Krzysztof Lewandowski, Kamil Marciniec i Karol Żupiński odpadli w eliminacjach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepiej spisał się Lewandowski, który był ósmy w Ostrowie. Marciniec zajął dziesiąte miejsce w Tarnowie, a Żupiński uplasował się dopiero na trzynastej lokacie w Opolu.

Eliminacja MIMP – Tarnów

Klasyfikacja końcowa:
1. Mateusz Cierniak – 15 (3,3,3,3,3) – awans
2. Mateusz Świdnicki – 13 (2,3,2,3,3) – awans
3. Bartłomiej Kowalski – 12 (3,3,3,2,1) – awans
4. Mateusz Dul – 11+3 (3,2,2,1,3) – awans
5. Michał Curzytek – 11+2 (3,3,3,0,2)
6. Bartosz Curzytek – 9 (1,2,1,2,3)
7. Przemysław Konieczny – 8 (2,w,2,3,1)
8. Paweł Trześniewski – 8 (w,1,3,2,2)
9. Nikodem Bartoch – 6 (2,0,0,3,1)
10. Kamil Marciniec – 6 (2,2,0,2,0)
11. Piotr Świercz – 6 (1,2,0,1,2)
12. Jakub Stojanowski – 5 (1,0,1,1,2)
13. Mateusz Majcher – 3 (0,1,2,0,ns)
14. Jakub Janik – 3 (0,0,1,1,1)
15. Patryk Zieliński – 1 (0,1,ns,ns,ns)
16. Mateusz Gzyl – 1 (1,t,w,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. (71,71) Dul, Konieczny, Świercz, Zieliński
2. (71,76) Kowalski, Świdnicki, Gzyl, Trześniewski (w)
3. (70,95) Cierniak, Marciniec, Stojanowski, Majcher
4. (72,89) Curzytek, Bartoch, Curzytek, Janik
5. (70,87) Kowalski, Marciniec, Zieliński, Janik
6. (70,69) Cierniak, Curzytek, Gzyl (t), Konieczny (w)
7. (71,15) Świdnicki, Dul, Majcher, Bartoch
8. (72,35) Curzytek, Świercz, Trześniewski, Stojanowski
9. (71,76) Curzytek, Majcher, Gzyl (w),
10. (71,37) Kowalski, Konieczny, Stojanowski, Bartoch
11. (72,92) Trześniewski, Dul, Curzytek, Marciniec
12. (70,87) Cierniak, Świdnicki, Janik, Świercz
13. (72,24) Świdnicki, Curzytek, Stojanowski
14. (72,01) Konieczny, Trześniewski, Janik, Majcher
15. (70,37) Cierniak, Kowalski, Dul, Curzytek
16. (72,69) Bartoch, Marciniec, Świercz
17. (71,45) Cierniak, Trześniewski, Bartoch
18. (71,27) Świdnicki, Curzytek, Konieczny, Marciniec
19. (73,04) Dul, Stojanowski, Janik
20. (71,40) Curzytek, Świercz, Kowalski
21. (72,63) Dul, Curzytek

Eliminacja MIMP – Opole

Klasyfikacja końcowa:
1. Przemysław Liszka – 13 (2,3,2,3,3) – awans
2. Damian Ratajczak – 11 (2,2,1,3,3) – awans
3. Dawid Rempała – 11 (3,1,3,2,2) – awans
4. Mateusz Panicz – 10 (1,2,3,1,3,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym – awans
5. Kacper Pludra – 10 (3,1,2,2,2,2) + 2. miejsce w biegu dodatkowym – awans
6. Fabian Ragus – 10 (t,3,3,1,3,1) + 3. miejsce w biegu dodatkowym
7. Marcel Studziński – 9 (0,3,3,3,0)
8. Mateusz Tudzież – 9 (3,2,w,2,2)
9. Kacper Grzelak – 8 (0,3,0,3,2)
10. Denis Zieliński – 8 (3,2,1,1,1)
11. Jakub Osyczka – 4 (1,1,0,2,0)
12. Kajetan Kupiec – 4 (2,0,0,1,1)
13. Karol Żupiński – 4 (2,0,1,0,1)
14. Marcel Krzykowski – 4 (1,1,1,0,1)
15. Wiktor Przyjemski – 3 (1,0,2,0,0)
16. Seweryn Orgacki – 2 (0,0,2,0,0)

Bieg po biegu:
1. (63,37) Rempała, Kupiec, Krzykowski, Grzelak
2. (63,97) Tudzież, Liszka, Panicz, Studziński
3. (64,10) Pludra, Ratajczak, Osyczka, Ragus (t)
4. (64,62) Zieliński, Żupiński, Przyjemski, Orgacki
5. (64,78) Ragus, Panicz, Krzykowski, Żupiński
6. (63,41) Studziński, Zieliński, Pludra, Kupiec
7. (63,50) Grzelak, Tudzież, Osyczka, Przyjemski
8. (63,56) Liszka, Ratajczak, Rempała, Orgacki
9. (65,29) Studziński, Orgacki, Krzykowski, Osyczka
10. (64,22) Panicz, Przyjemski, Ratajczak, Kupiec
11. (64,50) Ragus, Liszka, Zieliński, Grzelak
12. (64,16) Rempała, Pludra, Żupiński, Tudzież (w)
13. (63,81) Ratajczak, Tudzież, Zieliński, Krzykowski
14. (64,06) Liszka, Osyczka, Kupiec, Żupiński
15. (65,30) Grzelak, Pludra, Panicz, Orgacki
16. (64,78) Studziński, Rempała, Ragus, Przyjemski
17. (63,40) Liszka, Pludra, Krzykowski, Przyjemski
18. (63,37) Ragus, Tudzież, Kupiec, Orgacki
19. (64,66) Ratajczak, Grzelak, Żupiński, Studziński
20. (64,69) Panicz, Rempała, Zieliński, Osyczka
21. Panicz, Pludra, Ragus

Eliminacja MIMP – Ostrów

Klasyfikacja końcowa:
1. Wiktor Jasiński – 14 (3,2,3,3,3) – awans
2. Jakub Poczta – 13 (2,3,2,3,3) – awans
3. Piotr Gryszpiński – 12 (3,2,3,2,2) – awans
4. Jakub Krawczyk – 11 (w,3,3,3,2) – awans
5. Krzysztof Sadurski – 11 (3,2,3,1,2) – awans
6. Sebastian Szostak – 10 (w,3,1,3,3)
7. Wiktor Rafalski – 10 (3,3,2,1,1)
8. Krzysztof Lewandowski – 8 (2,1,2,2,1)
9. Franciszek Karczewski – 7 (1,1,d,2,3)
10. Alan Szczotka – 6 (1,2,2,1,0)
11. Hubert Ścibak – 4 (1,1,w,2,0)
12. Amadeusz Szulist – 4 (0,1,1,1,1)
13. Oliwier Ralcewicz – 3 (0,0,1,0,2)
14. Mateusz Bartkowiak – 2 (2,0,ns,ns,ns)
15. Mikołaj Czapla – 2 (2,w,u,ns,ns)
16. Kamil Nowacki – 0 (ns,ns,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Sadurski, Poczta, Krawczyk (w), Szostak (w)
2. (66,65) Jasiński, Czapla, Ścibak
3. (67,16) Rafalski, Bartkowiak, Karczewski, Ralcewicz
4. (65,86) Gryszpiński, Lewandowski, Szczotka, Szulist
5. (65,48) Szostak, Jasiński, Lewandowski, Bartkowiak
6. (65,23) Poczta, Szczotka, Ścibak, Ralcewicz
7. (66,16) Rafalski, Sadurski, Szulist
8. Krawczyk, Gryszpiński, Karczewski, Czapla (w)
9. (66,12) Gryszpiński, Rafalski, Szostak, Ścibak (w)
10. (66,92) Jasiński, Poczta, Szulist, Karczewski (d)
11. (66,22) Sadurski, Szczotka
12. (66,32) Krawczyk, Lewandowski, Ralcewicz
13. (65,43) Szostak, Karczewski, Szczotka
14. (65,29) Poczta, Lewandowski, Rafalski
15. (65,04) Jasiński, Gryszpiński, Sadurski, Ralcewicz
16. (66,75) Krawczyk, Ścibak, Szulist
17. (65,80) Szostak, Ralcewicz, Szulist
18. (65,33) Poczta, Gryszpiński
19. (65,86) Karczewski, Sadurski, Lewandowski, Ścibak
20. (65,26) Jasiński, Krawczyk, Rafalski, Szczotka

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl