Drużyna młodzieżowa naszego klubu dwukrotnie zajęła drugie miejsce w zawodach rozgrywek grupowych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które w miniony wtorek i środę rozegrano w Gdańsku. W obu zawodach gospodarze wygrywali nieznacznie.

Zawody wtorkowe

I Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 36 pkt.
1. Michał Gruchalski – 12 (3,3,3,3,w)
2. Alan Szczotka – 12 (2,2,3,2,3)
3. Piotr Gryszpiński – 8 (2,2,2,2,w)
4. Amadeusz Szulist – 4 (1,0,2,1,w)

II KS Toruń – 35 pkt.
1. Karol Żupiński – 11 (3,2,3,1,2)
2. Kamil Marciniec – 11 (0,3,3,3,2)
3. Krzysztof Lewandowski – 9 (1,2,0,3,3)
4. Justin Stolp – 4 (w,1,w,1,2)

III Maszewski GKM Grudziądz – 30 pkt.
1. Miłosz Wysocki – 0 (0,-,w,-,-)
2. Kacper Łobodziński – 6 (2,1,1,1,1)
3. Seweryn Orgacki – 4 (w,-,w,2,2)
4. Mateusz Bartkowiak – 10 (1,3,-,3,3)
5. Denis Zieliński – 10 (1,3,1,2,3)

IV Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 15 pkt.
1. Wiktor Przyjemski – 8 (3,2,0,2,0,1)
2. Nikodem Bartoch – 6 (3,1,0,2,0,0)
3. Mateusz Błażykowski – zastępstwo zawodnika
4. Hubert Gąsior – 1 (w,0,1,w,-)

Bieg po biegu:
1. Przyjemski, Łobodziński, Szulist, Stolp (w/u4) – (1:3:0:2)
2. Bartoch, Gryszpiński, Lewandowski, Wysocki – (3:6:1:2)
3. Żupiński, Szczotka, Gąsior (w/u3), Orgacki (w/u3) – (5:6:4:2)
4. Gruchalski, Przyjemski, Bartkowiak, Marciniec – (8:8:4:3)
5. Bartkowiak, Żupiński, Bartoch, Szulist – (8:9:6:6)
6. Marciniec, Gryszpiński, Zieliński, Przyjemski – (10:9:9:7)
7. Zieliński, Szczotka, Stolp – (12:9:10:10)
8. Gruchalski, Lewandowski, Łobodziński, Gąsior – (15:9:12:11)
9. Marciniec, Szulist, Gąsior, Wysocki (w/u4) – (17:10:15:11)
10. Żupiński, Gryszpiński, Łobodziński, Bartoch – (19:10:18:12)
11. Szczotka, Przyjemski, Zieliński, Lewandowski – (22:12:18:13)
12. Gruchalski, Bartoch, Orgacki (w/u3), Stolp (w/u4) – (25:14:18:13)
13. Bartkowiak, Gryszpiński, Stolp, Gąsior (w/2 min.) – (27:14:19:16)
14. Lewandowski, Orgacki, Szulist – (28:14:22:18)
15. Marciniec, Szczotka, Łobodziński, Bartoch – (30:14:25:19)
16. Gruchalski, Zieliński, Żupiński, Przyjemski – (33:14:26:21)
17. Zieliński, Stolp, Szulist (w/u2) – (33:14:28:24)
18. Lewandowski, Orgacki, Gryszpiński (w/2 min.) – (33:14:31:26)
19. Szczotka, Marciniec, Łobodziński, Bartoch – (36:14:33:27)
20. Bartkowiak, Żupiński, Przyjemski, Gruchalski (w/u2) – (36:15:35:30)

Zawody środowe

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 37 pkt.
1. Michał Gruchalski – 11 (2,3,0,3,3)
2. Alan Szczotka – 14 (2,3,3,3,3)
3. Piotr Gryszpiński – 8 (3,3,2,w,w)
4. Amadeusz Szulist – 4 (0,0,1,0,3)

KS Toruń – 33 pkt.
1. Karol Żupiński – 9 (w,2,2,2,3)
2. Kamil Marciniec – 8 (2,0,3,2,1)
3. Krzysztof Lewandowski – 10 (d,2,3,3,2)
4. Justin Stolp – 6 (1,1,1,1,2)

Maszewski GKM Grudziądz – 30 pkt.
1. Seweryn Orgacki – 6 (1,1,2,-,2)
2. Miłosz Wysocki – 3 (t,2,-,1,u)
3. Kacper Łobodziński – 5 (3,0,1,1,0)
4. Denis Zieliński – 10 (3,-,3,3,1)
5. Mateusz Bartkowiak – 6 (2,2,2,d)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 17 pkt.
1. Nikodem Bartoch – 9 (1,3,0,2,1,2)
2. Hubert Gąsior – 0 (d,ns,ns,ns,ns)
3. Mateusz Błażykowski – 0 (ns,-,ns,-,ns)
4. Wiktor Przyjemski – 8 (3,1,1,1,2,0)

Bieg po biegu:
1. Przyjemski, Marciniec, Orgacki, Szulist – (0:1:3:2)
2. Gryszpiński, Bartkowiak, Błażykowski (ns), Żupiński (w/u) – (3:3:3:2)
3. Zieliński, Szczotka, Bartoch, Lewandowski (d/2) – (5:6:4:2)
4. Łobodziński, Gruchalski, Stolp, Gąsior (d/4) – (7:9:4:3)
5. Bartoch, Wysocki, Stolp, Szulist – (7:11:7:4)
6. Gryszpiński, Lewandowski, Orgacki, Gąsior (ns) – (10:12:7:6)
7. Szczotka, Żupiński, Przyjemski, Łobodziński – (13:12:8:8)
8. Gruchalski, Bartkowiak, Przyjemski, Marciniec – (16:14:9:8)
9. Zieliński, Żupiński, Szulist, Gąsior (ns) – (17:17:9:10)
10. Marciniec, Gryszpiński, Łobodziński, Bartoch – (19:18:9:13)
11. Szczotka, Orgacki, Stolp, Błażykowski (ns) – (22:20:9:14)
12. Lewandowski, Bartkowiak, Przyjemski, Gruchalski – (22:22:10:17)
13. Zieliński, Przyjemski, Stolp, Gryszpiński (w/u) – (22:25:12:18)
14. Lewandowski, Bartoch, Łobodziński, Szulist – (22:26:14:21)
15. Szczotka, Marciniec, Wysocki, Gąsior (ns) – (25:27:14:23)
16. Gruchalski, Żupiński, Bartoch, Bartkowiak (d/3) – (28:27:15:25)
17. Szulist, Stolp, Gąsior (ns), Wysocki (u/1) – (31:27:15:27)
18. Żupiński, Orgacki, Błażykowski (ns), Gryszpiński (w) – (31:29:15:30)
19. Gruchalski, Bartoch, Marciniec, Łobodziński – (34:29:17:31)
20. Szczotka, Lewandowski, Zieliński, Przyjemski – (37:30:17:33)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl