Drużyna młodzieżowa KS Toruń wygrała oba turnieje Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które rozegrano w Rzeszowie. Przyznać trzeba jednak, że rywale byli zdziesiątkowani: Kacper Pludra w ogóle nie wystartował, a dodatkowo kontuzji szybko nabawił się Damian Ratajczak. 26 punktów w obu imprezach zdobył Krzysztof Lewandowski (14+12), po 25 “oczek” dorzucili Karol Żupiński (13+12) i Kamil Marciniec (12+13), a 15 przywiózł Kacper Makowski (7+8).

Zawody przedpołudniowe

I KS Toruń – 46 pkt.
9. Karol Żupiński – 13 (3,3,2,2,3)
10. Kamil Marciniec – 12 (1,2,3,3,3)
11. Krzysztof Lewandowski – 14 (3,3,2,3,3)
12. Kacper Makowski – 7 (1,1,2,2,1)

II Unia Leszno II – 33 pkt.
5. Keynan Rew – 14 (3,3,3,3,2)
6. Hubert Jabłoński – 5 (2,w,w,1,2)
7. Antoni Mencel – 11 (3,3,1,2,2)
8. Olivier Buszkiewicz – 1 (1,0,-,w,-)
18. Maksym Borowiak – 2 (w,2)

III Unia Leszno I – 21 pkt.
13. Kacper Pludra – ns
14. Krzysztof Sadurski – 13 (2,2,3,2,3,1)
15. Damian Ratajczak – 0 (d,w,-,-,-)
15. Hubert Ścibak – 8 (0,2,2,w,3,1)

IV 7R Stolaro Stal Rzeszów – 14 pkt.
1. Mateusz Majcher – 7 (2,1,3,1,0)
2. Jakub Stojanowski – 2 (2,0,-,-,-)
3. Aleks Rydlewski – 1 (1,u/-,-,-,-)
4. Konrad Mikłoś – 4 (0,1,2,1,0)

Bieg po biegu:
1. (67,53) Rew, Sadurski, Makowski, Mikłoś – (0:3:1:2)
2. (68,09) Lewandowski, Jabłoński, Rydlewski – (1:5:4:2)
3. (67,81) Żupiński, Stojanowski, Buszkiewicz, Ratajczak (d) – (3:6:7:2)
4. (69,07) Mencel, Majcher, Marciniec, Ścibak – (5:9:8:2)
5. (67,78) Żupiński, Ścibak, Mikłoś, Jabłoński (w/u) – (6:9:11:4)
6. (67,54) Rew, Marciniec, Ratajczak (w/u), Rydlewski (u/-) – (6:12:13:4)
7. (67,92) Mencel, Ścibak, Makowski, Stojanowski – (6:15:14:6)
8. (66,08) Lewandowski, Sadurski, Majcher, Buszkiewicz – (7:15:17:8)
9. (68,12) Marciniec, Mikłoś, Borowiak (w/u) – (9:15:20:8)
10. (67,03) Sadurski, Żupiński, Mencel – (9:16:22:11)
11. (66,49) Rew, Lewandowski, Ścibak (w/u) – (9:19:24:11)
12. (68,05) Majcher, Makowski, Jabłoński (w/u) – (12:19:26:11)
13. (69,80) Ścibak, Makowski, Buszkiewicz (w/u) – (12:19:28:14)
14. (66,68) Lewandowski, Mencel, Mikłoś – (13:21:31:14)
15. (68,19) Marciniec, Sadurski, Jabłoński – (13:22:34:16)
16. (66,69) Rew, Żupiński, Majcher – (14:25:36:16)
17. (68,77) Sadurski, Borowiak, Makowski – (14:27:37:19)
18. (68,60) Marciniec, Jabłoński – (14:29:40:19)
19. (68,23) Żupiński, Mencel, Ścibak, Mikłoś – (14:31:43:20)
20. (66,12) Lewandowski, Rew, Sadurski, Majcher – (14:33:46:21)

Zawody popołudniowe

KS Toruń – 45 pkt.
13. Karol Żupiński – 12 (2,3,3,2,2)
14. Kamil Marciniec – 13 (3,3,3,1,3)
15. Krzysztof Lewandowski – 12 (2,2,2,3,3)
16. Kacper Makowski – 8 (1,1,2,2,2)

Unia Leszno II – 35 pkt.
9. Olivier Buszkiewicz – 4 (3,-,w,1,w)
10. Keynan Rew – 11 (3,3,2,3,-)
11. Hubert Jabłoński – 7 (1,2,-,2,2)
12. Maksym Borowiak – 7 (2,2,0,-,3)
19. Antoni Mencel – 6 (2,3,w,1)

Unia Leszno I – 21 pkt.
5. Kacper Pludra – 0 (ns,ns,ns,ns)
6. Krzysztof Sadurski – 15 (3,3,3,2,1,3)
7. Damian Ratajczak – 0 (ns,ns,ns,ns)
8. Hubert Ścibak – 6 (1,w,0,1,3,1)

7R Stolaro Stal Rzeszów – 7 pkt.
1. Mateusz Majcher – 7 (2,1,1,3,t)
2. Jakub Stojanowski – 0 (w,ns,ns,ns,ns)
3. Aleks Rydlewski – 0 (d,ns,ns,ns,ns)
4. Konrad Mikłoś – 0 (0,0,0,w,w)

Bieg po biegu:
1. (67,85) Marciniec, Borowiak, Ścibak, Mikłoś – (0:1:2:3)
2. (66,84) Sadurski, Żupiński, Jabłoński, Rydlewski (d) – (0:4:3:5)
3. (67,29) Buszkiewicz, Lewandowski, Stojanowski (w), Ścibak (w) – (0:4:6:7)
4. (66,79) Rew, Majcher, Makowski, Ratajczak (ns) – (2:4:9:8)
5. (68,05) Sadurski, Mencel, Makowski, Mikłoś – (2:7:11:9)
6. (67,16) Rew, Lewandowski, Pludra (ns), Rydlewski (ns) – (2:7:14:11)
7. (67,83) Żupiński, Borowiak, Ratajczak (ns), Stojanowski (ns) – (2:7:16:14)
8. Marciniec, Jabłoński, Majcher, Ścibak – (3:7:18:17)
9. (68,04) Żupiński, Rew, Ścibak, Mikłoś – (3:8:20:20)
10. (155,00) Marciniec, Buszkiewicz (w), Ratajczak (ns), Rydlewski (ns) – (3:8:20:23)
11. (69,01) Mencel, Makowski, Pludra (ns), Stojanowski (ns) – (3:8:23:25)
12. (66,12) Sadurski, Lewandowski, Majcher, Borowiak – (4:11:23:27)
13. Ścibak, Makowski, Mencel (w), Rydlewski (ns) – (4:14:23:29)
14. (67,48) Lewandowski, Jabłoński, Mikłoś (w), Ratajczak (ns) – (4:14:25:32)
15. (66,84) Rew, Sadurski, Marciniec, Stojanowski (ns) – (4:16:28:33)
16. (68,13) Majcher, Żupiński, Buszkiewicz, Pludra (ns) – (7:16:29:35)
17. (67,05) Borowiak, Makowski, Sadurski, Rydlewski (ns) – (7:17:32:37)
18. (67,32) Lewandowski, Buszkiewicz (w), Pludra (ns), Stojanowski (ns) – (7:17:32:40)
19. (67,82) Marciniec, Jabłoński, Ścibak, Mikłoś (w) – (7:18:34:43)
20. Sadurski, Żupiński, Mencel, Majcher (t) – (7:21:35:45)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl