Petr Chlupac zajął czwarte, a Krzysztof Lewandowski – piętnaste miejsce w słowackim Złotym Kasku, który rozegrano w Żarnovicy. Zawody wygrał Czech Jan Kvech.

W każdym z wyścigów serii zasadniczej turnieju ścigano się po pięciu przyznając punkty zgodnie ze schematem: 4,3,2,1,0. W półfinałach i finale startowało sześciu zawodników.

Klasyfikacja końcowa:
1. Jan Kvech (Czechy) – 14+4+5 (3,4,4,3) – 1. miejsce w finale
2. Ernest Koza (Polska) – 14+3+4 (4,2,4,4) – 2. miejsce w finale
3. Jan Macek (Czechy) – 12+4+3 (4,4,2,2) – 3. miejsce w finale
4. Petr Chlupac (Czechy) – 11+1+5+2 (3,2,3,3) – 4. miejsce w finale
5. Nicolas Covatti (Włochy) – 14+3+1 (2,4,4,4) – 5. miejsce w finale
6. Max Dilger (Niemcy) – 10+2+4+0 (4,0,2,4) – 6. miejsce w finale
7. Daniel Klima (Czechy) – 12+1+3 (3,3,4,2) – 3. miejsce w biegu ostatniej szansy
8. Nick Skorja (Słowenia) – 11+0+2 (4,1,3,3) – 4. miejsce w biegu ostatniej szansy
9. Milen Manew (Bułgaria) – 10+0+1 (1,3,2,4) – 5. miejsce w biegu ostatniej szansy
10. Josef Franc (Czechy) – 9+2+0 (3,4,1,1) – 6. miejsce w biegu ostatniej szansy
11. Martin Malek (Czechy) – 6 (2,3,1,0)
12. Jakub Valković (Słowacja) – 6 (2,1,3,0)
13. Marko Lewiszyn (Ukraina) – 5 (1,1,3,0)
14. Anze Grmek (Słowenia) – 5 (1,3,0,1)
15. Krzysztof Lewandowski (Polska) – 5 (2,0,2,1)
16. Sebastian Koessler (Austria) – 5 (0,2,1,2)
17. Piotr Świercz (Polska) – 3 (0,0,0,3)
18. Jan Mihalik (Słowacja) – 3 (0,2,1,0)
19. Norbert Magosi (Węgry) – 3 (1,1,0,1)
20. Alessandro Milanese (Włochy) – 2 (0,0,0,2)

Bieg po biegu:
1. Dilger, Kvech, Covatti, Manew, Koessler
2. Macek, Franc, Lewandowski, Grmek, Milanese
3. Skorja, Chlupac, Malek, Lewiszyn, Świercz
4. Koza, Klima, Valković, Magosi, Mihalik
5. Macek, Manew, Mihalik, Lewiszyn, Dilger
6. Franc, Malek, Koessler, Valković, Lewandowski
7. Covatti, Grmek, Chlupac, Magosi, Świercz
8. Kvech, Klima, Koza, Skorja, Milanese
9. Koza, Valković, Manew, Malek, Grmek
10. Covatti, Skorja, Dilger, Franc, Magosi
11. Kvech, Chlupac, Lewandowski, Mihalik, Milanese
12. Klima, Lewiszyn, Macek, Koessler, Świercz
13. Manew, Świercz, Milanese, Magosi, Mihalik
14. Koza, Kvech, Koessler, Franc, Lewiszyn
15. Dilger, Chlupac, Macek, Grmek, Valković
16. Covatti, Skorja, Klima, Lewandowski, Malek

Półfinały:
17. Macek, Covatti, Dilger, Klima, Manew
18. Kvech, Koza, Franc, Chlupac, Skorja

Bieg ostatniej szansy:
19. Chlupac, Dilger, Klima, Skorja, Manew, Franc

Finał:
20. Kvech, Koza, Macek, Chlupac, Covatti, Dilger

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl