YOUTUBE

X

TIKTOK

DMPJ: Drugie miejsce w Grudziądzu, Rumiński liderem

Drużyna KS Toruń zajęła drugie miejsce w kolejnych zawodach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, którą rozegrano w Grudziądzu. Liderem naszej ekipy był Oskar Rumiński, a dwucyfrowy wynik punktowy przywiózł także Antoni Kawczyński.

I Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 51 pkt.
13. Franciszek Karczewski – 11 (3,2,-,3,3)
14. Olivier Buszkiewicz – 10 (2,3,3,-,2)
15. Bartosz Nowak – 10 (2,3,-,2,3)
16. Franciszek Majewski – 11 (3,2,3,3,-)
20. Emil Maroszek – 9 (2,3,2,2)

II KS Toruń – 31 pkt.
9. Oskar Rumiński – 12 (3,3,2,1,3)
10. Mikołaj Duchiński – 4 (2,-,0,0,2)
11. Jakub Breński – 2 (1,1,u/-,-,-)
12. Antoni Kawczyński – 10 (3,3,2,2,0)
19. Ksawery Słomski – 3 (2,1,0)

III Maszewski GKM Grudziądz – 19 pkt.
1. Damian Miller – 4 (t,0,0,2,2,0)
2. Kacper Warduliński – 0 (0,0,u/-)
3. Kacper Szarszewski – 1 (0,0,0,0,1)
4. Jan Przanowski – 14 (1,1,3,3,3,3)

IV Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 18 pkt.
5. Bartosz Głogowski – 3 (0,1,2,0,u)
6. Miłosz Wysocki – 5 (2,d,1,1,1)
7. Bartosz Tyburski – 4 (1,1,1,0,1)
8. Adam Putkowski – 6 (1,2,1,1,1)

Bieg po biegu:
1. Kawczyński, Buszkiewicz, Przanowski, Głogowski – (1:0:3:2)
2. Karczewski, Wysocki, Breński, Szarszewski – (1:2:4:5)
3. Rumiński, Nowak, Putkowski, Warduliński – (1:3:7:7)
4. Majewski, Duchiński, Tyburski, Miller (t) – (1:4:9:10)
5. Rumiński, Majewski, Przanowski, Wysocki (d) – (2:4:12:12)
6. Nowak, Słomski, Głogowski, Szarszewski – (2:5:14:15)
7. Kawczyński, Karczewski, Tyburski, Warduliński – (2:6:17:17)
8. Buszkiewicz, Putkowski, Breński, Miller – (2:8:18:20)
9. Przanowski, Maroszek, Putkowski, Duchiński – (5:9:18:22)
10. Buszkiewicz, Rumiński, Tyburski, Szarszewski – (5:10:20:25)
11. Majewski, Głogowski, Breński, Warduliński – (5:12:20:28)
12. Maroszek, Kawczyński, Wysocki, Miller – (5:13:22:31)
13. Majewski, Kawczyński, Putkowski, Szarszewski – (5:14:24:34)
14. Przanowski, Nowak, Słomski, Tyburski – (8:14:25:36)
15. Przanowski, Maroszek, Wysocki, Duchiński – (11:15:25:38)
16. Karczewski, Miller, Rumiński, Głogowski – (13:15:26:41)
17. Nowak, Miller, Tyburski, Słomski – (15:16:26:44)
18. Karczewski, Duchiński, Szarszewski, Głogowski (u) – (16:16:28:47)
19. Rumiński, Buszkiewicz, Wysocki, Miller – (16:17:31:49)
20. Przanowski, Maroszek, Putkowski, Kawczyński – (19:18:31:51)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Udostępnij