YOUTUBE

X

TIKTOK

Bauhaus Ligan: Zwycięstwa drużyn Lamberta i Dudka

Robert Lambert zdobył czternaście punktów w pięciu startach dla Vastervik Speedway w wygranym 47:43 meczu szwedzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej z Vargarną Norrkoeping. Jedynym pogromcą Brytyjczyka okazał się lider gospodarzy – Niels Kristian Iversen. Patryk Dudek wywalczył dziewięć punktów z dwoma bonusami w pięciu biegach dla Kumla Indianerny w wygranym 47:43 wyjazdowym meczu z Eskilstuna Smederną.

Vargarna Norrkoeping – Vastervik Speedway 43:47

Vargarna Norrkoeping – 43 pkt.
1. Jakub Miśkowiak – 3 (0,0,3,0)
2. Francis Gusts – Z/Z
3. Niels Kristian Iversen – 15 (1,3,2,3,3,3)
4. Marcin Nowak – 6+3 (0,2*,1*,2*,0,1)
5. Chris Harris – 8 (0,3,1,3,1,u)
6. Ludvig Lindgren – 2 (1,1,0)
7. Daniel Henderson – 9+1 (3,3,2*,1,0)

Vastervik Speedway – 47 pkt.
1. Robert Lambert – 14 (3,3,3,2,3)
2. Mads Hansen – 7+3 (2*,0,2*,1*,2)
3. Max Fricke – 9+3 (1*,1*,2,3,2*)
4. Bartosz Smektała – 4 (2,0,2,0)
5. Jacob Thorssell – 7+3 (2*,1,1,2*,1*)
6. Anton Karlsson – 1 (0,1,0)
7. Luke Becker – 5 (2,3,0)

Bieg po biegu:
1. Lambert, Hansen, Iversen, Miśkowiak – 1:5 – (1:5)
2. Henderson, Becker, Lindgren, Karlsson – 4:2 – (5:7)
3. Iversen, Smektała, Fricke, Nowak – 3:3 – (8:10)
4. Becker, Thorssell, Lindgren, Harris – 1:5 – (9:15)
5. Henderson, Nowak, Karlsson, Smektała – 5:1 – (14:16)
6. Lambert, Iversen, Nowak, Hansen – 3:3 – (17:19)
7. Harris, Smektała, Fricke, Miśkowiak – 3:3 – (20:22)
8. Iversen, Nowak, Thorssell, Becker – 5:1 – (25:23)
9. Lambert, Hansen, Harris, Lindgren – 1:5 – (26:28)
10. Miśkowiak, Henderson, Thorssell, Karlsson – 5:1 – (31:29)
11. Harris, Fricke, Hansen, Nowak – 3:3 – (34:32)
12. Iversen, Lambert, Henderson, Smektała – 4:2 – (38:34)
13. Fricke, Thorssell, Harris, Miśkowiak – 1:5 – (39:39)
14. Iversen, Hansen, Thorssell, Henderson – 3:3 – (42:42)
15. Lambert, Fricke, Nowak, Harris (u) – 1:5 – (43:47)

Eskilstuna Smederna – Kumla Indianerna 43:47

Eskilstuna Smederna – 43 pkt.
1. Grzegorz Zengota – 8+1 (1*,1,3,0,3)
2. Rohan Tungate – 5 (2,2,0,1)
3. Kim Nilsson – 11 (3,3,2,0,3)
4. Wadim Tarasienko – 3+2 (0,2*,1*,0,0)
5. Maksym Drabik – 12+1 (2,2,3,3,2*)
6. Philip Hellstroem-Baengs – 3+1 (2,1*,0)
7. Joel Andersson – 1+1 (1*,0,0)

Kumla Indianerna – 47 pkt.
1. Szymon Woźniak – 8+1 (3,d,1,2*,2)
2. Krzysztof Buczkowski – 5+1 (0,1,3,1*)
3. Patryk Dudek – 9+2 (2,3,2,1*,1*)
4. Bartłomiej Kowalski – 8+2 (1*,1,2*,3,1)
5. Gleb Czugunow – 10 (3,3,2,2,0)
6. Johannes Stark – 4+1 (0,3,1*)
7. Jonatan Grahn – 3 (3,0,0)

Bieg po biegu:
1. (60,90) Woźniak, Tungate, Zengota, Buczkowski – 3:3 – (3:3)
2. (61,70) Grahn, Hellstroem-Baengs, Andersson, Stark – 3:3 – (6:6)
3. (60,50) Nilsson, Dudek, Kowalski, Tarasienko – 3:3 – (9:9)
4. (61,60) Czugunow, Drabik, Hellstroem-Baengs, Grahn – 3:3 – (12:12)
5. (61,30) Stark, Tungate, Kowalski, Andersson – 2:4 – (14:16)
6. (61,50) Nilsson, Tarasienko, Buczkowski, Woźniak (d) – 5:1 – (19:17)
7. (60,40) Dudek, Kowalski, Zengota, Tungate – 1:5 – (20:22)
8. (60,30) Czugunow, Nilsson, Tarasienko, Grahn – 3:3 – (23:25)
9. (60,70) Buczkowski, Drabik, Woźniak, Hellstroem-Baengs – 2:4 – (25:29)
10. (60,00) Zengota, Czugunow, Stark, Andersson – 3:3 – (28:32)
11. (60,90) Drabik, Dudek, Buczkowski, Tarasienko – 3:3 – (31:35)
12. (61,50) Kowalski, Woźniak, Tungate, Nilsson – 1:5 – (32:40)
13. (60,40) Drabik, Czugunow, Dudek, Zengota – 3:3 – (35:43)
14. (60,50) Nilsson, Woźniak, Dudek, Tarasienko – 3:3 – (38:46)
15. (60,70) Zengota, Drabik, Kowalski, Czugunow – 5:1 – (43:47)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Udostępnij