Drużyna eWinner Apatora Toruń wygrała Derby Pomorza w Bydgoszczy zdobywając 55 punktów i 8 bonusów, czyli osiągając mniej więcej średnie wartości z całego sezonu. Przeciętnie “Anioły” przywożą bowiem 56,00 punktów na mecz, z czego 57,25 pkt. w meczu domowym i 54,33 pkt. na wyjeździe oraz średnio 7,14 bonusa. Odnosząc jedenaście zwycięstw indywidualnych po raz kolejny potwierdziliśmy tę znakomitą statystykę.

W Bydgoszczy wygraliśmy pięć razy podwójnie i raz w stosunku 4:2. W spotkaniu tym zanotowaliśmy rekordową liczbę remisów – aż 8 przy dotychczasowej średniej poniżej 4 na mecz. Drugi raz w sezonie nie przegraliśmy wyścigu podwójnie.

Nieźle w Bydgoszczy spisali się juniorzy notując nieco większy niż zwykle udział procentowy w dorobku drużyny. Nadal jednak najwięcej “oczek” dla “Aniołów” przywożą obcokrajowcy i seniorzy.

Po raz szósty w siódmym meczu wygraliśmy podwójnie bieg 3. Łącznie w pięciu wyścigach zdobywamy średnio powyżej czterech punktów nie licząc bonusów. Dodając jednak punkty bonusowe, we wszystkich wyścigach meczów średnio jako para przywozimy ponad trzy punkty.

W dotychczasowych siedmiu spotkaniach i 105 wyścigach wygraliśmy łącznie 58 biegów drużynowo i 80 indywidualnie, co daje kosmiczne wyniki średnie: 55,2% zwycięskich biegów jako para i 76,2% wygranych indywidualnych! Jednocześnie ponieśliśmy tylko szesnaście porażek, w tym sześć podwójnych! Średnio zatem zawodnik eWinner Apatora Toruń wygrywa częściej niż trzy na cztery wyścigi, a para toruńska odnosi zwycięstwo biegowe częściej niż w co drugim wyścigu! Przegrywamy drużynowo natomiast średnio 2,3 biegu na meczu, z czego 0,86 biegu podwójnie!