy naszych zawodników

Robert Lambert zdobył dziesięć punktów w sześciu startach dla Vastervik Speedway w przegranym 37:53 wyjazdowym starciu z Eskilstuna Smederną. Patryk Dudek wywalczył jedenaście punktów w sześciu startach dla Kumla Indianerny w przegranym 43:46 domowym meczu z Lejonen Gislaved. Paweł Przedpełski przywiózł siedem punktów w sześciu biegach dla Piraterny Motali w zwycięskim 47:43 wyjazdowym pojedynku z Vargarna Norrkoeping.

Eskilstuna Smederna – Vastervik Speedway 53:37

Eskilstuna Smederna – 53 pkt.
9. Maksym Drabik – 13+1 (2*,3,3,3,2)
10. Michael Jepsen Jensen – 9 (3,3,0,3,0)
11. Kim Nilsson – 5+1 (1,0,1,1,2*)
12. Wadim Tarasienko – 15 (3,3,3,3,3)
13. Grzegorz Zengota – 4 (2,1,0,1)
14. Patryk Wojdyło – 2+1 (1,1*,0)
15. Philip Hellstroem-Baengs – 5 (3,1,1)

Vastervik Speedway – 37 pkt.
1. Robert Lambert – 10 (0,2,3,2,0,3)
2. Luke Becker – 2+1 (1,1*,-,-)
3. Max Fricke – 4+2 (0,1*,1*,2,d)
4. Mads Hansen – 11+1 (2,2,2,2*,2,1)
5. Jacob Thorssell – 8 (3,2,2,0,1)
6. Anton Karlsson – 0 (0,0,0)
7. Matias Nielsen – 2 (2,w,ns)

Bieg po biegu:
1. (60,10) Jepsen Jensen, Drabik, Becker, Lambert – 5:1 – (5:1)
2. (61,00) Hellstroem-Baengs, Nielsen, Wojdyło, Karlsson – 4:2 – (9:3)
3. (60,30) Tarasienko, Hansen, Nilsson, Fricke – 4:2 – (13:5)
4. (59,90) Thorssell, Zengota, Wojdyło, Nielsen (w) – 3:3 – (16:8)
5. (60,50) Jepsen Jensen, Hansen, Hellstroem-Baengs, Karlsson – 4:2 – (20:10)
6. (60,10) Tarasienko, Lambert, Becker, Nilsson – 3:3 – (23:13)
7. (60,30) Drabik, Hansen, Fricke, Jepsen Jensen – 3:3 – (26:16)
8. (60,90) Tarasienko, Thorssell, Nilsson, Nielsen (ns) – 4:2 – (30:18)
9. (60,30) Lambert, Hansen, Zengota, Wojdyło – 1:5 – (31:23)
10. (60,00) Drabik, Thorssell, Hellstroem-Baengs, Karlsson – 4:2 – (35:25)
11. (60,40) Tarasienko, Lambert, Fricke, Zengota – 3:3 – (38:28)
12. (60,50) Jepsen Jensen, Hansen, Nilsson, Lambert – 4:2 – (42:30)
13. (60,40) Drabik, Fricke, Zengota, Thorssell – 4:2 – (46:32)
14. (60,20) Tarasienko, Nilsson, Thorssell, Fricke (d) – 5:1 – (51:33)
15. (60,40) Lambert, Drabik, Hansen, Jepsen Jensen – 2:4 – (53:37)

Kumla Indianerna – Lejonen Gislaved 43:46

Kumla Indianerna – 43 pkt.
9. Szymon Woźniak – 13+3 (1*,3,2,2*,2*,3)
10. Krzysztof Buczkowski – 13+2 (2,3,2*,1,3,2*)
11. Patryk Dudek – 11 (3,w,3,3,0,2)
12. Bartłomiej Kowalski – 1 (w,1,d,-)
13. Gleb Czugunow – 0 (d,0,-,-)
14. Rasmus Karlsson – 1 (d,w,1)
15. Jonatan Grahn – 4+1 (2,1,1*,0)

Lejonen Gislaved – 46 pkt.
1. Bartosz Zmarzlik – 15 (3,3,3,3,3)
2. Mathias Thoernblom – 4+2 (0,2*,2*,0)
3. Jarosław Hampel – 3 (2,d,1,-)
4. Mateusz Cierniak – 7+2 (1*,2,1,2*,1)
5. Oliver Berntzon – 9 (3,2,3,1,0)
6. Sammy Van Dyck – 3 (3,0,0,0)
7. Casper Henriksson – 5+2 (1,2*,1*,1)

Bieg po biegu:
1. (63,40) Zmarzlik, Buczkowski, Woźniak, Thoernblom – 3:3 – (3:3)
2. (63,20) Van Dyck, Grahn, Henriksson, Karlsson (d) – 2:4 – (5:7)
3. (62,40) Dudek, Hampel, Cierniak, Kowalski (w) – 3:3 – (8:10)
4. (65,70) Berntzon, Henriksson, Czugunow (d), Karlsson (w) – 0:5 – (8:15)
5. (64,30) Buczkowski, Cierniak, Grahn, Van Dyck – 4:2 – (12:17)
6. (62,90) Zmarzlik, Thoernblom, Kowalski, Dudek (w) – 1:5 – (13:22)
7. (63,80) Woźniak, Buczkowski, Cierniak, Hampel (d) – 5:1 – (18:23)
8. Dudek, Berntzon, Henriksson, Kowalski (d) – 3:3 – (21:26)
9. (63,20) Zmarzlik, Thoernblom, Karlsson, Czugunow – 1:5 – (22:31)
10. (64,40) Berntzon, Woźniak, Grahn, Van Dyck – 3:3 – (25:34)
11. (63,60) Dudek, Woźniak, Hampel, Thoernblom – 5:1 – (30:35)
12. (63,60) Zmarzlik, Cierniak, Buczkowski, Dudek – 1:5 – (31:40)
13. (63,50) Buczkowski, Woźniak, Berntzon, Van Dyck – 5:1 – (36:41)
14. (63,10) Zmarzlik, Dudek, Henriksson, Grahn – 2:4 – (38:45)
15. (63,50) Woźniak, Buczkowski, Cierniak, Berntzon – 5:1 – (43:46)

Vargarna Norrkoeping – Piraterna Motala 43:47

Vargarna Norrkoeping – 43 pkt.
9. Marcin Nowak – 3+1 (0,0,1*,2)
10. Jakub Miśkowiak – 4 (1,0,3,0)
11. Niels Kristian Iversen – 9 (3,2,t,1,3)
12. Mateusz Tonder – 7+1 (1,0,3,1*,2)
13. Chris Harris – 6+1 (0,2,2,1*,1)
14. Ludvig Lindgren – 6+1 (3,2,1*)
15. Daniel Henderson – 8+1 (2*,3,1,2,0)

Piraterna Motala – 47 pkt.
1. Maciej Janowski – 13+2 (2*,3,1,3,2*,2)
2. Paweł Przedpełski – 7 (3,3,0,0,u,1)
3. Piotr Pawlicki – 15 (2,2,2,3,3,3)
4. Oskar Fajfer – 9+1 (0,2,1*,3,3,u)
5. Przemysław Pawlicki – ZZ
6. Jonathan Ejnermark – 1+1 (0,1*,0)
7. Ludvig Selvin – 2 (1,1,0)

Bieg po biegu:
1. (57,00) Przedpełski, Janowski, Miśkowiak, Nowak – 1:5 – (1:5)
2. (58,60) Lindgren, Henderson, Selvin, Ejnermark – 5:1 – (6:6)
3. (57,80) Iversen, Pawlicki, Tonder, Fajfer – 4:2 – (10:8)
4. (56,90) Janowski, Lindgren, Selvin, Harris – 2:4 – (12:12)
5. (57,90) Henderson, Fajfer, Ejnermark, Miśkowiak – 3:3 – (15:15)
6. (57,20) Przedpełski, Iversen, Janowski, Tonder – 2:4 – (17:19)
7. (57,00) Miśkowiak, Pawlicki, Fajfer, Nowak – 3:3 – (20:22)
8. (57,40) Tonder, Pawlicki, Henderson, Selvin – 4:2 – (24:24)
9. (57,40) Janowski, Harris, Lindgren, Przedpełski – 3:3 – (27:27)
10. (57,90) Fajfer, Henderson, Nowak, Ejnermark – 3:3 – (30:30)
11. (57,00) Pawlicki, Harris, Tonder, Przedpełski – 3:3 – (33:33)
12. (57,50) Fajfer, Janowski, Iversen, Miśkowiak – 1:5 – (34:38)
13. (57,70) Pawlicki, Nowak, Harris, Przedpełski (u) – 3:3 – (37:41)
14. (57,30) Pawlicki, Tonder, Przedpełski, Henderson – 2:4 – (39:45)
15. (58,10) Iversen, Janowski, Harris, Fajfer (u) – 4:2 – (43:47)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Udostępnij