Nowy legalny bukmacher na polskim rynku został sponsorem tytularnym jednego z najbardziej utytułowanych zespołów żużlowych w Polsce. Klub Sportowy Toruń od nowego sezonu jeździ pod nazwą eWinner Apator Toruń.

KS Toruń przystępuje do walki o powrót do PGE Ekstraligi z nowymi zawodnikami, nowymi planami i nowym sponsorem tytularnym. Będzie to rok próby na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej, dlatego pomoc od kibiców i Partnerów będzie niezwykle istotna. Zapewni ją nowy sponsor tytularny, który związał się z nami umową, która obejmuje, w zamian za wsparcie finansowe m.in. szeroki zakres brandingu na Motoarenie, prezentację Sponsora na kombinezonie oraz motocyklu. Dodatkowo zapewnimy kibicom dodatkowe emocje przez szeroki pakiet świadczeń w mediach elektronicznych.

eWinner posiada znakomitą ofertę bukmacherską dla kibiców żużla, wygodną aplikację mobilną oraz bogaty pakiet bonusów powitalnych dla nowych graczy. Załóż konto już teraz, a jeśli jesteś już klientem eWinnera możesz na bieżąco śledzić ofertę bukmachera na stronie eWinner.pl.

zarejestruj się