YOUTUBE

X

TIKTOK

DMPJ: Torunianie młodym składem na trzecim miejscu w Bydgoszczy

Drużyna KS Toruń w składzie: Oskar Rumiński, Mikołaj Duchiński, Jakub Breński, Antoni Kawczyński i Ksawery Słomski zajęła trzecie miejsce w pierwszej rundzie grupowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, którą rozegrano w Bydgoszczy. Jedyną trójkę dla „Aniołów” wywalczył Rumiński, a nasi żużlowcy najczęściej kończyli wyścigi na trzecich pozycjach. W zespole toruńskim zabrakło juniorów, którzy na co dzień ścigają się w PGE Ekstralidze, czyli Krzysztofa Lewandowskiego i Mateusza Affelta.

I Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 47 pkt.
1. Franciszek Karczewski – 11 (-,2,3,3,3)
2. Bartosz Nowak – 10 (3,2,3,-,2)
3. Olivier Buszkiewicz – 8 (w,2,2,3,1)
4. Franciszek Majewski – 11 (2,3,3,3,-)
17. Emil Maroszek – 7 (2,2,3)

II Maszewski GKM Grudziądz – 38 pkt.
5. Kacper Warduliński – 4 (0,3,1,-,-)
6. Damian Miller – 5 (2,-,0,3,0)
7. Kevin Małkiewicz – 13 (3,3,3,2,2)
8. Jan Przanowski – 3 (2,-,1,0,-)
18. Kacper Łobodziński – 13 (2,3,2,3,3)

III KS Toruń – 23 pkt.
13. Oskar Rumiński – 6 (3,-,2,1,0)
14. Mikołaj Duchiński – 5 (1,1,-,1,2)
15. Jakub Breński – 6 (-,1,2,1,2)
16. Antoni Kawczyński – 5 (1,1,2,-,1)
20. Ksawery Słomski – 1 (0,0,0,1)

IV Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 11 pkt.
9. Bartosz Tyburski – 3 (1,0,1,0,1)
10. Brak zawodnika –
11. Brak zawodnika –
12. Miłosz Wysocki – 8 (3,1,1,2,1)

Bieg po biegu:
1. Wysocki, Majewski, Duchiński, Warduliński – (2:0:3:1)
2. Rumiński, Miller, Buszkiewicz (w) – (2:2:3:4)
3. Nowak, Przanowski, Tyburski, Słomski – (5:4:4:4)
4. Małkiewicz, Maroszek, Kawczyński – (7:7:4:5)
5. Majewski, Łobodziński, Kawczyński, Tyburski – (10:9:4:6)
6. Warduliński, Buszkiewicz, Breński – (12:12:4:7)
7. Małkiewicz, Nowak, Wysocki, Słomski – (14:15:5:7)
8. Łobodziński, Karczewski, Duchiński – (16:18:5:8)
9. Majewski, Rumiński, Przanowski – (19:19:5:10)
10. Małkiewicz, Buszkiewicz, Tyburski, Słomski – (21:22:6:10)
11. Nowak, Kawczyński, Warduliński – (24:23:6:12)
12. Karczewski, Breński, Wysocki, Miller – (27:23:7:14)
13. Buszkiewicz, Wysocki, Słomski, Przanowski – (30:23:9:15)
14. Majewski, Małkiewicz, Breński- (33:25:9:16)
15. Miller, Maroszek, Duchiński – (35:28:9:17)
16. Karczewski, Łobodziński, Rumiński, Tyburski – (38:30:9:18)
17. Łobodziński, Duchiński, Buszkiewicz – (39:33:9:20)
18. Łobodziński, Nowak, Kawczyński – (41:36:9:21)
19. Karczewski, Breński, Tyburski, Miller – (44:36:10:23)
20. Maroszek, Małkiewicz, Wysocki, Rumiński – (47:38:11:23)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Udostępnij